Időzóna: (GMT +1 óra)

17 találat

Szerző
Üzenet

Téma: Válasz - melyik hozzászóláshoz

gazeboo
Válaszok: 14
Megtekintve: 1488
HozzászólásFórum: 3.0.x MOD-ok   Elküldve: 2009.02.03. 17:01   Téma: Válasz - melyik hozzászóláshoz
Szerintem olyat akar, mint az sg fórumon. Ott láttam ilyet.

Téma: Unable to remove files within ./cache/. - extra.hu

gazeboo
Válaszok: 13
Megtekintve: 1160
Az azért van, mert nem 1 szerver van nekik. Ha 1 leáll, attól még a többi működik. :wink:
Amúgy most az enyém sem megy, de türelmes vagyok. :)

Téma: Miért nem tudok témát nyitni?

gazeboo
Válaszok: 9
Megtekintve: 997
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2008.04.21. 21:15   Téma: Miért nem tudok témát nyitni?
Megvan...ha az alap megjelenést használom, akkor jó. Pedig amit letöltöttem megjelenést a pbpBB3.0 verzióhoz van, legalábbis azt írták.
Most kereshetek másikat. :?

Téma: Miért nem tudok témát nyitni?

gazeboo
Válaszok: 9
Megtekintve: 997
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2008.04.20. 19:44   Téma: Miért nem tudok témát nyitni?
Közben rájöttem, hogy csak 1 fórumban lehet új témát nyitni. A többi fórumnál a jogosultságokat lemásoltam erről az 1 fórumról, már mindent lehet mindenkinek, de még mindig csak ezt írja:"Az

Téma: Kezdőlap megjelenés

gazeboo
Válaszok: 5
Megtekintve: 1532
HozzászólásFórum: 3.0.x Megjelenések   Elküldve: 2008.04.20. 07:31   Téma: Kezdőlap megjelenés
Tehát...telepítettem 1 új sablont. Csak az új sablon aktív, az alap sablonok nem. Mindenhol (profil, fórumok, alfórumok) az új sablon van beállítva, ami csak az én profilomban (adminisztrator) nem

Téma: Kezdőlap megjelenés

gazeboo
Válaszok: 5
Megtekintve: 1532
HozzászólásFórum: 3.0.x Megjelenések   Elküldve: 2008.04.19. 20:11   Téma: Kezdőlap megjelenés
Szia!
Az adatbázisban az alap sablon azonosítója szerepel, vagyis 1. Itt, a fórumon olvastan, hogy ez a megoldás, ha 1 új sablon telepítése után nem tudunk belépni. Működik! :wink: Jelenleg csak az

Téma: Gombok

gazeboo
Válaszok: 10
Megtekintve: 774
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2008.04.19. 17:59   Téma: Gombok
Megvan a hiba, leírom, hátha más is belefut ( bár szerintem csak én vagyok ilyen szerencsétlen :) ). Egyik nap feltöltöttem az új "gombot", de csak másnap olvastam itt a fórumon, hogy a

Téma: Gombok

gazeboo
Válaszok: 10
Megtekintve: 774
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2008.04.19. 14:26   Téma: Gombok
Már nem emlékszem, hogy honnan töltöttem le, de az AVP-ben azt írja csak, hogy 'blue'. (próbálnám csatolni, de nem látom hol lehet...ha lehet)

Téma: Gombok

gazeboo
Válaszok: 10
Megtekintve: 774
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2008.04.19. 14:11   Téma: Gombok
"Menj a sablonhoz és azonbelül menj a sablon gyorsítótárjára. Próbáld meg abból a gyorsítótárból is törölni a fájlokat és úgy ellenőrizd."
ööö...hol van ez a gyórsítótár, hogy törlöm? 1

Téma: Miért nem tudok témát nyitni?

gazeboo
Válaszok: 9
Megtekintve: 997
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2008.04.19. 14:06   Téma: Miért nem tudok témát nyitni?
A fentebb leírtak nekem rendben vannak, mégis amikor új témát akarok nyitni ezt írja ki: "Az elküldött űrlap érvénytelen. Próbáld meg újra elküldeni."
Többször is próbáltam újra elküldeni,

Téma: Gombok

gazeboo
Válaszok: 10
Megtekintve: 774
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2008.04.19. 13:19   Téma: Gombok
Köszi a választ, de ott van a fájl a megfelelő könyvtárban. :(

Téma: Kezdőlap megjelenés

gazeboo
Válaszok: 5
Megtekintve: 1532
HozzászólásFórum: 3.0.x Megjelenések   Elküldve: 2008.04.19. 11:02   Téma: Kezdőlap megjelenés
Sziasztok!
Feltöltöttem egy sablont, működik mindenhol, csak a kezdőlapon nem. Ott az alap telepített sablon jelenik meg, pedig nem az az alapértelmezett. Próbáltam úgy, hogy deaktiválom, úgy jó

Téma: Gombok

gazeboo
Válaszok: 10
Megtekintve: 774
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2008.04.19. 10:46   Téma: Gombok
Nekem nincs olyan, hogy 'gombkészletek'. :( A többit pedig újratöltöttem (Sablonok, Stílusok, Képkészletek)

Téma: Oldaltérkép

gazeboo
Válaszok: 4
Megtekintve: 797
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2008.04.18. 21:48   Téma: Oldaltérkép
Ha már a google keresőről volt szó,akkor ajánlom a következő linket:
http://www.google.com/support/webmasters/bin/topic.py?topic=8843
Van pár hasznos leírás,ami a kereséssel kapcsolatos.
Oké.

Téma: Gombok

gazeboo
Válaszok: 10
Megtekintve: 774
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2008.04.18. 21:44   Téma: Gombok
Sziasztok!
Telepítettem 1 sablont, aminek nem látszottak a gobjai. Azt már megoldottam, HU könyvtár MÁSOLÁS...stb. Most jók, de nem olyan szépek, meg aztán angol is. Gondoltam csinálok...A kész
Hirdetés
Hirdetés