Időzóna: (GMT +2 óra)

7 találat

Szerző
Üzenet

Téma: Debug Mode Általános hiba

zoli
Válaszok: 6
Megtekintve: 676
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2007.09.09. 12:25   Téma: Debug Mode Általános hiba
Köszi Thomas RC! Ha esetleg PM-ben elküldöm az oldalamat(hogy ne itt reklámozzam) akkor ajánlanál hozzá valamit? Mégvalami: Ugye át lehet mneteni a fórumoat ha váltanék. Legfontosabb a regek

Téma: Debug Mode Általános hiba

zoli
Válaszok: 6
Megtekintve: 676
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2007.09.09. 11:31   Téma: Debug Mode Általános hiba
És mire cserélését? Mert ha van valami jobb is nála, nem muszály hogy annyit tudjon mint a nuke akkor arra váltanék. A nukéból én jóformán csak a hírek modult használom, ez nagyon fontos, meg a

Téma: Debug Mode Általános hiba

zoli
Válaszok: 6
Megtekintve: 676
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2007.09.09. 11:16   Téma: Debug Mode Általános hiba
Köszi szépen a tippet;) Amúgy azért itt kezdtem mert a múltkor ott feltettem egy kérdést és nemigazán kaptam rá választ....
Találtam a problémára amúgy egy félmegoldást. Leírom hátha másnak segít.

Téma: Debug Mode Általános hiba

zoli
Válaszok: 6
Megtekintve: 676
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2007.09.09. 09:52   Téma: Debug Mode Általános hiba
Sziasztok!
Az lenne a problémám, hogy amikor egy új hszt írok a fórumomban akkor kijön a következő üzenet:

Could not insert new word matches

DEBUG MODE

INSERT INTO nuke_bbsearch_wordmatch

Téma: Hogy tudom kötelezővé tenni a tartózkodási hely megadását?

zoli
Válaszok: 7
Megtekintve: 2173
HozzászólásFórum: 2.0.x MOD-ok   Elküldve: 2006.04.02. 18:40   Téma: Hogy tudom kötelezővé tenni a tartózkodási hely megadását?
Hogy tudom kötelezővé tenni a tartózkodási hely megadását?
Ez lenne a kérdésem mert a fórumomon nagyon szükséges lenne ha megadnák.

Téma: A phpBB fórum installálása

zoli
Válaszok: 1085
Megtekintve: 94121
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2006.04.02. 13:25   Téma: A phpBB fórum installálása
Oké, így már működik. Kösz a segítséget.

Téma: A phpBB fórum installálása

zoli
Válaszok: 1085
Megtekintve: 94121
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2006.04.01. 22:12   Téma: A phpBB fórum installálása
helló Mindenkinek!
Lehet, hogy ez egy picit láma kérdés: Regeltem az extrára, aktiváltam a MySql-t. A fórumot feltöltöttem a wwwroot mappába, attribumokat kicseréltem,de nem tudom az installálást
Hirdetés
Hirdetés