Időzóna: (GMT +1 óra)

29 találat

Szerző
Üzenet

Téma: prosilver átszínezése

Sheppard
Válaszok: 2
Megtekintve: 1449
HozzászólásFórum: 3.0.x Megjelenések   Elküldve: 2009.03.24. 21:46   Téma: prosilver átszínezése
Köszi szépen!

Téma: prosilver átszínezése

Sheppard
Válaszok: 2
Megtekintve: 1449
HozzászólásFórum: 3.0.x Megjelenések   Elküldve: 2009.03.24. 20:48   Téma: prosilver átszínezése
Üdv!

Az lenne a kérdésem, hogy hogy lehet átszínezni az alap (kék) prosilver stílust valami más színre? Mondjuk zöldre. Csak a kék részeket (fejléc, keret(ek)) szeretném átszínezni. Kell valami

Téma: Link a GyIK mellé

Sheppard
Válaszok: 21
Megtekintve: 2079
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2009.01.31. 19:54   Téma: Link a GyIK mellé
Köszi, sikerült! :) Remélem működni fog, köszi a kitartó segítséget! :)

Téma: Link a GyIK mellé

Sheppard
Válaszok: 21
Megtekintve: 2079
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2009.01.31. 18:51   Téma: Link a GyIK mellé
Ez nekem nem akar összejönni. :evil:

Téma: Link a GyIK mellé

Sheppard
Válaszok: 21
Megtekintve: 2079
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2009.01.31. 14:13   Téma: Link a GyIK mellé
Most jutottam el odáig, hogy megpróbáljam a dolgot, de nem sikerül. :(

Így képzeltem az egészet:

http://kepfeltoltes.hu/090131/pelda_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Tud valaki segíteni?

Téma: Adatbázis kérdés

Sheppard
Válaszok: 5
Megtekintve: 858
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2009.01.28. 21:15   Téma: Adatbázis kérdés
Lenne egy kérdésem:

Úgy szeretném lementeni az adatbázist, hogy ha egy üres fórumra feltöltöm, akkor a beállítások (csoportok, jogosultságok, stb.) az adatbázis által be legyenek állítva a

Téma: Online állapotról és telepítésről kérdés

Sheppard
Válaszok: 10
Megtekintve: 1415
Köszi fberci a segítséget! :)

Téma: Online állapotról és telepítésről kérdés

Sheppard
Válaszok: 10
Megtekintve: 1415
Hiába állítottam a lehető legnagyobb értékre (99999) a munkamenet hosszát. így is ledob a fórum. :evil:

Téma: Online állapotról és telepítésről kérdés

Sheppard
Válaszok: 10
Megtekintve: 1415
A fórumról valószínűleg azért léptetődsz ki, mert rosszul lettek beállítva a süti beállítások. Ehhez egy konkrét fórum (url) kéne, hogy meg lehessen állapítani, pontosan mi a baj.
Kicsit késve, de

Téma: Adatbázis kérdés

Sheppard
Válaszok: 5
Megtekintve: 858
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2009.01.21. 19:07   Téma: Adatbázis kérdés
Köszi a gyors választ! :)

Téma: Adatbázis kérdés

Sheppard
Válaszok: 5
Megtekintve: 858
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2009.01.21. 18:35   Téma: Adatbázis kérdés
Üdv!

Ha én az Adminisztrációs vezérlőpultban a Karbantartás fülnél az Adatbázis résznél a Kimentésnél kimentem az összes adatbázis táblát kijelölöm és lementem, akkor a fórum beállítások is

Téma: Online állapotról és telepítésről kérdés

Sheppard
Válaszok: 10
Megtekintve: 1415
Üdv!

Lenne pár kérdésem.

Szóval...

Online állapotról:
Egy felhasználó (mondjuk én) bejelentkezek a fórumomra. Nézelődök a fórumon, majd gondolok egyet és ellátogatom más oldalra, mondjuk

Téma: Telepítés hiba

Sheppard
Válaszok: 31
Megtekintve: 2569
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2008.10.31. 18:50   Téma: Telepítés hiba
Üdv!

Az lenne a gondom, hogy a netipar.hu-ra felraktam a fórumomat, de nem tudom telepíteni! A követelményeknél nem sikeres a teszt, ez miért van?

---PHP verzió és beállítások: Mindegyik

Téma: Fórum webcím egyszerűsítése

Sheppard
Válaszok: 2
Megtekintve: 886
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2008.10.15. 18:56   Téma: Fórum webcím egyszerűsítése
Üdv!

Olyan kérdésem lenne, hogy a fórum webcímeknél mindig hosszú szokott lenni (pl.: http://users.extra.hu/valami3jsdadefkjds844lsajdsjlf), de le szeretném egyszerűsíteni (pl.:

Téma: Utolsó látogatási dátum helyett egy vonal

Sheppard
Válaszok: 3
Megtekintve: 802
Igen, azt szeretném, hogy egy kötőjel legyen a helyén, de akkor is, ha már volt bejelentkezve. Az utolsó látogatás dátumát szeretném elrejteni vagy hasonló és ha bejelentkezek, akkor is egy vonal
Hirdetés
Hirdetés