Időzóna: (GMT +1 óra)

7 találat

Szerző
Üzenet

Téma: Hova lehet feltelepíteni?

rolee
Válaszok: 12
Megtekintve: 1386
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2009.09.01. 08:26   Téma: Hova lehet feltelepíteni?
Próbáltam már a 000webhost.com -ot is, de itt ha töltöm fel FTP-n az acp_ban.php - nál mindig megáll, esetleg tudsz rá valami megoldást? :oops: :cry:

Téma: Hova lehet feltelepíteni?

rolee
Válaszok: 12
Megtekintve: 1386
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2009.08.30. 10:19   Téma: Hova lehet feltelepíteni?
Szlovákiából regisztrálnák/nék. Írtam az ATW-nek is, remélem mielőbb válaszolnak. Köszönöm :) .

Téma: Hova lehet feltelepíteni?

rolee
Válaszok: 12
Megtekintve: 1386
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2009.08.29. 20:22   Téma: Hova lehet feltelepíteni?
Firefox-ot használok én is. De ez jó ötlet, megpróbálom IE-vel nekem hátha beválik azzal. Ha mégse, akkor passz... TX.hu -ra regeltem nekem se küldték még le eddig.

Atw.hu regisztráció megoldva,

Téma: Hova lehet feltelepíteni?

rolee
Válaszok: 12
Megtekintve: 1386
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2009.08.29. 19:51   Téma: Hova lehet feltelepíteni?
Még ha hibaüzenet lenne örülnék is neki :) . De sajnos ez olyan hiba, hogy nemhozza be az oldalt. Szóval azt még betudom írni, hogy mi legyen a kódom meg stb. de mikor rámennék, hogy kész akkor

Téma: Hova lehet feltelepíteni?

rolee
Válaszok: 12
Megtekintve: 1386
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2009.08.29. 13:03   Téma: Hova lehet feltelepíteni?
Hello mindenkinek. phpBB2 - vel csináltam régen nem is 1 fórumot. De most akarok egy fórumot csinálni, phpBB3al, de nem tudok egy oldalt se, ahova tudnák regisztrálni. Extra.hu szünetel a

Téma: World of Warcraft téma,elég sima,de ha más nincs-hordás

rolee
Válaszok: 2
Megtekintve: 2439
HozzászólásFórum: 3.0.x Megjelenések   Elküldve: 2008.07.13. 08:16   Téma: World of Warcraft téma,elég sima,de ha más nincs-hordás
Ok,köszönöm szépen,majd írok ha valami gond van :oops:

Téma: World of Warcraft téma,elég sima,de ha más nincs-hordás

rolee
Válaszok: 2
Megtekintve: 2439
HozzászólásFórum: 3.0.x Megjelenések   Elküldve: 2008.07.12. 15:46   Téma: World of Warcraft téma,elég sima,de ha más nincs-hordás
Hello mindenki!
Olyat szeretnék kérni,hogy ha valakinek van egy WoW-os témája phpBB3-ra elég sima WoW-os,de ha van allis és hordás akkor hordást kérnék :lol: néztem a phpbbstyles.net -et,de amit
Hirdetés
Hirdetés