Időzóna: (GMT +1 óra)

8 találat

Szerző
Üzenet

Téma: BBcode - gyűjtemény

kovsa
Válaszok: 447
Megtekintve: 81431
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2011.04.21. 10:59   Téma: A BBCode beillesztése hova, hogyan?
YouTube videólejátszó


BBcode
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v={TEXT}[/youtube]

HTML Replacement
<object width="425"

Téma: Banner, Chat, Üzenőfal beillesztése phpBB Fórumokba!

kovsa
Válaszok: 0
Megtekintve: 2582
Mielőtt megharagudna rám bárki, tudom, hogy már sok helyen leírták kisebb nagyobb hiányosságokkal a dolgokat, de van még 1-2 dolog amit nem tudok...

1. A phpBB-n elhelyezhető chat.

2. A

Téma: Személyes segítség

kovsa
Válaszok: 25
Megtekintve: 5981
HozzászólásFórum: phpBB tárgyaló   Elküldve: 2011.04.13. 13:33   Téma: Személyes segítség
Hali!

Nekem mükszik a fórum és alfórumkészítés, de nem adja be az új téma, új hozzászólás ikont. Segítsen valaki! :(

Téma: A phpBB verzió frissítésének menete!

kovsa
Válaszok: 8
Megtekintve: 2472
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2011.04.10. 17:30   Téma: A phpBB verzió frissítésének menete!
bár témát nem találtam még rá, ha tudtok ebbe még segíteni megköszönöm!
Pl: ha írok a forumx-nek vajon törlik e vagy elutasítják, mivel "kell a statisztikába"... Még egyszer sem kaptam

Téma: A phpBB verzió frissítésének menete!

kovsa
Válaszok: 8
Megtekintve: 2472
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2011.04.10. 02:05   Téma: A phpBB verzió frissítésének menete!
Lenne még egy fontos kérdésem! Nem tudja valaki, hogy sg.hu fórum adatbázist, hogy lehet kimenteni? Azon van a Fórumom amit felszeretnék tölteni a phpbb3 as fórumomra!

Gondolom a két adatbázis nem

Téma: A phpBB verzió frissítésének menete!

kovsa
Válaszok: 8
Megtekintve: 2472
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2011.04.09. 19:29   Téma: A phpBB verzió frissítésének menete!
Ha jól tudom a forumx-nél ezek a "funkciók" nem elérhetők!
Ezért se frissíteni se módokat nem tudsz telepíteni.
Egy megoldást tudok ajánlani,mégpedig azt hogy vedd fel a kapcsolatot a

Téma: A phpBB verzió frissítésének menete!

kovsa
Válaszok: 8
Megtekintve: 2472
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2011.04.09. 16:43   Téma: A phpBB verzió frissítésének menete!
Szia
Ez mind a tárhely szolgáltatónál van! Forumx-es vagy?

Igen.

Téma: A phpBB verzió frissítésének menete!

kovsa
Válaszok: 8
Megtekintve: 2472
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2011.04.09. 14:54   Téma: A phpBB verzió frissítésének menete!
Üdv mindenkinek! Egy számomra fontos kérdésem lenne! Mielőtt bárki kérdezné, olvastam a phpBB frissítés menetét.

A kérdésem:

Hol van a "phpmyadmin" menü? Ugyanis nekem az admin
Hirdetés
Hirdetés