Időzóna: (GMT +1 óra)

47 találat

Szerző
Üzenet

Téma: phpBB 3.1

Adam-HUN
Válaszok: 105
Megtekintve: 6207
HozzászólásFórum: phpBB tárgyaló   Elküldve: 2015.03.04. 11:37   Téma: phpBB 3.1
Pstvfan, Köszönöm a válaszadást és az infó(ka)t!

(...) Akkor jó, mert már azt hittem hogy valamelyik kiadott frissítésbe becsúszott valami komoly hiba és azért szórják így a frissítéseket.
Tehát

Téma: phpBB 3.1

Adam-HUN
Válaszok: 105
Megtekintve: 6207
HozzászólásFórum: phpBB tárgyaló   Elküldve: 2015.03.04. 01:30   Téma: phpBB 3.1
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem, pontosabban tanácsotokra volna szükségem.

- Őszintén szólva most egy kissé összezavarodtam, most hogy kijött hirtelen ez a sok frissítés. Közel 1 éven keresztül

Téma: InvisionBlue megjelenés módosítása

Adam-HUN
Válaszok: 9
Megtekintve: 1552
HozzászólásFórum: 3.0.x Megjelenések   Elküldve: 2013.02.13. 21:57   Téma: InvisionBlue megjelenés módosítása
(A belém kötést megelőzően szeretném jelezni, azért nem kívántam most élni a "Szerkesztés" funkcióval, mert érdeklődni szeretnék és akkor a téma és annak utolsó hozzászólásának ideje nem

Adam-HUN
HozzászólásFórum: 3.0.x Megjelenések   Elküldve: 2012.08.07. 18:05   Téma: InvisionBlue megjelenés módosítása
Ragadozo köszönöm a segítséget. Rendes vagy hogy mindezt leírtad!
De ez már be van állítva, létre is hoztam anno 5-6 kérdést. Igaz, és elnézést. Lehet hogy kicsit hanyagul fogalmaztam, de igyekeztem

Adam-HUN
HozzászólásFórum: 3.0.x Megjelenések   Elküldve: 2012.08.07. 08:19   Téma: InvisionBlue megjelenés módosítása
k959 és Ragadozo, nagyon szépen köszönöm mindkettőtöknek a segítséget!
k959 külön köszönet hogy fáradtál az érdekembe, 1000 köszönet!
Igen, pontosan erre

Adam-HUN
HozzászólásFórum: 3.0.x Megjelenések   Elküldve: 2012.08.05. 13:15   Téma: InvisionBlue megjelenés módosítása
A 3.0.10-es verzióra. Lehetséges hogy amiatt, kerestem is a neten hátha van \template\index_body.html-ből ezt a részt használom fel?
<!-- IF not S_USER_LOGGED_IN and not S_IS_BOT -->
<br

Adam-HUN
HozzászólásFórum: 3.0.x Megjelenések   Elküldve: 2012.08.04. 11:59   Téma: InvisionBlue megjelenés módosítása
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem; letöltöttem egy InvisionBlue nevű témát. Viszont néhol akadnak kisebb hibák. pl.: a Login link rosszul van linkelve. (nem ugrik át a bejelentkezéshez)

Valamint azt

Téma: megjelenés hiba

Adam-HUN
Válaszok: 5
Megtekintve: 1136
HozzászólásFórum: 3.0.x Megjelenések   Elküldve: 2011.08.23. 15:36   Téma: megjelenés hiba
Sziasztok.

Nekem nincs különösebb drasztikus megjelenítési hibám, de gondoltam a kérdésem talán ebben a témában is megállja a helyét.
A kérdésem az az hogy hogyan tudnám az aktuális (Fórum »

Téma: Bejelentkezés hiba

Adam-HUN
Megtekintve: 944
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2011.08.23. 09:19   Téma: Bejelentkezés hiba
Visszamásoltam alá a 3.0.7-es verzió fájljait, az alatt még minden oké (még a 8-as alatt is elvileg)
Megnéztem a hivatalos oldalt keresvén egy automatikus frissítő csomagot Sikerült :wink:

Adam-HUN
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2011.08.22. 16:16   Téma: Bejelentkezés hiba
Az adatbázis ha régi, akkor azt először arra a verzióra kéne frissíteni, amilyenek a fájlok. Tehát akkor az eltérő verzió okozza az adatbázishibát, de az adatbázis frissítését hogyan tudnám

Adam-HUN
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2011.08.22. 10:53   Téma: Bejelentkezés hiba
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem;
Feltettem a phpbb3 3.0.9-es verzió fájljait, majd a korábbi verzióból kimentett adatbázis beüzemeltem alá. Eddig minden rendben tűnt, de bejelentkezést követően a

Téma: Idézetnél nem látszik a szöveg

Adam-HUN
Válaszok: 7
Megtekintve: 1235
HozzászólásFórum: 3.0.x Megjelenések   Elküldve: 2011.05.31. 14:40   Téma: Idézetnél nem látszik a szöveg
A /Blue Suavity/imageset/hu mappában? :)
Tehát van hu mappája a megjelenésnek?
Ha nincs, készíts egyet, és rakd bele az en mappa tartalmát!
- Jah, hogy összefüggésben van a kiválasztott

Téma: Idézetnél nem látszik a szöveg

Adam-HUN
Válaszok: 7
Megtekintve: 1235
HozzászólásFórum: 3.0.x Megjelenések   Elküldve: 2011.05.30. 14:27   Téma: Idézetnél nem látszik a szöveg
Sziasztok!

Nekem is hasonló problémám lenne, de nem a színnel kapcsolatosan.
Nekem nem a szöveg nem látszik, hanem az idézés lehetőségének kis ikonja...
Mivel nem akartam új témát nyitni, így

Téma: Adminisztrátori vezérlőpult linkjének visszaállítása

Adam-HUN
Válaszok: 3
Megtekintve: 1134
HozzászólásFórum: 3.0.x Megjelenések   Elküldve: 2011.05.27. 15:58   Téma: Adminisztrátori vezérlőpult linkjének visszaállítása
k959, köszönöm a választ!
Sikerült, és frissítettem is az új verzióra...

Téma: Adminisztrátori vezérlőpult linkjének visszaállítása

Adam-HUN
Válaszok: 3
Megtekintve: 1134
HozzászólásFórum: 3.0.x Megjelenések   Elküldve: 2011.05.27. 09:23   Téma: Adminisztrátori vezérlőpult linkjének visszaállítása
Sziasztok.

Lenne egy kérdésem,
Milyen útvonalon tudnék bejelentkezni az Adminisztrátori vezérlőpultba? Ugyanis ideiglenesen átállítottam a megjelenést subsilver2-ről prosilver-re ...és most
Hirdetés
Hirdetés