Hogy lehet rangképeket felrakni az oldalra?

Szerző
Üzenet
ddoboz
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2007.02.06. Kedd 21:38
Hozzászólások: 3
Hozzászólás Elküldve: 2007.03.11. 13:35    Hozzászólás témája: Hogy lehet rangképeket felrakni az oldalra?
Hozzászólás az előzmény idézésével
Hogy lehet rangképeket felrakni az oldalra?
Vki segítsen már!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
darkride
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.03.05. Hétfő 15:46
Hozzászólások: 47
Hozzászólás Elküldve: 2007.03.11. 14:49    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Milyen oldalra?
Melyik kiszolgálónál?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
HoremWeb
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.06.18. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 2400
Hozzászólás Elküldve: 2007.03.11. 21:51    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Ha arra vonatkozik a kérdésed, hogy az oldaladon lévő phpBB fórumra hogyan lehet feltenni rang-képeket, akkor íme:
Feltöltöd őket a fórum könyvtárán belül az images/ranks mappába, majd az admin felület (leg)alján megkeresed a Rangok (Ranks) beállítási lehetőséget, és a megfelelő ranghoz beírod a hozzá tartozó kép elérési útvonalát a fórum könyvtártól kiindulva (vagyis images/ranks/kepcime.ext ahol a kepcime a fájlnév, az ext a kiterjesztése [gif, jpg vagy png], és nincs előtte bevezető / jel).
A rangot úgy tudod megnyitni, hogy képet tudj hozzáadni, hogy a "szerkeszt" linkre kattintasz a rang neve mellett.

Érdemes lenne átolvasnod az Útmutatókat, ezek elég jól le vannak írva, azt hiszem. Szerintem én is onnan tudom.
_________________
Élet, üdv, egészség! - HoremWeb

Kép KEMET = Az Ókori Egyiptom

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
netfilmekhu
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2013.01.19. Szombat 4:20
Hozzászólások: 11
Hozzászólás Elküldve: 2013.01.24. 00:50    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

HoremWeb írta:

Ha arra vonatkozik a kérdésed, hogy az oldaladon lévő phpBB fórumra hogyan lehet feltenni rang-képeket, akkor íme:
Feltöltöd őket a fórum könyvtárán belül az images/ranks mappába, majd az admin felület (leg)alján megkeresed a Rangok (Ranks) beállítási lehetőséget, és a megfelelő ranghoz beírod a hozzá tartozó kép elérési útvonalát a fórum könyvtártól kiindulva (vagyis images/ranks/kepcime.ext ahol a kepcime a fájlnév, az ext a kiterjesztése [gif, jpg vagy png], és nincs előtte bevezető / jel).
A rangot úgy tudod megnyitni, hogy képet tudj hozzáadni, hogy a "szerkeszt" linkre kattintasz a rang neve mellett.

Érdemes lenne átolvasnod az Útmutatókat, ezek elég jól le vannak írva, azt hiszem. Szerintem én is onnan tudom.
Köszi, nekem sokat segítettél.. Még annyi lenne, hogy most a kép alatt ott van hogy adminisztrátor (kiírva) alatta pedig a kép! Na én a kiírást szeretném eltüntetni! Várom válaszod,és előre is thx!
_________________
Online Filmek Online Sorozatok Online Filmnézés

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés