Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

Sudoku Mod probléma

Szerző
Üzenet
kislab
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2007.04.11. 15:44    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Szuper, köszi :P

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
clean
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2007.04.12. 17:41    Hozzászólás témája:
ÜDV!
Letöltöttem a modot. Köszönöm szépen!
Minden klafa,egy dolgot kivéve!
Hiányos a nyelvi fájl...
lang_sudoku.php ->szinte nincs is tartalom.
Lágalábbis,amit letöltöttem innen,semmi..
Megnéznétek és ha tényleg hiányos
Ki'javítanátok?
Köszi!

Már lefordítottam.. :D

Amúgy kategoriát,és szinteket,hogyan lehet változtatni?
Jahh,már látom..
Tábla teljesítés után nőveli...
Bocsi! :)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kislab
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2007.04.13. 11:50    Hozzászólás témája:
UJUJUJUJUJJ!

Ez tényleg nem méz ki vmi jól... Bocsi. szólok fbercinek. Addigis neked a jó zip itt van. Mégegyszer elnézést!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Lóna Lore
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2007.04.21. 11:23    Hozzászólás témája:
Hali,

Felraktam a mod-ot a fórumra, de egy idő után le is töröltem ugyanis van vele néhány bajom:
- A 20. pálya teljesítése után, akárhányszor rákattintok a "Sudoku" menüpontra, természetesen azt írja ki hogy "Gratulálunk, megcsináltad az összes táblát" stb., és 1, nem lehet megnézni a végeredményt, mert mindig ez a szöveg jelenik meg, 2, minden "Sudoku" menüre való kattintás után hozzáírja a végeredményhez a legutóbbi játék pontszámát (természetesen ha végigjátszottad a 20pályát) ; (a végeredményem természetes az adatbázisból tudtam meg...)

Nos, ezek miért vannak? Esetleg DEMO verzió a Sudoku?

Lóna Lore

kislab
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2007.04.21. 11:31    Hozzászólás témája:
Gőzöm sincs. Mellesleg nem DEMO. Esetleg töltsd le az angolt, és csak a languane/lang_hungarian/lang_sudoku.php-t tartsd meg, és úgy telepítsd (bár ettől nem biztos, hogy megjavul, mer én csak a lang_sudoku php-t módosítottam, meg egy kicsit a nyelvi fájlok módosítását a readme.txt ben). Ez a mod a http://phpbbhacks.com ról van. Én csak fordítottam.

zida
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2007.04.23. 17:13    Hozzászólás témája:

Lóna Lore írta:

Hali,
- A 20. pálya teljesítése után, akárhányszor rákattintok a "Sudoku" menüpontra, természetesen azt írja ki hogy "Gratulálunk, megcsináltad az összes táblát" stb., és 1, nem lehet megnézni a végeredményt, mert mindig ez a szöveg jelenik meg, 2, minden "Sudoku" menüre való kattintás után hozzáírja a végeredményhez a legutóbbi játék pontszámát (természetesen ha végigjátszottad a 20pályát) ; (a végeredményem természetes az adatbázisból tudtam meg...)

Nos, ezek miért vannak? Esetleg DEMO verzió a Sudoku?

Lóna Lore
20 pálya van alapból benne, tenni kell még hozzá, aztán akkor tovább fog menni szerintem.
Viszont az hogy az utolsó pálya után mindig csak a szöveget írja ki és hozzáadogatja
a pontszámokat, az szerintem egy bug, igazából nem tudom, hogy eredetileg mit
akart a készítő ilyen esetben csinálni.
Egyébként van az adatbázisban egy 'game_pack' mező, ami most szerintem nincs nagyon használva, viszont ha mondjuk a 3. pálya után mindnél más értékre állítom, akkor csak 3 pályát fog engedni. Azt hittem, hogy ilyen esetben lezárja az első 3 pálya után a pontokat és új ranglistát nyit az újabb pályáknak, de nem nyertem, szóval ezzel sem tudom mi volt a terv.

kislab
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2007.04.23. 18:56    Hozzászólás témája:
Miről beszélsz zida?

zida
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2007.04.23. 20:13    Hozzászólás témája:

kislab írta:

Miről beszélsz zida?
Melyik részre gondolsz? A 'game_pack'-al kapcsolatosra?

kislab
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2007.04.24. 11:38    Hozzászólás témája:
Úgy általánosságban. Mellesleg kezd elkészülni az első kiegészítő csomag a sudokuhoz ( +30 pálya)

A hozzászólás legutóbb kislab által 2007.04.26. 13:25-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.

zida
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2007.04.26. 06:32    Hozzászólás témája:

kislab írta:

Úgy általánosságban. Mellesleg kezd elkészülni az első kiegészítő csomag a sudokuhoz ( +50 pálya)
- van egy a bug, ami akkor jelentkezik, ha valaki végig játszotta az adatbázisban levő összes pályát. Ha ezután ismét megpróbál játszani, akkor kiírja neki, hogy megcsináltad az összes pályát, majd az utolsó pályán elért pontszámot ismét hozzáadja a statisztikához és növeli a lejátszott pályák számát.
Ezt pl. én úgy javítottam, hogy felhasználtam a 'sudoku_users' tábla 'done' mezőjét, ami egyébként sem volt használatban szerintem.
Mondjuk az sem tetszik, hogy ilyen esetben nem látja a ranglistát aki kirakta az összes pályát, de ha sok pálya lesz, akkor ez mondjuk annyira nem kritikus.

- van egy 'game_pack' mező a sudoku táblákban ami most csak annyit csinál, hogy úgymond kategóriákra osztja a pályákat, vagyis, ha mondjuk 2 az értéke, akkor csak kiírja, hogy "kategória 2". Én meg azt találtam ki, hogy sokkal hasznosabb lenne, ha úgy menne az egész, hogy ha elfogynak a kategória 1-es pályák, akkor azon kialakulna egy ranglista, és a 2-es kategóriás pályákon mindenki tiszta lappal indulna újra 0 pontról.
Ezt majd megpróbálom megcsinálni, most egyelőre a pályakészítőt akarom befejezni majd utána ezzel próbálkozom.

Pályákat én is tudok adni ha valakinek szüksége lenne rá.

atomjani
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2008.01.11. 10:58    Hozzászólás témája:
Az a probléma,hogy végigvitte valaki a 25 pályát,és szeretné folytatni,vagy újra elkezdeni. De erre nincs lehetőség.
Ha ezeket a pályákat generálja,akkor azt szeretném tudni,hogy hol lehet beálítani,hogy sose legyen vége? Hogy 25. játékszám után is lehessen játszani.

A ti általatok feltett sudoku-t használom.

Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés