Időzóna: (GMT +2 óra)

12 találat

Szerző
Üzenet

Téma: Új regisztrált tagok - reklám vagy vírus?

trikepilot
Válaszok: 29
Megtekintve: 4167
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2006.06.20. 12:19   Téma: Kéretlen felhasználók
Hali,

Én is hasonló problémával küzdök, pucolom kifelé a viagrás regsiztráló botokat.

2 napja átállítottam az "Azonosító aktiválása"-t "adminisztrátori"-ra, de tegnap valaki simán tudott

Téma: Coppermine + phpBB

trikepilot
Válaszok: 6
Megtekintve: 2026
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2006.01.24. 11:39   Téma: phpBB és Coppermine
Heló !

Engem is érdekelne ez a téma. Ha feltelepítem a Coppermine-t és a Bridge-el összekötöm a meglévő phpBB fórumommal, akkor minek kéne történnie pontosan ?

A fórum userjai kapásból

Téma: Csoportos E-mail, majd blacklist

trikepilot
Válaszok: 7
Megtekintve: 2997
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2006.01.24. 08:42   Téma: Re: Csoportos E-mail, majd blacklist
Saját IP-je megkockáztatom, hogy biztos nincs. Lehet, hogy az egész mail.net-es szervert tették tiltólistára. De mindenesetre próbálj ki egy másik smtp-t.
Egyébként mi van azokban a levelekben,

Téma: Csoportos E-mail, majd blacklist

trikepilot
Válaszok: 7
Megtekintve: 2997
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2006.01.23. 21:34   Téma: Re: Csoportos E-mail, majd blacklist
Biztos, hogy a te leveled miatt került tiltólistára?
Egy ilyen körlevél egy emailben megy el, és minden felhasználó egy titkos másolatot kap.

A domain-emhet tartozik egy domainem.mail.net-es

Téma: Csoportos E-mail, majd blacklist

trikepilot
Válaszok: 7
Megtekintve: 2997
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2006.01.23. 20:56   Téma: Re: Csoportos E-mail, majd blacklist
Következő a gondom. Szeretnék időnként körlevelet küldeni a fórum tagoknak egyfajta manuális hírlevelet ...

Az admin panelról pár napja küldtem egy ilyen infó-levelet minden felhasználónak, ezek

Téma: Hozzászólások áthelyezése

trikepilot
Válaszok: 9
Megtekintve: 1547
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2006.01.23. 19:58   Téma: Hozzászólások áthelyezése
Ha belépsz egy adott témába, ahol a téves hozzászólás van, akkor jobbra lennt van egy link, "Moderálhatod ezt a fórumot" . Innentől fogva már szerintem elég egyértelmű. Ha pedig egy már létező témába

Téma: Hozzászólások áthelyezése

trikepilot
Válaszok: 9
Megtekintve: 1547
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2006.01.23. 13:02   Téma: Hozzászólások áthelyezése
Hogyan tudok sdminként áthelyezni egy-egy hozzászólást, ha valaki nem a megfelelő témakörbe tette azt bele ?

Téma: Csatolmány mod (attachment mod)

trikepilot
Válaszok: 152
Megtekintve: 27218
HozzászólásFórum: 2.0.x MOD-ok   Elküldve: 2006.01.23. 12:06   Téma: attach_mod nyelv
Nekem is lenne egy kérdésem az attach-mod-al kapcsolatban.
a phpbb.com-ról töltöttem le és telepítettem az utasítások szerint.
A fórumom magyar nyelvű, de a képfeltöltés része a fórumon is és az

Téma: Csoportos E-mail, majd blacklist

trikepilot
Válaszok: 7
Megtekintve: 2997
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2006.01.23. 12:02   Téma: Csoportos E-mail, majd blacklist
Következő a gondom. Szeretnék időnként körlevelet küldeni a fórum tagoknak egyfajta manuális hírlevelet ...

Az admin panelról pár napja küldtem egy ilyen infó-levelet minden felhasználónak, ezek

Téma: Mod-ok telepítése + mysql

trikepilot
Válaszok: 9
Megtekintve: 2230
HozzászólásFórum: 2.0.x MOD-ok   Elküldve: 2006.01.17. 17:17   Téma: Mod telepítés és "visszacsinálás"
Sziasztok. Alap-fórumomat kiegészítettem az attach-mod-al, a milliónyi különböző file-okba való beleszerkesztgetéssel. Elsőre úgy tűnt, nálam jól működik, de más felhasználók panaszkodtak, hogy nem

Téma: Rangok

trikepilot
Válaszok: 188
Megtekintve: 19738
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2006.01.02. 23:23   Téma: Rangok
Akkor...

Mondjuk a rang képeket az images/rangok/ könyvtárba rakjátok.
Ekkor kép elérési útnak a következőt kell megadni : ./images/rangok/képneve.kiterjesztés

Én is hasinló problémákkal

Téma: Rangok

trikepilot
Válaszok: 188
Megtekintve: 19738
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2006.01.02. 19:26   Téma: Rangok
Akkor...

Mondjuk a rang képeket az images/rangok/ könyvtárba rakjátok.
Ekkor kép elérési útnak a következőt kell megadni : ./images/rangok/képneve.kiterjesztés

Én is hasinló problémákkal
Hirdetés
Hirdetés