Legfrissebb üzenetek előre mod sql hiba

Szerző
Üzenet
Bexter
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2006.12.20. 12:54    Hozzászólás témája: Legfrissebb üzenetek előre mod sql hiba
Hozzászólás az előzmény idézésével
Mivel az eredeti témába nem lehet irni és ott nem találtam választ a kérdésemre leirom ide.
Nos szintén letölöttem értelem szerüen feltettem mindent. Sql is megvolt.
És mégis ilyen csunyákat ir nekem:

Could not update users table

DEBUG MODE

SQL Error : 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '/ [end] Post Sort Order For User 1.0.2, user_style = 2, user_act

UPDATE phpbb_users SET user_email = 'bexter@vipmail.hu', user_icq = '', user_website = 'http://www.kotorsw.atw.hu', user_occ = '', user_from = 'Coruscant', user_interests = '', user_mobile = 'Km. Moderátor' , user_sig = '[img:14e43c1908]http://users.atw.hu/kotorsw/pic/signature.gif[/img:14e43c1908]', user_sig_bbcode_uid = '14e43c1908', user_viewemail = 1, user_aim = '', user_yim = 'bexter@vipmail.hu', user_msnm = 'bexter@vipmail.hu', user_attachsig = 1, user_allowsmile = 1, user_allowhtml = 1, user_allowbbcode = 1, user_allow_viewonline = 1, user_notify = 0, user_notify_pm = 1, user_popup_pm = 1, user_timezone = 1, user_dateformat = 'd M Y h:i a', user_post_order = 'desc', user_lang = 'hungarian'// [end] Post Sort Order For User 1.0.2, user_style = 2, user_active = 1, user_actkey = '' WHERE user_id = 2

Line : 549
File : usercp_register.php

AZ SQL az tutira benn van mertha ha a csatolt db_update-t hazsnálom kiirja h már lyen létezik ezzel a cimmel.

Gondoltam bennem van a hiba megcsináltam megint ujra, de a hiba ugyanaz maradt.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.12.20. 13:22    Hozzászólás témája:
Azt írja:

Kód:

SQL Error : 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '/ [end] Post Sort Order For User 1.0.2, user_style = 2, user_act

És valóban!
Rosszúl csináltad meg a PHP file módosítását. A hiba ott van, már magában a hibaüzenetben is látszik, beleszúrtál a sorba egy kommentet:

Kód:

// [end] Post Sort Order For User 1.0.2

És ki tudja, még milyen hibák lehetnek?
Én azt javaslom, hogy az EREDETI file-okon csináld meg ismét a módosítást.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Bexter
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2006.12.20. 13:39    Hozzászólás témája:
lol és tényleg :D
Thx

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés