Időzóna: (GMT +1 óra)

9 találat

Szerző
Üzenet

Téma: ő, ű Probléma

tritons
Válaszok: 12
Megtekintve: 928
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2007.07.09. 19:07   Téma: ő, ű Probléma
Kedves fberci!

Köszönöm segítségedet! Azzal nem oldanám meg a problémát ha a sablon összes file-ba a karakter kódolást átírnám iso-latin-2 -re?

Egy picit más kérdés: Találtam olyan sablont

Téma: ő, ű Probléma

tritons
Válaszok: 12
Megtekintve: 928
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2007.07.09. 15:54   Téma: ő, ű Probléma
Nos a megoldáshoz közelebb kerültem ugyanis az alap sablonnal (subSilver) jól jelennek meg a karakterek de az általam választott és szerkesztett sablonnal sajnos továbbra is problémák vannak. A belső

Téma: ő, ű Probléma

tritons
Válaszok: 12
Megtekintve: 928
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2007.07.09. 12:51   Téma: ő, ű Probléma
Megcsináltam az egybevetést és az adatbáziskapcsolat karakterkódolásának beállítását is de semmi eredmény. A .htaccess file-t nem tudtam lefuttatni mert nem engedélyezett a szerveren.

Egyéb tipp

Téma: ő, ű Probléma

tritons
Válaszok: 12
Megtekintve: 928
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2007.07.06. 17:03   Téma: ő, ű Probléma
Tudom sokszor volt már itt szó erről de sajnos nem sikerült megtalálnom a megoldást a problémára, így kérlek segítsetek nekem.

Tehát egy létező adatbázisra telepítettem fel a phpBB-t, minden jól

Téma: Létező adatbázis felülírása

tritons
Válaszok: 6
Megtekintve: 710
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2007.07.05. 20:44   Téma: Létező adatbázis felülírása
Minden rendben ment. Köszönöm!

Téma: Létező adatbázis felülírása

tritons
Válaszok: 6
Megtekintve: 710
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2007.07.05. 17:53   Téma: Létező adatbázis felülírása
Na kezdem elveszíteni a fonalat... Adatbázisról van szó. Megpróbálom még egyszer érthetőbben elmagyarázni.

Van tehát egy adatbázisom amelyben egy webshop táblái vannak. Szertenék egy phpBB-s

Téma: Létező adatbázis felülírása

tritons
Válaszok: 6
Megtekintve: 710
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2007.07.05. 16:01   Téma: Létező adatbázis felülírása
Tehát akkor nem kell izgulnoim hogy a létező adatbázisom táblái eltűnnek? Pusztán az lesz hogy a phpBB-s táblák hozzácsapódnak a már létező(és nagyon fontos!) tábláimhoz?

Téma: Létező adatbázis felülírása

tritons
Válaszok: 6
Megtekintve: 710
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2007.07.05. 15:16   Téma: Létező adatbázis felülírása
Sziasztok!

A következő a problémám:

Van egy létező adatbázisom amiben természetesen táblák is vannak. Szeretném a phpBB-t feltelepítni. Feltöltöttem a szülséges file-okat. A telepítőben ugyebár

Téma: Fejléc szerkesztése

tritons
Válaszok: 1
Megtekintve: 3646
HozzászólásFórum: 2.0.x Sablonok   Elküldve: 2007.06.29. 15:48   Téma: Fejléc szerkesztése
Sziasztok!

Kérlek segítsetek abban, hogy hogyan szedhetem ki a fejlécbe beágyazott képet. Tudom hogy, az "overall_header.tpl" -t kell szerkeszteni de mit szedjek ki innen és legfőképp
Hirdetés
Hirdetés