Időzóna: (GMT +1 óra)

11 találat

Szerző
Üzenet

Téma: Keep unread flag mod - nem tökéletes

axxis
Válaszok: 2
Megtekintve: 1924
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2006.03.07. 08:13   Téma: Keep unread flag mod - nem tökéletes
Esetleg próbálkozhatsz a megfelelő fórumban.

merre, hol?
Azért írtam ebbe a fórumbe, mert általatok magyarosított változattal van problémám.

Téma: Keep unread flag mod - nem tökéletes

axxis
Válaszok: 2
Megtekintve: 1924
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2006.03.06. 20:15   Téma: Keep unread flag mod - nem tökéletes
Sziasztok,

feltettem a keep unread flag magyarított modot, innen töltöttem le. Valamiért nem jelöli meg olvasottként azt, amit elolvasok. A "hozzászólás megjelölése olvasatlanként" flag működik,

Téma: hozzászólás szerkesztése elküldése után

axxis
Válaszok: 13
Megtekintve: 1664
HozzászólásFórum: 2.0.x MOD-ok   Elküldve: 2006.02.28. 11:05   Téma: hozzászólás szerkesztése elküldése után
Sziasztok,

A fórumunk úgy van beállítva, hogy a felhasználók nem szerkeszthetik a hozzászólásokat. Viszont hasznos lenne egy olyan megoldás, hogy minden regisztrált felhasznló szerkeszthetné a

Téma: DEBUG MODE - hozzászólás elküldésekor.

axxis
Válaszok: 16
Megtekintve: 5270
Talán a tábla javítás segít rajta (belépsz a phpMyAdminba, bal oldalt kiválasztod az adatbázist ha kell, rákattintasz a salem_posts_text linkre, jobb oldalt felül a tevékenységek fülre kattintasz,

Téma: DEBUG MODE - hozzászólás elküldésekor.

axxis
Válaszok: 16
Megtekintve: 5270
Máskor pedig ez a hibaüzenetet kapom:

Próbáld meg phpMyAdminban javítani a táblát.

Kedves fberci! Legfőbb adminisztrátor létedre legalább te tartózikodhatnál, az ilyesféle semmitmondó

Téma: DEBUG MODE - hozzászólás elküldésekor.

axxis
Válaszok: 16
Megtekintve: 5270
Sziasztok, Miután megírok egy hozzászólást, elég gyakori, hogy az alábbi hibaüzenet jelenik meg.
Failed sending email :: PHP ::

DEBUG MODE

Line : 234
File : emailer.php
Tudom, hogy valami

Téma: Idézet gomb helyett Válasz erre?

axxis
Válaszok: 7
Megtekintve: 1666
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2005.10.23. 17:29   Téma: Idézet gomb helyett Válasz erre?
Szia fberci,

a fórumunk már egy ideje phpBB2 alapon megy, úgy tűnik jóli is szuperál. Van viszont egy future, amit többen is hiányolunk, az pedig a Válasz erre gomb hiánya. Többen is az index ill.

Téma: Avatar

axxis
Válaszok: 437
Megtekintve: 35821
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2005.09.06. 15:04   Téma: Avatar
Igen, lényegében ezt kellett beszúrni, de egyszerűbb volt így leírni.

Mit ír ki?

Az avatar könyvtár 777-re van chmodozva?
Melyik szolgáltatónál vagy?

ugyanazt, mint korábban.

"Az

Téma: Avatar

axxis
Válaszok: 437
Megtekintve: 35821
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2005.09.06. 13:07   Téma: Avatar
function check_image_type(&$type, &$error, &$error_msg)
{
global $lang;

switch( $type )
{
case 'jpeg':
case 'pjpeg':
case

Téma: Avatar

axxis
Válaszok: 437
Megtekintve: 35821
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2005.09.02. 11:27   Téma: Re: Hurrá
Ez így tényleg műxik.



Köszi Fberci!!!!

nekem még mindig nem működik, pedig mindkét változtatást megcsináltam. ugyanazt a hibaüzenetet kapom, mint eddig: Az avatar kép típusa csak JPG, GIF

Téma: Rangok

axxis
Válaszok: 188
Megtekintve: 19716
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2005.09.02. 09:27   Téma: Rangok
Igen, valamilyen szinten. Készíthetsz egy csoportot, amibe a régi felhasználóidat rakod. Ezután a fórumok témanyitási részét privátra teszed, majd a létrehozott csoportnak engedélyt adsz a fórumoknál
Hirdetés
Hirdetés