Időzóna: (GMT +2 óra)

12 találat

Szerző
Üzenet

Téma: Fájlok letöltése a fórumot futtató és/vagy külső szerverről

foltimandi
Válaszok: 0
Megtekintve: 1160
Érdeklődöm, van-e olyan phpBB 3.2 kiterjesztés, amellyel a témában jelölt feladatot meg tudnám valósítani?
Vagy megy linkkel?
:wink:
Köszi előre is a választ

Téma: Nem működik a megjelenések telepítése

foltimandi
Válaszok: 6
Megtekintve: 1727
HozzászólásFórum: 3.1.x Megjelenések   Elküldve: 2015.07.07. 15:46   Téma: Nem működik a megjelenések telepítése
Ha jól sejtem, a témák telepítéséhez nem kell semmilyen PHP extension, mert gyakorlatilag az egész folyamat csak abból áll, hogy a fájl rendszerből az adatbázisba mozgatunk néhány adatot. Továbbá, ha

Téma: Nem működik a megjelenések telepítése

foltimandi
Válaszok: 6
Megtekintve: 1727
HozzászólásFórum: 3.1.x Megjelenések   Elküldve: 2015.07.01. 08:05   Téma: Nem működik a megjelenések telepítése
Nem vagyok biztos benne, de kipróbálhatnád, hogy mondjuk a prosilvert valami átnevezett mappában feltöltöd, és a style.cfg-ben átírod a nevét, pl.: name = prosilverTest és prosilverTest-re nevezed át

Téma: Nem működik a megjelenések telepítése

foltimandi
Válaszok: 6
Megtekintve: 1727
HozzászólásFórum: 3.1.x Megjelenések   Elküldve: 2015.06.30. 20:39   Téma: Válasz
Ha jól értem, csak a külső szerveren van próblémád a stílus telepítéssel. Első körben ellenőrizd, hogy a style.cfg fájl a megjelenés mappájában van-e, és a megfelelő fájl jogosultságokkal szerepel-e

Téma: Nem működik a megjelenések telepítése

foltimandi
Válaszok: 6
Megtekintve: 1727
HozzászólásFórum: 3.1.x Megjelenések   Elküldve: 2015.06.29. 21:10   Téma: Nem működik a megjelenések telepítése
Feltelepítettem a phpBB3.1.5-öt a tárhelyszolgáltatóm webszerverére.
Tökéletesen működik a 'prosilver' témával.

Ezen felbuzdulva a styles mappába felmásoltam az 'elegance' és a 'subsilver'

Téma: Avatar kikapcsolása a hozzászólásokban válaszokban

foltimandi
Válaszok: 6
Megtekintve: 1570
Nem találtam Elegant nevű megjelenést. Esetleg ez lenne az: styles/elegance/theme/_custom.scss fájlt és másold be ezt a végére egy új sorba kezdődően: .no-avatar .avatar-container

Téma: Avatar kikapcsolása a hozzászólásokban válaszokban

foltimandi
Válaszok: 6
Megtekintve: 1570
Talán az avatar beállításoknál :roll:

Sajnos nem talált, elvileg én is azt hittem, de az "Elegant" sablon esetében itt nem lehet kikapcsolni. :(

Akkor hibás a stílus! Írj a

Téma: Avatar kikapcsolása a hozzászólásokban válaszokban

foltimandi
Válaszok: 6
Megtekintve: 1570
Talán az avatar beállításoknál :roll:

Sajnos nem talált, elvileg én is azt hittem, de az "Elegant" sablon esetében itt nem lehet kikapcsolni. :(

Téma: Avatar kikapcsolása a hozzászólásokban válaszokban

foltimandi
Válaszok: 6
Megtekintve: 1570
A phpBB3.1.5-tel egy XenForo fórumot szeretnék lecserélni, helyettesíteni. Olyan a felhasználói közeg, amelyhez tartozók infantilisnek tekintik az Avatarokar, ezért azokat a siker érdekében ki

Téma: Statisztika kikapcsolása

foltimandi
Válaszok: 0
Megtekintve: 1340
HozzászólásFórum: 3.1.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2015.06.24. 17:13   Téma: Statisztika kikapcsolása
A statisztikán kívül minden "zavaró" információ megjelenését ki tudom kapcsolni a fórumon. A statisztikát (és különösen a "Legutóbb regisztrált tagunk" opciót) azonban

Téma: Trágár szavak kiszűrése

foltimandi
Válaszok: 2
Megtekintve: 1350
HozzászólásFórum: 3.1.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2015.06.23. 06:10   Téma: Trágár szavak kiszűrése
AVP/üzenetküldés/Szócenzúra

Itt felveheted a csúnya szavakat és megadhatod, hogy mire cserélje le őket a rendszer.

Köszönöm szépen a gyors választ. :D

Téma: Trágár szavak kiszűrése

foltimandi
Válaszok: 2
Megtekintve: 1350
HozzászólásFórum: 3.1.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2015.06.22. 20:50   Téma: Trágár szavak kiszűrése
Szevasztok!
Kérem, segítsetek. Hol lehet megadni azokat a trágár szavakat, amelyeket ki akarok szűrni a hozzászólásokból és hogyan lehet a szűrést beállítani, aktiválni? phpBB 3.1.5-öt
Hirdetés
Hirdetés