Időzóna: (GMT +1 óra)

4378 találat

Szerző
Üzenet

Téma: Hiba (megoldva): Warning: Cannot modify header information

Thomas RC
Válaszok: 6
Megtekintve: 1950
HozzászólásFórum: 3.0.x Megjelenések   Elküldve: 2013.08.05. 19:54   Téma: Hiba (megoldva): Warning: Cannot modify header information
Az ok, de nem értem, hogy miért kellett előhozni több éves témákat és mindenhova becsapni a honlapod linkjét. --> Azt meg tudod adni a profilodban is.
Mindenesetre sok sikert a fórumhoz, nem

Téma: Hiba (megoldva): Warning: Cannot modify header information

Thomas RC
Válaszok: 6
Megtekintve: 1950
HozzászólásFórum: 3.0.x Megjelenések   Elküldve: 2013.08.05. 16:07   Téma: Hiba (megoldva): Warning: Cannot modify header information
Súlyos reklámozási mániában szenvedsz. :?

Téma: Nem biztos, hogy igaza van HoremWebnek!!! :D

Thomas RC
Válaszok: 115
Megtekintve: 17255
HozzászólásFórum: Tesztelj - phpBB2   Elküldve: 2012.11.26. 16:39   Téma: Nem biztos, hogy igaza van HoremWebnek!!! :D
Kiderült már, hogy igaza van-e HoremWebnek? :D

Téma: SMF-ről phpBB3-ra

Thomas RC
Válaszok: 2
Megtekintve: 1432
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2011.05.08. 12:30   Téma: SMF-ről phpBB3-ra
Ha elérési útvonalnak csak ennyit írsz be:

../

Akkor elfogadja?

Téma: Eladó fórum.

Thomas RC
Válaszok: 6
Megtekintve: 2405
HozzászólásFórum: Off   Elküldve: 2011.03.27. 14:00   Téma: Eladó fórum.
Kiváncsian várom a régi tagok hozzászólását ezzel kapcsolatban.

Nos, ha el akarja adni... Nekem semmi kifogásom nincs ellene. Bár az is biztos, hogy ha tag lennék az említett oldalon, akkor nem

Téma: Phpbb telepítés

Thomas RC
Válaszok: 23
Megtekintve: 3633
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2011.02.19. 18:03   Téma: Phpbb telepítés
Üdv a fórumon! :)

A letöltések menüpont alatt tudod letölteni a tmp nevű mappát, mert anélkül nem fog működni az avatarfeltöltés. A telepítőt a http://tarhelyed.atw.hu beírásával éred el, ha kell

Téma: ATW -n youtube link v hivatkozás hiba

Thomas RC
Válaszok: 24
Megtekintve: 7092
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2011.02.15. 15:02   Téma: ATW -n youtube link v hivatkozás hiba
Ja igen, az valóban csak a BBCode-os linkekre volt hatással. Na de itt egy lehetséges megoldás includes/functions_content.php fájlt, és keresd meg az alábbi sort (valahol a 635. sor közelében

Téma: ATW -n youtube link v hivatkozás hiba

Thomas RC
Válaszok: 24
Megtekintve: 7092
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2011.02.12. 16:25   Téma: ATW -n youtube link v hivatkozás hiba
update: mivel mozillát használok gondoltam kiprószálom IE alatt és ezt kaptam :

" A tartalom nem jeleníthető meg keretben

A webhelyen megadott adatok biztonsága érdekében a

Téma: Nem tölti be az oldalt.

Thomas RC
Válaszok: 7
Megtekintve: 2042
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2011.02.09. 17:15   Téma: Nem tölti be az oldalt.
Ez esetben nyisd meg a config.php-t és írd át az alábbi sort a következőre:

$dbhost = '127.0.0.1';

Sosem értettem, hogy az ATW-nél miért nem engedik használni a localhost-ot, de biztos megvan

Téma: "Új Téma" Gomb nem látható

Thomas RC
Válaszok: 13
Megtekintve: 1633
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2011.02.05. 18:49   Téma: "Új Téma" Gomb nem látható
Én a következőképpen csinálnám a frissítést, HA nem használsz MOD-okat a fórumodon:

- Letölteném a a következők kivételével: config.php, files/, images/, illetve a styles/.
- Majd, a letöltött

Téma: Elfelejtett jelszó

Thomas RC
Válaszok: 3
Megtekintve: 1680
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2011.02.05. 18:26   Téma: Elfelejtett jelszó
Üdv a fórumon! :)

phpMyAdminban keresd meg az _users táblában a felhasználónevedet és kattints bal oldalon a ceruza ikonra (a jelölőnégyzet mellett van közvetlenül).

A következő oldalon találsz

Téma: Banner elhelyezése

Thomas RC
Válaszok: 9
Megtekintve: 8286
HozzászólásFórum: 3.0.x Megjelenések   Elküldve: 2011.02.05. 18:11   Téma: Banner elhelyezése
Ha azt szeretnéd, hogy a banner minden oldal alján megjelenjen, akkor a következő fájlt kell szerkesztened: /styles/{SABLONOD_NEVE}/template/overall_footer.html

Keresd meg a következő részt az

Téma: Fórum backup

Thomas RC
Válaszok: 34
Megtekintve: 7243
HozzászólásFórum: phpBB tárgyaló   Elküldve: 2011.02.04. 16:28   Téma: Fórum backup
Azt a mindenit, micsoda kommunikatív itt valaki. :o Kissé talán túlzásba viszed. :D

(nem bevágódni kívánok, de vágod a témát a linux-al együtt)!

Az elmúlt években rengeteget foglalkoztam

Téma: Fórum backup

Thomas RC
Válaszok: 34
Megtekintve: 7243
HozzászólásFórum: phpBB tárgyaló   Elküldve: 2011.02.03. 21:57   Téma: Fórum backup
Nyisd meg az /etc/php5/apache2/php.ini állományt, és írd át a következőket erre:

post_max_size = 24M
upload_max_filesize = 24M

A fenti példa esetében max. 24MB-os fájlt enged feltölteni a

Téma: Fórum backup

Thomas RC
Válaszok: 34
Megtekintve: 7243
HozzászólásFórum: phpBB tárgyaló   Elküldve: 2011.02.03. 14:39   Téma: Fórum backup
Szóval még kicsi a társaság, olyan 1000 hozzászólás olvasható,
de amit nem értek még (sok olyan van) hogy a google-ben miért nem találok rá a fórumunkra. Robot hozzáférést engedélyeztem (csak
Hirdetés
Hirdetés