Időzóna: (GMT +1 óra)

11 találat

Szerző
Üzenet

Téma: Közlemény a fórumok szintjén

robert_william
Válaszok: 1
Megtekintve: 670
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2009.12.22. 15:16   Téma: Közlemény a fórumok szintjén
Az lenne a kérdésem, hogy van e arra mód, hogy közleményt a fórumok szintjén küldjek, tehát a fórumom index oldalán rögtön látható legyen.
Egyelőre csak topikok közé sikerül közleményt

Téma: Közlemény és egyéb típus

robert_william
Válaszok: 4
Megtekintve: 764
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2009.12.18. 16:20   Téma: Közlemény a fórumok szintjén
Az lenne a kérdésem, hogy van e arra mód, hogy közleményt a fórumok szintjén küldjek, tehát a fórumom index oldal tetején rögtön látható legyen.
Egyelőre csak topikok közé sikerül közleményt

Téma: Fórum (rendszer) képeinek megjelenése

robert_william
Válaszok: 17
Megtekintve: 2847
HozzászólásFórum: 3.0.x Megjelenések   Elküldve: 2009.12.01. 21:49   Téma: Fórum (rendszer) képeinek megjelenése
Köszi! Ez jó megfejtés!

...a magyar gombokkal meg még elszöszölök egy ideig, hátha megoldódik a jogosultságok módosításával.

Téma: Fórum (rendszer) képeinek megjelenése

robert_william
Válaszok: 17
Megtekintve: 2847
HozzászólásFórum: 3.0.x Megjelenések   Elküldve: 2009.12.01. 14:03   Téma: Fórum (rendszer) képeinek megjelenése
Lehet, hogy vmit rosszul értelmeztem...bejelntkezés után láthatóak a fórumok.
...a nyitó lapon valóban azt írja ki, hogy "This board has no forums."
Át kellene helyeznem őket? ...vagy ez

Téma: Fórum (rendszer) képeinek megjelenése

robert_william
Válaszok: 17
Megtekintve: 2847
HozzászólásFórum: 3.0.x Megjelenések   Elküldve: 2009.12.01. 13:09   Téma: Fórum (rendszer) képeinek megjelenése
Az alap design-t használom, mindössze színeket módosítottam egyelőre..

Téma: Fórum (rendszer) képeinek megjelenése

robert_william
Válaszok: 17
Megtekintve: 2847
HozzászólásFórum: 3.0.x Megjelenések   Elküldve: 2009.12.01. 08:01   Téma: Fórum (rendszer) képeinek megjelenése
A HU könyvtár tartalma rendben van, legalábbis ami a gombokat illeti: magyar változatok.

A szintén a HU könyvtárban található imageset.cfg és az index.htm fájlok okozhatnak ilyen problémát?

Téma: Fórum (rendszer) képeinek megjelenése

robert_william
Válaszok: 17
Megtekintve: 2847
HozzászólásFórum: 3.0.x Megjelenések   Elküldve: 2009.11.30. 22:12   Téma: Fórum (rendszer) képeinek megjelenése
Próbáltam egy teszt felhasználót regisztrálni magyar nyelvel, de sajnos ott is az angol gombok jelentek meg.

Íme a fórum:
http://www.garymoorefc.com/site/forum/index.php

Téma: Fórum (rendszer) képeinek megjelenése

robert_william
Válaszok: 17
Megtekintve: 2847
HozzászólásFórum: 3.0.x Megjelenések   Elküldve: 2009.11.30. 08:59   Téma: Fórum (rendszer) képeinek megjelenése
A "Fórum Naplók/Hibanapló" nem tartalmaz bejegyzést.

Téma: Fórum (rendszer) képeinek megjelenése

robert_william
Válaszok: 17
Megtekintve: 2847
HozzászólásFórum: 3.0.x Megjelenések   Elküldve: 2009.11.29. 22:03   Téma: Fórum (rendszer) képeinek megjelenése
Sajnos a gyorsítótár ürítése sem használt.
A két könyvtár szereplő fájlok nevei is megegyeznek...

...és attól félek a Mozilla ill. IE cache törlés sem hatott egyelőre :)

Holnap újra nekiugrom

Téma: Fórum (rendszer) képeinek megjelenése

robert_william
Válaszok: 17
Megtekintve: 2847
HozzászólásFórum: 3.0.x Megjelenések   Elküldve: 2009.11.29. 15:02   Téma: Fórum (rendszer) képeinek megjelenése
Szia,

Köszi a gyors választ!

Igen, ezt próbáltam, de sajnos nem segített...
Frissítettem böngészőt, és előzményeket, sütiket is töröltem..de egyelőre nem cseréli ki.

A könyvtárban jelenleg

Téma: Fórum (rendszer) képeinek megjelenése

robert_william
Válaszok: 17
Megtekintve: 2847
HozzászólásFórum: 3.0.x Megjelenések   Elküldve: 2009.11.29. 14:11   Téma: Fórum (rendszer) képeinek megjelenése
Sziasztok,

Segítséget szeretnék kérni.

AZ alapból angol nyelvet használó fórumomra telepítettem a magyar nyelvet is, amire gond nélkül át tudok váltani bejelentkezés után.
Habár a csomag
Hirdetés
Hirdetés