Időzóna: (GMT +2 óra)

6 találat

Szerző
Üzenet

Téma: Fejléc kép berakása és háttérkép beállítása

szmeta
Válaszok: 12
Megtekintve: 6708
HozzászólásFórum: 2.0.x Sablonok   Elküldve: 2007.08.28. 00:04   Téma: Fejléc kép berakása és háttérkép beállítása
Hálás köszönetem!Igen erre gondoltam nagyon nagy vagy köszönöm szépen!Most már király minden,ha még valamikor elakadok akkor majd kereslek,ha nem baj!! :wink:

Téma: Fejléc kép berakása és háttérkép beállítása

szmeta
Válaszok: 12
Megtekintve: 6708
HozzászólásFórum: 2.0.x Sablonok   Elküldve: 2007.08.27. 15:46   Téma: Fejléc kép berakása és háttérkép beállítása
Okés és előre is köszönöm!

Téma: Fejléc kép berakása és háttérkép beállítása

szmeta
Válaszok: 12
Megtekintve: 6708
HozzászólásFórum: 2.0.x Sablonok   Elküldve: 2007.08.26. 22:41   Téma: Fejléc kép berakása és háttérkép beállítása
Hoppsz, vagy nem láttam, vagy közben zárták a témát. Ez van.
Mutasd, hogy néz ki most az overall_header.tpl fájlod? Elég csak az a rész, ahol már belenyúltál. (Quote gombot használd!) Az új logot

Téma: Fejléc kép berakása és háttérkép beállítása

szmeta
Válaszok: 12
Megtekintve: 6708
HozzászólásFórum: 2.0.x Sablonok   Elküldve: 2007.08.26. 00:12   Téma: Fejléc kép berakása és háttérkép beállítása
akkor légyszives segíts mert nemtudom hol kell állítani és szeretném ha a fejléc alatt lenne közvetlenül!

Téma: Fejléc kép berakása és háttérkép beállítása

szmeta
Válaszok: 12
Megtekintve: 6708
HozzászólásFórum: 2.0.x Sablonok   Elküldve: 2007.08.25. 23:13   Téma: Fejléc kép berakása és háttérkép beállítása
Köszönöm a segítséget a logót sikerült megcsinálnom,de tényleg eltolódtak a gombok,szóval erre szeretnék még 1egy kis segítséget hogy hol találok valamit a gombok átrendezéséről valamit mert istennek

Téma: Fejléc kép berakása és háttérkép beállítása

szmeta
Válaszok: 12
Megtekintve: 6708
HozzászólásFórum: 2.0.x Sablonok   Elküldve: 2007.08.25. 21:03   Téma: Fejléc kép berakása és háttérkép beállítása
sziasztok!Kérlek segítsetek nekem még kezdő vagyok.Csináltam egy fórumot és szeretném ezt a fejlécet berakni felülre:http://kepfeltolto.hu/index.php?img=4ick
Hogy tudom ezt kivitelezni,mert nemtudom
Hirdetés
Hirdetés