Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

Photo Album v2 for phpBB2

Szerző
Üzenet
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.25. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2029
Hozzászólás Elküldve: 2007.02.07. 17:47    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Mert már elkezdted kézzel megcsinálni...
Töröld azokat a táblákat, amiket te csináltál kézzel, és utána futtasd az SQL-t. (nem árt, ha előtte csinálsz egy mentést az adatbázisodról, ha van benne valami értékes...)
_________________
Tapasztalást pénzért venni vagy hagyományképpen kapni nem lehet - fizetni kell azért mindég és mindegyiknek.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
nonoka
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.02.06. Kedd 23:26
Hozzászólások: 117
Hozzászólás Elküldve: 2007.02.07. 18:05    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Jólett!!!!

Köszönöm a segítséget!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
brightman
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2007.01.19. Péntek 8:02
Hozzászólások: 5
Hozzászólás Elküldve: 2007.02.08. 07:27    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

nonoka írta:

Jólett!!!!

Köszönöm a segítséget!
Én először megcsináltam a szükséges módosításokat, másolást, majd lefuttattam az "album_db_install.php"-t és tökéletesen működik.

_zso2 megmutatta hol találom a magyarosítást...mondta, hogy lehet rajta fordítgatni még. :)

Az enyém tökéletesen működik...eddig. :)

Ha gondolod elküldöm az én magyarosított verziómat...

Még1szer köszi _zso2!
Brightman

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
miklov
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2007.02.01. Csütörtök 20:31
Hozzászólások: 18
Hozzászólás Elküldve: 2007.02.17. 02:56    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Nekem meg az volna vele a bajon hogy fel telepitettem minden OK...minden müködik...feltöltés letöltés minden!!!!
Csak képzeljétek nem tudom adminisztrálni a Photo albumot....

www.kkkf.extra.hu/forum/
direkt létrehoztam 1 másik logint amivel megnézem userszemmel...mert az admin login csalóka
User: tester
pass: testerke

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
brightman
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2007.01.19. Péntek 8:02
Hozzászólások: 5
Hozzászólás Elküldve: 2007.02.17. 12:47    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Üdv Mindenkinek!

:arrow: Miklov!

Nemsokára átlüldöm akkor a kért magyarosított verziómat.

A fórum adminisztrációnál vannak a photo album beállításai is.
A bal oldali panelen.

Nekem így vannak szépen sorban:
  • Fórumok
  • Általános
  • Csoportok
  • Photo Album
  • Sablonok
  • Felhasználók

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Waterhouse
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2006.04.02. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 48
Hozzászólás Elküldve: 2007.02.18. 13:44    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Tudja valaki hogy hogy működik pontosan ennek a Photo Albumnak a thumbnail készítő része?

A korábbi tárhelyemen tökéletesen működött minden, a cache könyvtárba kerültek be a thumbnailok.
Eztán fizetős tárhelyre mentem, felkerült ugyanaz a verziójú mod, ugyanazok az SQL adatok, ugyanazok a beállítások, de ezután már nem készültek el az thumbnail fájlok (legalábbis a régiek mellé a cache könyvtárba biztosan nem), és amikor a képtár oldalait böngészgetem, csak hézagosan töltődnek be (és azok sem a cache könyvtárból) (a többi helyén piros X lesz), és egy idő után be is sokkall az oldal, és azt írja ki hogy forbidden.

Szóval az lenne a kérdésem, hogy vajon hol tárolódnak a thumbnailok, miért fordulhat elő hogy jogosultsági probléma lép fel a megtekintésüknél, és ha esetleg a tárhely beállításai lehetnek az okai, akkor mi az amit meg kellene kérdeznem a szolgáltatótól?
(Remélem tud valaki segíteni, mert ilyen állandó forbiddenezések miatt teljesen használhatatlan az album :cry: A php mod-okkal foglalkozó fórumok közül néhányat mát átnéztem, de nem találtam megoldást. A smartor oldala pedig jelenleg el sem érhető)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2007.02.18. 14:20    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Waterhouse írta:

Szóval az lenne a kérdésem, hogy vajon hol tárolódnak a thumbnailok, miért fordulhat elő hogy jogosultsági probléma lép fel a megtekintésüknél, és ha esetleg a tárhely beállításai lehetnek az okai, akkor mi az amit meg kellene kérdeznem a szolgáltatótól?
A cache könyvtár jogosultságait átállítottad 777-re (chmod), vagy amire kell?
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
miklov
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2007.02.01. Csütörtök 20:31
Hozzászólások: 18
Hozzászólás Elküldve: 2007.02.18. 15:04    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

brightman írta:

Üdv Mindenkinek!

:arrow: Miklov!

Nemsokára átlüldöm akkor a kért magyarosított verziómat.

A fórum adminisztrációnál vannak a photo album beállításai is.
A bal oldali panelen.

Nekem így vannak szépen sorban:
  • Fórumok
  • Általános
  • Csoportok
  • Photo Album
  • Sablonok
  • Felhasználók
Hát én nem tudom de nekem a PHOTO ALBUM nem szerepel...

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Waterhouse
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2006.04.02. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 48
Hozzászólás Elküldve: 2007.02.18. 15:08    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
fberci: Természetesen, már tele van a tárhely 777-es temp és cache könyvtárakkal, annyit próbálkoztam már az avatarok miatt is anno :D (az album modnak is minden egyes mappáját 777-re raktam)

Egyébként közben kitapasztaltam hogy a problémám független attól hogy megérkezik-e a thumbnail a cache könyvtárba. Ha kikapcsolom a cache használatát a mod adminjában, akkor is ugyanazok a hibák.
Íme az album egyik oldala: klikk (A dizjánt ne nézzétek, még dolgozok rajta) Valószínűleg első megnyitásra minden kép meg fog jelenni, viszont ahogy lépegetünk tovább a következő lapokra a mappában, egyre elfogynak, ha a végére érve pedig elindulunk visszafelé az első oldalhoz, előbb-utóbb Forbidden hibaüzentet dob :?

Nem lehet hogy valamilyen olyan lekérdezést használ a mod, ami valamilyen az én tárhelyemen kívüli könyvtárat/szolgáltatást igényel, és többszöri lekérés után valami védelem miatt blokkolja a szerver? (nem értek ennyire hozzá, csak találgatok :? )
(Merthogy a gépről avatarfeltöltés is elvileg szerver-ügy miatt nem műxik nálam, ami érdekes, mert az albumba képfeltöltés viszont megy)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2007.02.18. 15:16    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Nekem az összes kép megjelent (megnéztem oda-vissza is). :?
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Waterhouse
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2006.04.02. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 48
Hozzászólás Elküldve: 2007.02.18. 15:45    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Nekem nem. Letöltöttfájlok+süti törlés és restart után sem, Firefox-szal és Explorerrel sem. De eddig is volt akiknek működött, és volt akinek nem. Néha sikerült a képfeltöltés, néha nem (sőt, volt akinek még a fórumban lapozás közben is forbiddent dobott néha az oldal - de ez más téma). Szóval igen gyanús a helyzet :?

Létezik másik ilyen képtár a Smartor-félén kívül?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2007.02.18. 15:49    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Waterhouse írta:

Nekem nem. Letöltöttfájlok+süti törlés és restart után sem, Firefox-szal és Explorerrel sem. De eddig is volt akiknek működött, és volt akinek nem. Néha sikerült a képfeltöltés, néha nem (sőt, volt akinek még a fórumban lapozás közben is forbiddent dobott néha az oldal - de ez más téma). Szóval igen gyanús a helyzet :?
Szerintem érdemes lenne megkérdezni a tárhelyszolgáltatót. Igen fura helyezet... :?

Waterhouse írta:

Létezik másik ilyen képtár a Smartor-félén kívül?
Én nem tudok róla, bár nem vagyok annyira tájékozott ilyenekben.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Waterhouse
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2006.04.02. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 48
Hozzászólás Elküldve: 2007.02.18. 17:14    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

fberci írta:

Szerintem érdemes lenne megkérdezni a tárhelyszolgáltatót. Igen fura helyezet... :?
No, megkérdeztem. Volt fenn egy script ami a gyanúsan gyorsan és sokat lekérdező látogatók közül szelektál és kitilt párat biztonsági okokból. :) Ennek lettem az áldozata elvileg.
De mivel úgy tűnik másnak nem volt ilyen gondja ennél a szolgáltatónál, és valószínű hogy az album mod gyengécske, abban maradtunk hogy keresek másikat.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2007.02.18. 18:43    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Waterhouse írta:

fberci írta:

Szerintem érdemes lenne megkérdezni a tárhelyszolgáltatót. Igen fura helyezet... :?
No, megkérdeztem. Volt fenn egy script ami a gyanúsan gyorsan és sokat lekérdező látogatók közül szelektál és kitilt párat biztonsági okokból. :) Ennek lettem az áldozata elvileg.
De mivel úgy tűnik másnak nem volt ilyen gondja ennél a szolgáltatónál, és valószínű hogy az album mod gyengécske, abban maradtunk hogy keresek másikat.
Ha ez sok, akkor ott gond van a beállításokkal.

Én lehet, hogy utánanéznék a dolgoknak, van-e más ilyen megkötés, ahol nem teljesen korrektek, mostanában elég sok rosszat hallottam tárhelyszolgáltatókról (ez természetesen csak az én meglátásom).
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
miklov
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2007.02.01. Csütörtök 20:31
Hozzászólások: 18
Hozzászólás Elküldve: 2007.02.19. 01:32    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Nekem megint ezzel lenne a problémám...

Szóval...hogy ha belépek valahová...sajátos galériák stb...akkor fönt ahol ki kéne irni a pontos utat hogy hol is vagyok...olyanom nincs...

Igy néz ki: Tartalomjegyzék -> ->"aktuális könyvtár"

És ha a tartalom jegyzékre kattintok akkor a forumra add vissza...???

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés