Időzóna: (GMT +1 óra)

24 találat

Szerző
Üzenet

Téma: Idézés "quote" gomb eltüntetése

JaniJani
Válaszok: 15
Megtekintve: 1762
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2008.09.17. 22:07   Téma: Idézés "quote" gomb eltüntetése
Csináltam másolatokat.(már egyszer tanultam belöle)
Visszatérve nekem nem tünt el az idézés gomb,megpróbáltam másik sablonon is de ott sem jó.Nem tudom mi lehet a baj.Üritettem mindent mindenhol de

JaniJani
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2008.09.17. 21:06   Téma: Idézés "quote" gomb eltüntetése
Ez igy nem jó még mindig müködik,már mint az ezelötti,ezt most probálom.
Végül is,hogy miért kéne eltüntettnem.Használom ezt a "Simple Hide BBcode MOD"-ot,na most ez ugye arra szolgálna

JaniJani
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2008.09.17. 20:31   Téma: Idézés "quote" gomb eltüntetése
Megjelenés gyorsítótárat? :oops:
Azt hol találom?
--------------------------
Megtaláltam bocs.Üritettem de semmi változás nincs.

JaniJani
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2008.09.17. 20:22   Téma: Idézés "quote" gomb eltüntetése
Nem tünt el a gomb.

Megcsináltam amit leirtál,üritettem a gyorsitó tárat is.Ott maradt a gomb és használható is.Egyébként sub2 es forma.

JaniJani
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2008.09.17. 19:47   Téma: Idézés "quote" gomb eltüntetése
Az Avalon témát használom,ha esetleg megmondod mit,hol keressek akkor (remélem) megtalálom.

De ha letiltom,hogy a regisztrált felhasználók ne tudják a BBCode ot használni akkor talán az is

JaniJani
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2008.09.17. 19:34   Téma: Idézés "quote" gomb eltüntetése
Sziasztok.

Nekem lenne egy olyan kérdésem,hogy megtudom e szüntetni egy "Regisztrált felhasználó"nak hogy használja az idézés "quote" gombot?
Mert ha a gombot eltüntetem akkor

Téma: Portal XL 4.0

JaniJani
Válaszok: 1
Megtekintve: 1254
HozzászólásFórum: 3.0.x MOD-ok   Elküldve: 2008.08.13. 18:59   Téma: Portal XL 4.0
Sziasztok!

A Phpbb3-as forumomra felraktam ezt a "Portal XL 4.0 ~ Premod RC6 for phpBB 3.0.2" (modot?).A kérdésem az lenne,hogy neme tudtok hozzá esetleg magyarositást?Vagy valaki nem

Téma: Sudoku (MOD, fordítás és pályák)

JaniJani
Válaszok: 32
Megtekintve: 3364
HozzászólásFórum: 3.0.x MOD-ok   Elküldve: 2008.07.22. 19:54   Téma: Sudoku (MOD, fordítás és pályák)
Sziasztok!

Felraktam ezt a modot,de annál tovább nem jutok,hogy mikor megkell hivni a db_update.php fájlt akkor ezt irja ki :"Only founders can run this file"(csak alapitó futtathatja

Téma: Fórum áthelyezése a tárhelyen

JaniJani
Válaszok: 2
Megtekintve: 727
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2008.05.27. 20:28   Téma: Fórum áthelyezése a tárhelyen
Sziasztok!

Olyat kérdeznék,hogy fizetett tárhelyen van a forum,és lehetöség van még több adatbázisra,namost a fórumomat nem mappába raktam.
Szeretném berakni (pl.: forum/index.)

Az admin

Téma: Összes hsz törlése után visszaáll. (kikerült admin jelszó)

JaniJani
Megtekintve: 615
Hali

Mert igazábol nemis a hozzászolások a fontosak hanem maga a témák.
Hát most ezzel probálkozom szolgáltatonál,hamár egyszer fizetünk érte.

Kösz

Téma: Összes hsz törlése után visszaáll. (kikerült admin jelszó)

JaniJani
Megtekintve: 615
Sziasztok!

Nálam is feltörték a forumot,azaz az admin kolegám belépési kodját fejtették meg.
Az admin panelbe belépve törölték a hozzászolásokat témákat,az adminnak megváltoztatták a AVP belépési

Téma: meghivo

JaniJani
Válaszok: 30
Megtekintve: 3953
HozzászólásFórum: 3.0.x MOD-ok   Elküldve: 2008.03.22. 21:15   Téma: meghivo
Hát azaz igazság,hogy ezt a modot én még nem probáltam.

De volt olyan,hogy nem szerettem volna uj regisztráciokat fogadni,
ezért nemtul elegáns modon eltüntettem a regisztrácios lapon a

Téma: Adminisztrátori napló

JaniJani
Válaszok: 4
Megtekintve: 645
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2008.03.21. 22:10   Téma: Adminisztrátori napló
Nemrég költöztünk,igy nem nehéz átnézni,ugy veszem észre,hogy a topikok nem hiányoznak,s bent a hozzászolások (már ami van) azok is megvannak.

Automatikus megtisztitás nincs bekapcsolva,át néztem

Téma: Adminisztrátori napló

JaniJani
Válaszok: 4
Megtekintve: 645
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2008.03.21. 21:07   Téma: Adminisztrátori napló
Sziasztok

Kérdésem lenne ezzel a Adminisztrátori naplóval kapcsolatban.
Érdekes dolgokat,vettem észre nem tudom mik ezek.

Anonymous-Removed automaticlly X messages

Milyen anonimus,és

Téma: meghivo

JaniJani
Válaszok: 30
Megtekintve: 3953
HozzászólásFórum: 3.0.x MOD-ok   Elküldve: 2008.03.21. 09:22   Téma: meghivo
látom nincsm váálasz mind1

Szia!

[url=http://www.phpbb.com/community/viewtopic.php?f=70&t=543885&start=0]Itt találsz róla
Hirdetés
Hirdetés