Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

:) :( :D :o

Szerző
Üzenet
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 1:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2006.12.25. 20:25    Hozzászólás témája: :) :( :D :o
Hozzászólás az előzmény idézésével
Lássuk a fórum meg tudja-e jeleníteni az emotikonokat a téma címében :D

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 1:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2006.12.25. 20:28    Hozzászólás témája: Re: :) :( :D :o
Hozzászólás az előzmény idézésével

Thomas RC írta:

Lássuk a fórum meg tudja-e jeleníteni az emotikonokat a téma címében :D
Sajnos nem Kép Kép Kép

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Dj_JocEe
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.07.24. Hétfő 1:00
Hozzászólások: 245
Hozzászólás Elküldve: 2006.12.25. 20:43    Hozzászólás témája: Re: :) :( :D :o
Hozzászólás az előzmény idézésével

Thomas RC írta:

Thomas RC írta:

Lássuk a fórum meg tudja-e jeleníteni az emotikonokat a téma címében :D
Sajnos nem Kép Kép Kép
Hát sztem nemis baj hogy ott nem jeleníti meg őket :) Egyébként erre vanis egy mod, a MOD fórumban bvoltis róla valahol szó, ha jól emléxem :D

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 1:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2006.12.25. 20:44    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Mivel a tesztelés "lefojt" jöhet egy off :) :Meglehet azt csinálni, hogy a mengedettnél nagyobb avatara legyen v.kinek (csak a képet kell belinkelni)!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Dj_JocEe
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.07.24. Hétfő 1:00
Hozzászólások: 245
Hozzászólás Elküldve: 2006.12.25. 21:48    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Thomas RC írta:

Mivel a tesztelés "lefojt" jöhet egy off :) :Meglehet azt csinálni, hogy a mengedettnél nagyobb avatara legyen v.kinek (csak a képet kell belinkelni)!
Igen sajna meglehet csinálni :? Pl egy uw-s vagy atw-s vagy valami ilyen ftp tárhely-re feltölti a képet, ami megfelel a fórumban az avatarhoz!Aztán azt beis linkeli a fórumon!Ha ezzel megvan akkor egy másik képet ami nagyobb a megengedettnél, azt ugyabnolyan néven feltölti ugyanoda, és felüölírja vele a régi fájlt :) És az avatarja máris nagyobb mint a megengedett!
Ez sztem azért van mert a fórum csak az avatar belinkelésénél vizsgálja a belinkelt kép méretét!És miután te belinkelted, azután nem ellenőrzi le, és mivel a belinkelt url az kép kicserélése után, az új (nagyobb) képre mutat, ezért az jelenik meg :)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 1:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2006.12.25. 21:52    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Dj_JocEe írta:

Thomas RC írta:

Mivel a tesztelés "lefojt" jöhet egy off :) :Meglehet azt csinálni, hogy a mengedettnél nagyobb avatara legyen v.kinek (csak a képet kell belinkelni)!
Igen sajna meglehet csinálni :? Pl egy uw-s vagy atw-s vagy valami ilyen ftp tárhely-re feltölti a képet, ami megfelel a fórumban az avatarhoz!Aztán azt beis linkeli a fórumon!Ha ezzel megvan akkor egy másik képet ami nagyobb a megengedettnél, azt ugyabnolyan néven feltölti ugyanoda, és felüölírja vele a régi fájlt :) És az avatarja máris nagyobb mint a megengedett!
Ez sztem azért van mert a fórum csak az avatar belinkelésénél vizsgálja a belinkelt kép méretét!És miután te belinkelted, azután nem ellenőrzi le, és mivel a belinkelt url az kép kicserélése után, az új (nagyobb) képre mutat, ezért az jelenik meg :)
Végre valaki aki gondolkodik is.

Egyébként senkinek nem javaslom hogy ezt megcsinálja, mert én egy másik fórumon ezt csináltam (nem direkt hanem véletlenül), aztán jól leszidtak (szép szóval), mert azt hitték direkt csináltam, pedig csak annyi volt hogy ahonnan belinkeltem a képet, ottan azon az oldalon kicserélték ugyanazt egy 1024*768-asra (gondolhatod hogy nézhetett ki a fórum vagy 5 órán keresztül) :) .

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Dj_JocEe
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.07.24. Hétfő 1:00
Hozzászólások: 245
Hozzászólás Elküldve: 2006.12.25. 22:12    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Thomas RC írta:

Végre valaki aki gondolkodik is.

Egyébként senkinek nem javaslom hogy ezt megcsinálja, mert én egy másik fórumon ezt csináltam (nem direkt hanem véletlenül), aztán jól leszidtak (szép szóval), mert azt hitték direkt csináltam, pedig csak annyi volt hogy ahonnan belinkeltem a képet, ottan azon az oldalon kicserélték ugyanazt egy 1024*768-asra (gondolhatod hogy nézhetett ki a fórum vagy 5 órán keresztül) :) .
Gondolom :D Ezért érdemes inkább saját tárhelyről linkelni a képeket :D

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.25. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2029
Hozzászólás Elküldve: 2006.12.27. 07:14    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
vagy egyszerűen tiltani kell az avatarok belinkelését...
fel kell tenni az oldalra megfelelő számú beépített avatart, és ha a tisztelt delikvens a sajátját akarja, akkor küldje el e-mailben, vagy akárhogy, és az egyik admin felteszi neki a kiválaszthatók közé.
mod meg van arra, hogy egy avatart csak egy USER használhasson.
_________________
Tapasztalást pénzért venni vagy hagyományképpen kapni nem lehet - fizetni kell azért mindég és mindegyiknek.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Dj_JocEe
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.07.24. Hétfő 1:00
Hozzászólások: 245
Hozzászólás Elküldve: 2006.12.27. 20:05    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

_zso2 írta:

vagy egyszerűen tiltani kell az avatarok belinkelését...
fel kell tenni az oldalra megfelelő számú beépített avatart, és ha a tisztelt delikvens a sajátját akarja, akkor küldje el e-mailben, vagy akárhogy, és az egyik admin felteszi neki a kiválaszthatók közé.
mod meg van arra, hogy egy avatart csak egy USER használhasson.
Vagy egy mégjobb 5let, hogy tiltod a belinkelését, és csak a feltöltést engedélyezed!És akkor még email-ezgetni sem kell :D

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 1:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2006.12.27. 20:10    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

_zso2 írta:

vagy egyszerűen tiltani kell az avatarok belinkelését...
fel kell tenni az oldalra megfelelő számú beépített avatart, és ha a tisztelt delikvens a sajátját akarja, akkor küldje el e-mailben, vagy akárhogy, és az egyik admin felteszi neki a kiválaszthatók közé.
mod meg van arra, hogy egy avatart csak egy USER használhasson.
Az avatar galéria nem érdekel (ki is szedtem az avatar galéria gombját)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés