Tartózkodási hely alapján törlés

Szerző
Üzenet
ntamas
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2007.03.31. 00:13    Hozzászólás témája: Tartózkodási hely alapján törlés
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!

Telepítettem egy olyan modot, ami listázza a usereket és egyszerre lehet törölni őket bizonyos rendezési szempontok alapján. Kérdésem: Valahogy nem lehet ehhez hozzáadni olyan szempontot, hogy tartózkodási hely alapján rendezze? Tehát pl. akinek hosszú webcíme van, vagy USA, Kanada és egyéb ökörség van a tartózkodási helyénél vagy angolul van megadva a hobbija azokat egy kattintásra törölje?

Köszi az ötleteket.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2007.03.31. 08:39    Hozzászólás témája:
Hogyan állapítod meg automatikusan, hogy egy hobby angolul van megadva?
Hogyan állapítod meg automatikusan, hogy pl. az én honlapom nem FAKE regisztráció? (http://www.vampirefantasy.hu/forum/index.php)

Van egy olyan MOD, ami különböző lehetőségek szerint listázza az admin-panelon a USER-eket, de azt, hogy kit jelölsz ki törlésre, már neked kell eldönteni, és egyesével bekattintgatni. Meg fogom neked keresni a letölthetőségét, és felteszem ide... de erre kicsit várnod kell.
Addig kiváncsian várom a válaszaidat az én kérdéseimre :)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
ntamas
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2007.03.31. 19:01    Hozzászólás témája:

Idézet:

Hogyan állapítod meg automatikusan, hogy egy hobby angolul van megadva?
Hát azt sehogy. De nem is ez lenne a fontos, mert ez elég sokféle lehet.

A honlap is, mint rendezési szempont merült fel bennem, ez csupán egy ötlet.

Idézet:

Van egy olyan MOD, ami különböző lehetőségek szerint listázza az admin-panelon a USER-eket, de azt, hogy kit jelölsz ki törlésre, már neked kell eldönteni, és egyesével bekattintgatni. Meg fogom neked keresni a letölthetőségét, és felteszem ide... de erre kicsit várnod kell.
Mint írtam, már feltelepítettem és valóban rendezni is lehet, csak a rendezési szempontokat szeretném valahogy kibővíteni. Egyébként nem csak egyesével lehet törölni, hanem felül megadhatsz x usert, akiket kilistáz a megadott szempont szerint és alul összes kijelölése és csak egy törlés gomb. Aztán pl. 0 hsz.-es usereket kilistáztatod, aztán kijelölöd és agyő. :D

Egy másik szerintem értelmes rendezési szempont lehetne a tartózkodási hely szerinti (ami nincs a modban), de nem tudom beleírni, mivel nem vagyok programozó. Csak gyanítom nem lenne nagy kunszt hozzáírni a modhoz pár sort, ami a tartózkodási helyek abc sorrendje szerint listázza a usereket. Így akiknél be van írva, hogy USA vagy Canada, azokat egy mozdulattal lehetne törölni.

Azt hiszem vannak itt nálam sokkal okosabb emberek is, akik tudják a választ. :wink:

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés