Időzóna: (GMT +1 óra)

66 találat

Szerző
Üzenet

Téma: Válltozó logo

Ian
Válaszok: 1
Megtekintve: 1610
HozzászólásFórum: 3.0.x Megjelenések   Elküldve: 2014.01.26. 20:39   Téma: Válltozó logo
Az egyik legegyszerűbb (bár minőségben tudtommal a gyengébb) megoldás szerintem egy Gif animáció készítése. Erre pl. a http://www.photoscape.org/ps/main/index.php is alkalmas. Több képből is tudsz

Téma: Hogy hozhatok létre topicot?

Ian
Válaszok: 10
Megtekintve: 1418
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2014.01.26. 18:40   Téma: Hogy hozhatok létre topicot?
Látom, hogy alakul a dolog. Még vannak finomhangolások, pl, hogy csak a regisztrált felhasználók tudjanak hozzászólni a témákhoz, legalábbis gondolom, hogy ez is fontos lenne.

Téma: Hogy hozhatok létre topicot?

Ian
Válaszok: 10
Megtekintve: 1418
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2014.01.25. 11:26   Téma: Hogy hozhatok létre topicot?
Szerintem a Fórum beállítások--Fórumok kezelése--Általános fórum beállítások

Fórum állapota: Lezárt vagy Nyitott.

Itt kellene elsőnek megnézni.

Illetve a többi beállítást is...mert ezek is

Téma: Valami hiba van

Ian
Válaszok: 9
Megtekintve: 1261
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2014.01.08. 10:14   Téma: Valami hiba van
Véletlenül nem az 000webhost szerverén van a fórumod? Mert ha igen és az ingyenes kategóriában vagy, akkor nagy valószínűség szerint nem fognak segíteni...

Téma: Láthatóság

Ian
Válaszok: 4
Megtekintve: 1428
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2013.03.12. 18:54   Téma: Láthatóság
Azt hiszem ezt meg lehet oldani úgy, hogy a "Fórumok"--"Csoportok fórum jogosultságai"-ban minden csoporthoz beállítod, azt amit engedélyezni akarsz nekik. Pl.

Téma: Új téma nyitása korlátozás

Ian
Válaszok: 8
Megtekintve: 1360
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2013.02.12. 16:35   Téma: Új téma nyitása korlátozás
A mostani kérdést mióta használod? Mert ez több ékezetes betűt is tartalmaz, ennek elviekben jónak kellene lennie.
De ha jól emlékszem, akkor 2 kérdést is be lehet állítani az adminban...

Téma: Forum elérhetőség

Ian
Válaszok: 10
Megtekintve: 1402
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2013.02.11. 17:39   Téma: Forum elérhetőség
Egész jól megoldottad, ügyes vagy. Most már érthető a dolog, hogy miért van eltérés a két oldal helyesírásában.
Ezt viszont érdemes lenne javítani:
- Szügség - Szükség
- vagy írjon a a fórum -

Téma: Forum elérhetőség

Ian
Válaszok: 10
Megtekintve: 1402
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2013.02.11. 09:24   Téma: Forum elérhetőség
Én továbbra is azt tartom a legjobb megoldásnak, hogy készítesz egy "Rólunk" lezárt fórumot és abban írod le ezt.

Időközben megnéztem az oldalt és lenne egy kérdésem ( elnézést, ha

Téma: Forum elérhetőség

Ian
Válaszok: 10
Megtekintve: 1402
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2013.02.10. 11:56   Téma: Forum elérhetőség
Koszonom hogy segitetel.
szoval a startlapal nem lesz gondom. :wink:

Akor marad a masik dolog. Hogy lehet a fo menube ahol vannak a Kilépés Felhasználói vezérlőpult Fórum új üzenet Taglista

Téma: Forum elérhetőség

Ian
Válaszok: 10
Megtekintve: 1402
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2013.02.09. 18:25   Téma: Forum elérhetőség
Az én oldalaim is ott vannak a Startlap oldalain. Ehhez alapból nem kell semmi ilyesmi.

"amennyiben vállalkozóként, vállalkozásként kereskedelmi tevékenységet folytat, szolgáltatást, árut,

Téma: META tagek beillesztése

Ian
Válaszok: 2
Megtekintve: 1082
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2013.02.09. 18:09   Téma: Re: meta tagok beillesztése
Szia nekem is ilyen problémám van madevo témát használok és a témán belül a template/overall_header.html be a keywords és a description helyére beírom amit kell és persze újratöltöm a témát de semmi

Téma: Új téma nyitása korlátozás

Ian
Válaszok: 8
Megtekintve: 1360
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2013.02.05. 15:46   Téma: Új téma nyitása korlátozás
Én ilyenkor azt csinálom, hogy beregisztrálok mint egy új tag és kipróbálom a működést.
Illetve jó szolgálatot tehet egy kérdezz-felelek rovat beiktatása is a regisztrációkor. Ebbe akár ékezetes

Téma: Új téma nyitása korlátozás

Ian
Válaszok: 8
Megtekintve: 1360
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2013.02.05. 15:41   Téma: Új téma nyitása korlátozás
Én azt próbálnám meg, hogy létrehoznék egy "Újonnan regisztrált felhasználók" csoportot és a jogosultságaik között beállítanám azt, hogy új témát nem nyithatnak. Ezzel párhuzamosan a

Téma: Nem működik a "Kérdés és válasz" spam-megelőző fun

Ian
Válaszok: 6
Megtekintve: 1366
Szia!
Nálam ez úgy van, hogy az adminban (3.0.7-PL1): Általános-->CAPTCHA modul beállítások. Itt "Elérhető bővítmények" és ebben a "Kérdés és válasz CAPTCHA" menü. Meg kell

Téma: Nem lehet beírni a fórumba

Ian
Válaszok: 14
Megtekintve: 1336
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2013.01.25. 20:30   Téma: Nem lehet beírni a fórumba
Vegerg: szívesen, sok sikert a használatához!
Breki: valószínűleg valami apróság lehetett pedig a probléma, ami miatt nem akart Vegerg-nek sikerülni a beállítás...
Hirdetés
Hirdetés