Időzóna: (GMT +2 óra)

11 találat

Szerző
Üzenet

Téma: tárhely változás - belépési hiba

scargo
Válaszok: 1
Megtekintve: 733
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2008.04.16. 22:15   Téma: tárhely változás - belépési hiba
Agh..... tanuljatok az esetemből.....
több hiba is adódott.
a régi jelszavam 5 karakteres volt. viszont a telepítésnél 6 karakterest kellett megadnom. A backup visszaállítás után kidobott, mert

Téma: tárhely változás - belépési hiba

scargo
Válaszok: 1
Megtekintve: 733
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2008.04.16. 21:20   Téma: tárhely változás - belépési hiba
Sziasztok!

Jelentem, olvastam Sokat. De nem találtam megoldást. Bár ez lehet az én vakságom is :)
Szóval. Tárhely extra.hu -> költözés dataglobe.hu -ra. Fórum telepít. Régi fórum a saját

Téma: Easy Mod

scargo
Válaszok: 16
Megtekintve: 2703
HozzászólásFórum: 2.0.x MOD-ok   Elküldve: 2007.04.29. 10:39   Téma: Easy Mod
scargo: szóval még mindig nincs eltávolító funkció
Restore backups funkció van (bár ez nem segít, ha azóta újabb modot is telepítettünk).

Akkor vak vagyok :) bár még nem volt rá szükségem.

Téma: Easy Mod

scargo
Válaszok: 16
Megtekintve: 2703
HozzászólásFórum: 2.0.x MOD-ok   Elküldve: 2007.04.19. 23:58   Téma: Easy Mod
akkor nálam valami hiba van. De tanultam írásodból :) Viszont a eltávolító funkcióval még nem találkoztam :( pedig nem ártana.

Téma: Robot regisztrációk

scargo
Válaszok: 147
Megtekintve: 22020
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2007.04.19. 23:42   Téma: Robot regisztrációk
A FreeCap leírásánál van szó az agreed átírásáról, elfogadomra. Én megcsináltam, azóta nyugi van.

Téma: extra.hu [ korlátozások ]

scargo
Válaszok: 9
Megtekintve: 1726
HozzászólásFórum: Off   Elküldve: 2007.04.19. 23:34   Téma: extra.hu [ korlátozások ]
Elméletileg nem megy náluk a GD library(ha jól emlékszem a nevére) és ezért nem tudom kiiratni a fórumom fő oldalán, hogy hányan lógnak az X7 Chat -en :)

Téma: Easy Mod

scargo
Válaszok: 16
Megtekintve: 2703
HozzászólásFórum: 2.0.x MOD-ok   Elküldve: 2007.04.19. 23:11   Téma: Easy Mod
Sziasztok!

Igazából csak tapasztalatot szeretnék megosztani veletek. Körbenéztem és nem találtam (bocs, ha vak voltam) erről a mod-ról sokmindent.
Mielött valaki félreértené, nem okoskodni

Téma: Ti milyen MOD-okat használtok?

scargo
Válaszok: 25
Megtekintve: 3658
HozzászólásFórum: phpBB tárgyaló   Elküldve: 2007.04.18. 21:09   Téma: Ti milyen MOD-okat használtok?
Az én fórumomban:
Statistic mod
resize
Post sort order for user
moderator cp
X7 chat modja ( de nem működik tökéletesen)
easy mod (erről lenne 1-2 szavam, de nem tudom melyik topicba

Téma: PHPBB+ Mint Portál???

scargo
Válaszok: 24
Megtekintve: 5572
HozzászólásFórum: phpBB tárgyaló   Elküldve: 2007.04.18. 21:00   Téma: PHPBB+ Mint Portál???
Megoldódott a problémám :) Egy webshop jellegü scriptet kellett keresnem. De azt majd késöbb. Elöbb be kell fejeznem a phpbb-s fórumot :)

Téma: PHPBB+ Mint Portál???

scargo
Válaszok: 24
Megtekintve: 5572
HozzászólásFórum: phpBB tárgyaló   Elküldve: 2007.04.05. 16:02   Téma: PHPBB+ Mint Portál???
Teljes mértékben igazad van. Most is csak html alapokon működik az oldal. Csak sajna lassan nem lesz elég a tudása. Viszont pár nap töprengés után rájöttem, hogy mi is kellene nekem. Nem portál,

Téma: PHPBB+ Mint Portál???

scargo
Válaszok: 24
Megtekintve: 5572
HozzászólásFórum: phpBB tárgyaló   Elküldve: 2007.04.01. 13:20   Téma: PHPBB+ Mint Portál???
Sziasztok!

Pár hónapja merültem bele a phpbb világába. Nem értek hozzá, de igen jól kezelhető még egy olyan láma által is mint én :) Igaz, eddig csak egy fórumot "raktam" össze az
Hirdetés
Hirdetés