Új tag azonosítójának aktiválása

Szerző
Üzenet
Uhu
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2005.08.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Elküldve: 2005.09.14. 21:50    Hozzászólás témája: Új tag azonosítójának aktiválása
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!

phpBB 2.0.17-et használok sub silverrel. A fórum adminisztrációnál és azon belül a fórum általános beállításainál a regisztrációs szabályt úgy állítottam be, hogy az új tagok azonosítóját az adminisztrátornak kelljen aktiválni.
A gond az, hogy nem tudom, hogy ezt hol lehet elérni, így nem tudom aktiválni az új regisztrációkat.

A segítséget előrre is köszönöm!

Üdvözlettel: Uhu

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2005.09.15. 13:52    Hozzászólás témája: Re: Új tag azonosítójának aktiválása
Hozzászólás az előzmény idézésével

Uhu írta:

Sziasztok!

phpBB 2.0.17-et használok sub silverrel. A fórum adminisztrációnál és azon belül a fórum általános beállításainál a regisztrációs szabályt úgy állítottam be, hogy az új tagok azonosítóját az adminisztrátornak kelljen aktiválni.
A gond az, hogy nem tudom, hogy ezt hol lehet elérni, így nem tudom aktiválni az új regisztrációkat.

A segítséget előrre is köszönöm!

Üdvözlettel: Uhu
Fórum adminisztráció -> Felhasználók -> Beállítás -> felhasználó kiválasztása -> alul: Speciális beállításo - Aktív felhasználó: Igen
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Uhu
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2005.08.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Elküldve: 2005.09.15. 16:59    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Kösz szépen!

Sikerült!

Üdvözlettel: Uhu

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés