Időzóna: (GMT +1 óra)

29 találat

Szerző
Üzenet

Téma: Regisztráció megszüntetése

FuReady
Válaszok: 11
Megtekintve: 1124
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2007.11.23. 19:49   Téma: Regisztráció megszüntetése
Nagyon szívesen! :) Elég gyors volt? :D
Ilyen gyorsaságra nem is számítottam :!: :D

Téma: Regisztráció megszüntetése

FuReady
Válaszok: 11
Megtekintve: 1124
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2007.11.23. 19:43   Téma: Regisztráció megszüntetése
A fórum /templates/subSilver/overall_header.tpl fájlban (nálam, erősen MODolt fórumon a 237. sortól találod ezt:
<!-- BEGIN switch_user_logged_out -->
&nbsp;<a

Téma: Regisztráció megszüntetése

FuReady
Válaszok: 11
Megtekintve: 1124
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2007.11.23. 19:33   Téma: Regisztráció megszüntetése
Sziasztok!!
Nem tudom, valaki feldobta-e már ezt a témát, de engem az érdekelne, hogyan lehetne a fórumon megszüntetni a regisztrációt? (mivel ez egy zárt fórum + már mindenki regsiztrált, akinek

Téma: Photo Album v2 for phpBB2

FuReady
Válaszok: 41
Megtekintve: 9898
HozzászólásFórum: 2.0.x MOD-ok   Elküldve: 2007.08.18. 00:17   Téma: Photo Album v2 for phpBB2
Ismét sziasztok!!
Hogy lehetne azt megoldani, hogy ha csinálok egy új témakört/galériát, az ne legutolsóként, hanem legelsőként jelenjen meg a témakörök/galériák között :?: (mint mondjuk a

Téma: Photo Album v2 for phpBB2

FuReady
Válaszok: 41
Megtekintve: 9898
HozzászólásFórum: 2.0.x MOD-ok   Elküldve: 2007.07.05. 17:58   Téma: Photo Album v2 for phpBB2
Sziasztok!!
Nemtom, kérdezte-e már valaki, de engem az érdekelne, lehet-e egyszerre több képet is feltölteni valahogyan, hogy ne egyesével kelljen :?: :roll:

Téma: Fórum újratelepítés után jogosultság probléma

FuReady
Válaszok: 9
Megtekintve: 701
Elárulod nekünk, hogy mi volt a probléma oka, és hogyan oldottad meg?
Tehát: a hibák fent olvashatók, amik abból fakadtak, hogy elfelejtettem a group táblát visszatölteni az új fórumba...
Aztán,

Téma: Fórum újratelepítés után jogosultság probléma

FuReady
Válaszok: 9
Megtekintve: 701
Nos, úgy tűnik, megoldottam a problémát SAJÁT MAGAM!! :D
Fúú, de büszke vagyok most magamra!! :lol:

Téma: Fórum újratelepítés után jogosultság probléma

FuReady
Válaszok: 9
Megtekintve: 701
Meg lehet csinálni, főleg úgy, hogy más csoportod egyáltalán nincs (ugye tényleg nincs egy csoportod se?). Írni kell rá egy PHP scriptet, ami a jelenlegi adatokból legenerálja a szükséges

Téma: Fórum újratelepítés után jogosultság probléma

FuReady
Válaszok: 9
Megtekintve: 701
A phpbb_user_group és a phpbb_groups nem ugyanaz. Az előbbi a tényleges felhasználói csoportokat tartalmazza, az utóbbi pedig minden felhasználóhoz is tartalmaz egy bejegyzést, így nem lehet üres

Téma: Fórum újratelepítés után jogosultság probléma

FuReady
Válaszok: 9
Megtekintve: 701
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2007.06.11. 14:59   Téma: Re: Csoportok tábla nem lett átvive?
Nagyon úgy néz ki, hogy a csoportok tábla nem lett átvive, vagy ott történt valami gubanc.

Próbáld meg leellenőrizni, hogy csoportokkal kapcsolatos táblák hasonlítanak-e a költözés előttire.
A

Téma: Fórum újratelepítés után jogosultság probléma

FuReady
Válaszok: 9
Megtekintve: 701
Sziasztok!!
Egyik tárhelyről egy másikra átvíve a fórumom, minden hozzászólást/felhasználót visszaállítva, a következő hibát dobja ki a fórum, ha jogosultságokat akarok állítani régebben regisztrált

Téma: Photo Album v2 for phpBB2 telepítési hiba

FuReady
Válaszok: 8
Megtekintve: 1518
HozzászólásFórum: 2.0.x MOD-ok   Elküldve: 2007.06.10. 15:16   Téma: Photo Album v2 for phpBB2 telepítési hiba
Hiányolja a lang_main_album.php fájlt a language/lang_hungarian könyvtárból. Az összes nyelvi fájlt, amit a MOD leírása alapján a lang_english könyvtárba kellene másolnod másold át a

Téma: Photo Album v2 for phpBB2 telepítési hiba

FuReady
Válaszok: 8
Megtekintve: 1518
HozzászólásFórum: 2.0.x MOD-ok   Elküldve: 2007.06.10. 15:06   Téma: Photo Album v2 for phpBB2 telepítési hiba
Hiányolja a lang_main_album.php fájlt a language/lang_hungarian könyvtárból. Az összes nyelvi fájlt, amit a MOD leírása alapján a lang_english könyvtárba kellene másolnod másold át a

Téma: Photo Album v2 for phpBB2 telepítési hiba

FuReady
Válaszok: 8
Megtekintve: 1518
HozzászólásFórum: 2.0.x MOD-ok   Elküldve: 2007.06.10. 12:01   Téma: Photo Album v2 for phpBB2 telepítési hiba
Sziasztok!!
Az lenne a problémám, hogy feltéve ezt a mod-ot, a következő hibaüzeneteket kapom fórumom adminisztrációs felületén: ha a Categories linkre kattintok, ezt:
Warning:

Téma: Hozzászólás küldése után SQL hiba

FuReady
Válaszok: 11
Megtekintve: 837
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2007.05.29. 13:57   Téma: Hozzászólás küldése után SQL hiba
Kezdek elkeseredni, hogy nincs megoldás + kicsit idegesítő már ez a DEBUG MODE...
Please, HELP!!!
Hirdetés
Hirdetés