Időzóna: (GMT +2 óra)

5 találat

Szerző
Üzenet

Téma: Saját fórum készitése

WEBG
Válaszok: 9
Megtekintve: 3932
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2009.01.25. 16:34   Téma: Saját fórum készitése
Köszönöm szépen mindenkinek a választ, már el is döntöttük, hogy saját fórum lesz, és az új verzióval, és fizetős helyen, hogy hosszu távon biztonságban tudjuk az adatbázist.
De megint van egy

Téma: Saját fórum készitése

WEBG
Válaszok: 9
Megtekintve: 3932
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2009.01.24. 22:27   Téma: Saját fórum készitése
Óhhh, nagyon köszönöm. Elnézést az amatőrségemért. A szemléletemmel van a gond, én a saját gépemre akartam telepiteni, amin persze nincs My SQL ... megpróbálkozom az extra.hu-val...tán sikerül...még

Téma: Saját fórum készitése

WEBG
Válaszok: 9
Megtekintve: 3932
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2009.01.24. 22:17   Téma: Saját fórum készitése
Megnéztem az oldaladat Thomas RC - kb. egy iylen megfelelne nekünk is. Van valahol valami "szamárvezető" amit el lehet olvasni? Az a gond, hogy bár letöltöttem a phpbb3...-t innen, de

Téma: Saját fórum készitése

WEBG
Válaszok: 9
Megtekintve: 3932
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2009.01.24. 21:27   Téma: Saját fórum készitése
Köszönöm a válaszodat Thomas RC. Szóval annyi kiderült, hogy az adatbázist vszinűleg nem lehet megkapni. De két hónapja működünk, és újra kezdenénk, a lényeget átvisszük "kézi

Téma: Saját fórum készitése

WEBG
Válaszok: 9
Megtekintve: 3932
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2009.01.24. 20:18   Téma: Saját fórum készitése
Egy ingyenes helyen (forumx.hu) létrehoztunk egy fórumot, ami nagyon jól működik. Szeretnénk további funkciókkal bőviteni, amit az ingyenes verzió nem tesz lehetővé. Nem értünk a php-hez. Az
Hirdetés
Hirdetés