Időzóna: (GMT +1 óra)

9 találat

Szerző
Üzenet

Téma: rangok, ha valaki ki van tiltva

adam81
Válaszok: 0
Megtekintve: 625
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2007.08.02. 17:24   Téma: rangok, ha valaki ki van tiltva
Sziasztok!

Ha be vannak állítva a rangok és valakit kitiltok, akkor is megjelenik a rangja és nem jelzi, hogy az adott felhasználó már ki van tiltva. Megtudom úgy csinálni, hogy külön csinálok egy

Téma: Új téma létrehozása csak moderátoroknak (jogosultság)

adam81
Válaszok: 5
Megtekintve: 2726
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2007.07.31. 19:39   Téma: Re: új téma létrehozása
Sajnos nem találtam pont idevágó topicot.

Hogy lehet megcsinálni, hogy a felhasználók ne tudjanak új témát létrehozni, csak a moderátorok.

Köszi,
Ádám

Admin panel =>

Téma: Új téma létrehozása csak moderátoroknak (jogosultság)

adam81
Válaszok: 5
Megtekintve: 2726
Sajnos nem találtam pont idevágó topicot.

Hogy lehet megcsinálni, hogy a felhasználók ne tudjanak új témát létrehozni, csak a moderátorok.

Köszi,
Ádám

Téma: Újratelepítés probléma

adam81
Válaszok: 6
Megtekintve: 1103
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2007.06.24. 10:15   Téma: Újratelepítés probléma
ha nem végzed el az adatbázisban a megfelelő módosításokat (új cím), a fórumod nem fog működni.


Sziasztok!

Sikerült a költözés, csak most a régi nem működik. Valószínűleg azért, mert az

Téma: Hol az adatbázisom?

adam81
Válaszok: 8
Megtekintve: 665
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2007.06.24. 06:45   Téma: Hol az adatbázisom?
hello
extránál va ez a probléma ugye?
ez nekem is előjött, ha sikerült pls mond meg hogvy lehet hogy visszajöjjenek mert így nem tudok futtatni SQL parancsot sem:(

Igen.

Az új adatbázis

Téma: Hol az adatbázisom?

adam81
Válaszok: 8
Megtekintve: 665
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2007.06.23. 12:10   Téma: Hol az adatbázisom?
Olyan nincs, hogy a fórum nem hozza létre a táblákat, de mégis működik. :wink:
Lehet, hogy a szolgáltató hülyéskedik mostanában?
Ezek alapján ez a lehetőség marad. Valami miatt nem látod a

Téma: Hol az adatbázisom?

adam81
Válaszok: 8
Megtekintve: 665
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2007.06.23. 11:29   Téma: Hol az adatbázisom?
Nem törlődött, bizonyára csak a phpMyAdmin van rosszul bekonfigurálva (vagy te állítottál el valamit).

A költözéses hiba azért lép fel, mert nem tetted meg a költözéskor szükséges teendőket, amit

Téma: Hol az adatbázisom?

adam81
Válaszok: 8
Megtekintve: 665
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2007.06.23. 08:33   Téma: Hol az adatbázisom?
Sziasztok!

Költözni szeretnék és csináltam egy mentést az adatbázisról (az admin felületen) biztoság kedvéért. Ezután bementem a szerver phpmyadmin-jára és azt írta, hogy nincs adatbázis.Megnéztem

Téma: Idézet gomb helyett Válasz erre?

adam81
Válaszok: 7
Megtekintve: 1666
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2007.06.16. 20:40   Téma: Idézet gomb helyett Válasz erre?
Hogy kell az Idézet helyett olyan gombot csinálni, hogy válasz erre?

Lecseréltem a HUNlanguage könyvtárba a lang_main.php-ben a az idézetet olyanra, hogy válasz erre, de továbbra is az van a
Hirdetés
Hirdetés