Időzóna: (GMT +1 óra)

5 találat

Szerző
Üzenet

Téma: Sablon telepítés

Shade_the_PCGamer
Válaszok: 168
Megtekintve: 23007
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2005.06.28. 19:38   Téma: Sablon telepítés
Arra gondoltam, hogy a FreeWeb a MySQL adatbázis kezelésére a MyPHP-t használja, s ott szerkeszthetõ az adatbázis és minden táblája.


Itt van a megoldás! Megoldódott a probléma! Ahogyan

Téma: Sablon telepítés

Shade_the_PCGamer
Válaszok: 168
Megtekintve: 23007
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2005.06.28. 19:24   Téma: Sablon telepítés
Megpróbáltam, de a három közül egyik formában se mûxik a dolog!
Mindig csak a www.freeweb.hu/oldalam/index.php-t nyitja meg a fórum.
Ezenfelül az elõzõ hozzászólásban írt

Téma: Sablon telepítés

Shade_the_PCGamer
Válaszok: 168
Megtekintve: 23007
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2005.06.28. 19:22   Téma: Sablon telepítés
Csak az a baj, hogy az admin panelt sem hozza be!
Ott se találja a -t!/oldalam/forum/index.php - t!
Arra gondoltam, hogy a FreeWeb a MySQL adatbázis kezelésére a MyPHP-t használja, s ott

Téma: Sablon telepítés

Shade_the_PCGamer
Válaszok: 168
Megtekintve: 23007
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2005.06.28. 16:51   Téma: Sablon telepítés
Ahogy azt korábban írtam FreeWeben vagyok, privát üzenetben elküldtem a félkész fórumom címét. Arra továbbra is kíváncsi lennék, miért van az, hogy bejelentkezek, kiírja hogy nincs ilyen file. Aztán

Téma: Sablon telepítés

Shade_the_PCGamer
Válaszok: 168
Megtekintve: 23007
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2005.06.27. 02:27   Téma: Sablon telepítés
Hi!
Lenne egy nagy problémám! Szeretnék a phpBB fórumomra egy új sablont. Ahogy hallottam, az új kinézetet fell kell telepíteni. De hogyan?
Sehol semmilyen információ nincs errõl, és szerintem
Hirdetés
Hirdetés