Időzóna: (GMT +2 óra)

16 találat

Szerző
Üzenet

Téma: Az oldal ne ugorjon az elejére - multiple file upload

zenit19
Válaszok: 6
Megtekintve: 1768
HozzászólásFórum: 3.0.x MOD-ok   Elküldve: 2015.06.30. 14:05   Téma: Az oldal ne ugorjon az elejére - multiple file upload
Köszönöm a terjedelmes leírást. Amit lesz egy kis szabad időm nekilátok a fentiek beüzemeléséhez. Amint meg lesz, jelzek, hogy mi lett az eredmény.
Üdv.

Téma: Az oldal ne ugorjon az elejére - multiple file upload

zenit19
Válaszok: 6
Megtekintve: 1768
HozzászólásFórum: 3.0.x MOD-ok   Elküldve: 2015.06.22. 08:11   Téma: Az oldal ne ugorjon az elejére - multiple file upload
Igy tettem, de sajnos nem változott a helyzet. Az elküldés gombra kattintva tényleg feltöltötte a csatolmányokat, de az azt követő szerkesztés alkalmával sajnos a beszúrások során szintúgy fel fel

Téma: Az oldal ne ugorjon az elejére - multiple file upload

zenit19
Válaszok: 6
Megtekintve: 1768
HozzászólásFórum: 3.0.x MOD-ok   Elküldve: 2015.05.07. 10:19   Téma: Az oldal ne ugorjon az elejére - multiple file upload
Köszönöm a segítséget. Hasznos. Jól is működik. Egyetlen gondom van vele, hogy az én fórumomban vízszintesen helyezkednek el a képek (mivel csatolmányként csak képet lehet feltölteni).

Téma: Az oldal ne ugorjon az elejére - multiple file upload

zenit19
Válaszok: 6
Megtekintve: 1768
HozzászólásFórum: 3.0.x MOD-ok   Elküldve: 2015.04.24. 11:58   Téma: Az oldal ne ugorjon az elejére - multiple file upload
A multiple file upload MOD sikeres beüzemelése után az lett a gondom, hogy ha egyszerre például 30 csatolmányt feltöltök, utána azok egyenkénti beszúrás gombra kattintgatás még nem is lenne gond, de

Téma: Hiba a csatolmány feltöltésekor!

zenit19
Válaszok: 0
Megtekintve: 1216
HozzászólásFórum: 3.1.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2015.01.23. 15:40   Téma: Hiba a csatolmány feltöltésekor!
A hiba eredeti megfogalmazása: "Error parsing server response."

Kép róla:
http://kepfeltoltes.hu/150123/hiba_www.kepfeltoltes.hu_.png

phpbb 3.1.2 -es verzió.

Ubuntu 12.04.5

Téma: Csatolt képek alatti információk elrejtése

zenit19
Válaszok: 10
Megtekintve: 1633
A ReIMG Image Resizer telepítése részemről sikertelen. Így maradt az előző verzió, azaz a kép aláírás törlése. Köszönöm a segítséget.

Téma: Csatolt képek alatti információk elrejtése

zenit19
Válaszok: 10
Megtekintve: 1633
Köszönöm. Holnapi nap megpróbálkozom vele. Írok mire jutottam.
Minden tiszteletem, és még egyszer köszönöm a segítséget.

Téma: Csatolt képek alatti információk elrejtése

zenit19
Válaszok: 10
Megtekintve: 1633
Értem. Ezt nem tudtam.
Megcsináltam. Köszönöm a gyors segítséget. Most nem jelenik meg a kép alatt. Viszont, ha nagyobb képet töltök fel, pl 1028 x 768-as méretűt, azt lekicsinyíti. Ott ha az

Téma: Csatolt képek alatti információk elrejtése

zenit19
Válaszok: 10
Megtekintve: 1633
Szia. Artodia Deluxe a megjelenés.
Ebben a megjelenési mappában nincs attachment.html fájl.

De a lényeg, hogy itt: phpbb.hu oldalán lévő Demó verzióban is fellép ez a gond. :/

Téma: Csatolt képek alatti információk elrejtése

zenit19
Válaszok: 10
Megtekintve: 1633
Nekem is ez a problémám. A csatolt kép alatti információk megjelennek. Kipróbáltam az oldal demó verzióját ahol is az általam feltöltött kép alatt megjelentek ezek a bizonyos infók, viszont egy másik

Téma: Személyes segítség

zenit19
Válaszok: 25
Megtekintve: 6013
HozzászólásFórum: phpBB tárgyaló   Elküldve: 2013.06.11. 08:00   Téma: Inaktív szöveg
......


Egyenlőre jobb ötletem nincsen, az AVP-ben a Megjelenések fülön töröld a kinézetet, majd töröld le a szerverről is teljesen.
A lenti linkről le tudod tölteni a megjelenést, csomagold ki

Téma: Személyes segítség

zenit19
Válaszok: 25
Megtekintve: 6013
HozzászólásFórum: phpBB tárgyaló   Elküldve: 2013.05.20. 18:09   Téma: Személyes segítség
Szia!

Az eredeti Artodia: Deluxe kinézetben a templates mappában az overall_footer.html ezzel kezdődik.
<div class="nav-extra nav-extra-footer">
<!-- IF U_TEAM

Téma: Személyes segítség

zenit19
Válaszok: 25
Megtekintve: 6013
HozzászólásFórum: phpBB tárgyaló   Elküldve: 2013.05.18. 12:04   Téma: sgítség kellene
Üdv. Nem vagyok nagy php szakértő. Van egy kis fórumom. phpBB3 motorral. Fent van egy Artodia Deluxe kinézet. A fórum alján "A csapat" és a "Fórum sütik törlése" szöveg inaktív!

Téma: phpBB logo csere

zenit19
Válaszok: 12
Megtekintve: 1990
HozzászólásFórum: 3.0.x Megjelenések   Elküldve: 2011.04.10. 11:51   Téma: &#8592;
Köszönöm a segítséget. A képszerkesztővel való alapos szerkesztés megoldotta a problémát. Mivel a képmegjelenítő úgy nyitotta meg a képet mintha az az ábra köré lenne levágva, viszont a Gimp, már úgy

Téma: phpBB logo csere

zenit19
Válaszok: 12
Megtekintve: 1990
HozzászólásFórum: 3.0.x Megjelenések   Elküldve: 2011.04.09. 00:58   Téma: phpBB logo csere
Igen. Alap prosilver.

A link:
http://freeworld.tarhely.biz/adaiforum/index.php
Hirdetés
Hirdetés