Feliratkozás témakövetésre

Szerző
Üzenet
blackdog
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2005.09.18. 18:31    Hozzászólás témája: Feliratkozás témakövetésre
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!

Van egy fórumom, amit a barátaimnak hoztam létre. Ezen a fórumon csak a mi saját privát dolgaink találhatóak. Hogy lehet azt megoldani, hogy mindenki minden témán feliratkozzon. Én mint adminisztrátor valahol valahogy feliratkoztam és mindig kapok mailt, hogy valaki hozzászólt. De nem tudom, hogy ezt én állítottam be, vagy valaki "gyárilag" van az adminnak. De hol lehet témakövetést a többi júzernak beállítani?

Köszi!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2005.09.18. 18:48    Hozzászólás témája: Re: Feliratkozás témakövetésre
Hozzászólás az előzmény idézésével

blackdog írta:

Sziasztok!

Van egy fórumom, amit a barátaimnak hoztam létre. Ezen a fórumon csak a mi saját privát dolgaink találhatóak. Hogy lehet azt megoldani, hogy mindenki minden témán feliratkozzon. Én mint adminisztrátor valahol valahogy feliratkoztam és mindig kapok mailt, hogy valaki hozzászólt. De nem tudom, hogy ezt én állítottam be, vagy valaki "gyárilag" van az adminnak. De hol lehet témakövetést a többi júzernak beállítani?

Köszi!
Központilag nem lehet, legegyszerűbb ha a hozzászóláskor bejelölitek az értesítés válasz esetén opicót, és feliratkoztok a fórumra is (így új téma nyitásakor is értesítve lesztek).

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés