Aláírás betűmérete

Szerző
Üzenet
jackjoe
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2005.09.25. 14:12    Hozzászólás témája: Aláírás betűmérete
Hozzászólás az előzmény idézésével
Berci,

hogyan lehet (lehet-e egyáltalán?) a postokban lévő aláírás betűméretét megváltoztatni? Alapvetően a post tartalma és az aláírás ugyanazzal a betűmérettel van, de én szeretném az aláírásét kisebbre venni. :)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2005.09.25. 14:39    Hozzászólás témája: Re: Aláírás betűtípusa

jackjoe írta:

Berci,

hogyan lehet (lehet-e egyáltalán?) a postokban lévő aláírás betűméretét megváltoztatni? Alapvetően a post tartalma és az aláírás ugyanazzal a betűmérettel van, de én szeretném az aláírásét kisebbre venni. :)
Az aláírásban használható a BBCode - ezzel használható a betűméret, de ha általánosságban akarod az aláírások méretét kisebbre venni, akkor a sablont érdemes megváltoztatni (templates/sablonod/viewtopic_body.tpl).

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
jackjoe
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2005.09.25. 17:46    Hozzászólás témája:
A pontos megoldás:

A viewtopic_body.tpl-ben ezt a sort:

Kód:

<td colspan="2"><span class="postbody">{postrow.MESSAGE}{postrow.SIGNATURE}</span><span class="gensmall">{postrow.EDITED_MESSAGE}</span></td>

erre alakítottam:

Kód:

<td colspan="2"><span class="postbody">{postrow.MESSAGE}<span class="signature">{postrow.SIGNATURE}</span></span><span class="gensmall">{postrow.EDITED_MESSAGE}</span></td>

Majd az overall_header.tpl-ben ez a sor alá:

Kód:

.postbody { font-size : {T_FONTSIZE3}px; line-height: 18px}

ezt a sort írtam:

Kód:

.signature { font-size : 9px; line-height: 18px}

Működik! :D

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés