Időzóna: (GMT +1 óra)

8 találat

Szerző
Üzenet

Téma: Jelszó kérés nyitásként?

zolej
Válaszok: 6
Megtekintve: 3482
HozzászólásFórum: 2.0.x Sablonok   Elküldve: 2007.01.31. 23:37   Téma: Jelszó kérés nyitásként?
Én azt hiszem értem mire gondolt. Ha jól értelmezem azt szeretné elérni hogy a
login.php oldal legyen a nyitó oldal. De ekkor ne lehessen hozzáférni a menü többi
részéhez max a regisztrációhoz.

Téma: Új design új sablon nélkül?

zolej
Válaszok: 35
Megtekintve: 4592
HozzászólásFórum: 2.0.x Sablonok   Elküldve: 2007.01.10. 22:08   Téma: Új design új sablon nélkül?
megnéztem az oldalad Thomas RC...egy nagyon alig észrevehető árnyalat különbség van a sötét
kéket között...tényleg minimális..a logon kéne egy nagyon kicsit sötétíteni...de épp csak.

Téma: Új design új sablon nélkül?

zolej
Válaszok: 35
Megtekintve: 4592
HozzászólásFórum: 2.0.x Sablonok   Elküldve: 2007.01.10. 18:30   Téma: Új design új sablon nélkül?
Köszönöm mindenkinek a segítséget! Úgy néz ki hogy mostmár minden működik!

Egy utólsó kérdés :) Ha esetleg (ha időm engedi) ősszeírok egy magyar nyelvű
"Hogyan készítsünk sablont"

Téma: Új design új sablon nélkül?

zolej
Válaszok: 35
Megtekintve: 4592
HozzászólásFórum: 2.0.x Sablonok   Elküldve: 2007.01.10. 15:59   Téma: Új design új sablon nélkül?
márcsak annyi hogy hogy linkeljem be a css-t?

Téma: Új design új sablon nélkül?

zolej
Válaszok: 35
Megtekintve: 4592
HozzászólásFórum: 2.0.x Sablonok   Elküldve: 2007.01.10. 14:16   Téma: Új design új sablon nélkül?
Tehát ha jól értem a dolgot akkor fogom az overall_header.tpl-t és kitörlöm az egész css-re
vonatkozó részeket belőle?
Vagy csak elég ott is átírni a subSilvereket a stílusom nevére?
Vagy nem

Téma: Új design új sablon nélkül?

zolej
Válaszok: 35
Megtekintve: 4592
HozzászólásFórum: 2.0.x Sablonok   Elküldve: 2007.01.09. 21:09   Téma: Új design új sablon nélkül?
Persze mindent átírtam ahol csak megtaláltam a subSilvert...de sehogy se akar működni...
Persze ettől még lehet hogy vhol nem vettem észre vmit...de már nagyon idegesít :x

amúgy az angol leírás

Téma: Új design új sablon nélkül?

zolej
Válaszok: 35
Megtekintve: 4592
HozzászólásFórum: 2.0.x Sablonok   Elküldve: 2007.01.09. 17:21   Téma: Új design új sablon nélkül?
Thomas RC! Az angol oldalon fent van egy pontos leírás hogy melyik fájlokban kell módosítani az
eredeti sablon nevet. Összesen 18 ilyen fájl van...köztük a theme_info.cfg. Amúgy a
legyegyszerűbb

Téma: A phpBB fórum installálása

zolej
Válaszok: 1085
Megtekintve: 94097
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2006.09.17. 10:06   Téma: A phpBB fórum installálása
Helloztok.

Már szinte az összes hozzászólást elolvastam ebben a témában..de még nem találtam megodást a problémámra....vagyis h volt ilyen kérdés csak a válaszok sajnos nem jelentettek
Hirdetés
Hirdetés