Időzóna: (GMT +1 óra)

629 találat

Szerző
Üzenet

Téma: Meta Tag

Ragadozo
Válaszok: 3
Megtekintve: 70
HozzászólásFórum: 3.1.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2017.10.28. 09:54   Téma: Meta Tag
Szia!

Látom, senki sem akar nagyon segíteni, valamennyit azért megpróbálok ....

Én már nem foglalkozok 3.1.xx vagy 3.2.xx verziókkal, így az első két kérdésedre nem tudok konkrétan

Téma: phpbb 3.2.xx MOD telepítése

Ragadozo
Válaszok: 0
Megtekintve: 77
HozzászólásFórum: phpBB tárgyaló   Elküldve: 2017.10.05. 10:42   Téma: phpbb 3.2.xx MOD telepítése
Sziasztok!

Nem kívánom "méltatni" a 3.1.xx - 3.2.xx fórum motort, és én nem is foglalkozom már vele.

De azért nem ártana, ha valaki leírná a leendő új fórum verziókhoz telepítendő

Téma: Robot regisztrálók / spammerek ellen mit tegyek?

Ragadozo
Válaszok: 5
Megtekintve: 201
Csak egy javaslat:A kérdésekre a választ esetleg ki lehet guglizni, majd bemásolni.
Viszont, ha feltételnek adod, hogy a válasz mindig egy szó, és minden karaktert NAGYBETŰVEL kell megadni, akkor

Téma: HTTPS SSL

Ragadozo
Válaszok: 4
Megtekintve: 160
HozzászólásFórum: phpBB tárgyaló   Elküldve: 2017.07.31. 18:57   Téma: HTTPS SSL
Cookie URL és a secure flag szerintem (meg persze a protokoll átirányítás).

AVP-be:A szerver protokollt átírom.
A süti beállításoknál bekapcsolom a Süti biztonság opciót
Mást ezek szerint nem

Ragadozo
HozzászólásFórum: phpBB tárgyaló   Elküldve: 2017.07.29. 19:17   Téma: HTTPS SSL
Cookie URL és a secure flag szerintem (meg persze a protokoll átirányítás).

AVP-be:A szerver protokollt átírom.
A süti beállításoknál bekapcsolom a Süti biztonság opciót
Mást ezek szerint nem

Ragadozo
HozzászólásFórum: phpBB tárgyaló   Elküldve: 2017.07.28. 18:12   Téma: HTTPS SSL
Most jól jönne egy kis segítség!

Ha valaki leírná, hogy a phpbb 3.0.14 verzióban egy HTTPS-re való átállásnál mit kell, vagy mit szükséges átírni a fórumban bárhol, azt nagyon megköszönném.

Nem

Téma: install.php

Ragadozo
Válaszok: 13
Megtekintve: 636
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2017.07.09. 19:50   Téma: install.php
Hehe... hát már túlságosan nem fogom fejleszteni az ismereteimet... az idén töltöm a 70. életévemet. ........
Gratulálok. :)

Akkor végeztél az általánosba, amikor én kezdtem .... :D

Ragadozo
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2017.07.08. 20:07   Téma: install.php
Szerintem nyugodtan megcsinálhatod ezt a fórumot.
Eleinte alap kinézettel, alap beállításokkal megy majd.
Aztán a későbbiekben majd lassan ezt-azt elkezdesz benne csinálgatni, amivel fejleszted az

Téma: port probléma

Ragadozo
Válaszok: 1
Megtekintve: 137
HozzászólásFórum: 3.2.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2017.07.06. 15:34   Téma: port probléma
Szia!

Az Adminisztrátori vezérlőpult - Általános fül - balra lent Szerver beállítások

Na', most ebben nem vagyok biztos, hogy a 3.2.xx-nél is ott van, de a 3.0.xx-nél ott lehet beállítani.

Ragadozo
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2017.07.02. 09:35   Téma: install.php
Ezen a szinten biztos vagyok benne, hogy a 3.0.14-el jobban jár .... :) Én ezzel nem értek egyet.
...............

Ebben igazad van, csak nem egészen ezekre a dolgokra gondoltam.
Arra gondoltam,

Ragadozo
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2017.07.02. 09:01   Téma: install.php
Hát akkor ezt hagynám meg, szeretném kipofozni és bővíteni minden féle jóval... csak merre találok hozzá portált és galériát? Hol találok erre lehetőségeket és hozzávalókat?

Ahogy Marcee is írta,

Ragadozo
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2017.07.01. 13:49   Téma: install.php
.....
......
Még nem sok minden van rajta, mit ajánlatok akkor helyette, de tudjon magyarul.

Ez attól függ, hogy mit szeretnél?Ha a fórumot csak így natúr akarod használni bármilyen változtatás

Ragadozo
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2017.06.28. 21:12   Téma: install.php
Szia!
....
(A phpBB 3.0.14 egy régi, hivatalosan nem támogatott verzió, amihez már nem készül se biztonsági-, se egyéb javítás. Biztosan ezzel szeretnél egy új fórumot elindítani?)

Ezen a

Téma: magyar nyelv beállítása az admin felületen

Ragadozo
Válaszok: 1
Megtekintve: 291
Szia!

Feltételezve, hogy kicsomagolva töltötted fel a fájlokat a megfelelő helyre, az AVP-ben az Általános fülre (GENERAL - az első) klikk rá, majd középen a legalsó a Gyorsítótár kiürítése

Téma: Szégyen az itt lévőkre!

Ragadozo
Válaszok: 14
Megtekintve: 1694
HozzászólásFórum: Off   Elküldve: 2017.05.15. 21:57   Téma: Szégyen az itt lévőkre!
Mykee teljesen egyet értek veled! :)

Kettőnk között talán az a különbség, hogy én már "öregnek" érzem magam ahhoz, hogy azt végig csináljam, amit te csinálsz mostanában, így inkább csak
Hirdetés
Hirdetés