Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

Csak Domain reg

Szerző
Üzenet
moszinet
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2007.05.30. Szerda 15:08
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Elküldve: 2007.06.05. 18:27    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

fberci írta:

Semmi bevételünk nincs. Ez egy nonprofit oldal.
És ez így szép is :) !

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2007.06.05. 18:31    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

avataros írta:

Hát a reklámcsíkok miatt gondoltam
Azok a tárhelyszolgáltatónk reklámjai. OK, hogy nonprofit, de azért valahonnan a hosztingot (működési költséget) is elő kell teremteni.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
moszinet
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2007.05.30. Szerda 15:08
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Elküldve: 2007.06.05. 18:36    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

fberci írta:

avataros írta:

Hát a reklámcsíkok miatt gondoltam
Azok a tárhelyszolgáltatónk reklámjai. OK, hogy nonprofit, de azért valahonnan a hosztingot (működési költséget) is elő kell teremteni.
Hm... esetleg ajánlhatom magam :) ?
_________________
Moszi
www.ingyenhosting.hu

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2007.06.05. 18:42    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

moszinet írta:

Hm... esetleg ajánlhatom magam :) ?
Nem olyan egyszerű a dolog. :wink: A domain nem a miénk, azt is tőlük kapjuk.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Szoles
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.12.18. Hétfő 17:05
Hozzászólások: 378
Hozzászólás Elküldve: 2007.06.05. 23:56    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

moszinet írta:

Hat ... elméletileg subdomain-t sem engedek hostingolni, csak sajat domain-t.
Viszont, hogyha ugy gondolod, hogy nagy a forgalma a forumodnak, akkor megegyezhetjuk :) ...
Kösz, de az én fórumom egyáltalán nem nagy forgalmú, és valószínüleg soha nem is lesz az. (De nem is azt várom tőle.) Ráadásul "idényjellegű". (Sízés.)

Elsősorban azért kérdeztelek, mert a tárhelyem elég kicsi (100 mega). Ez még bőven elég ugyan az oldalamnak, de jó volna, a fórumhoz "saját" megbízható tárhelyen tárolni a feltöltött képeket. Most a képfeltöltés.hu-t használjuk. Napközben időnként iszonyú tetű, ráadásul gyakoriak az elérési problémák is. Meg persze sokaknak gondot is okoz így a képfeltöltés - belinkelés.

De azért kösz!

Szerk.: Szép! Gondoltam egyet, és megnéztem. Hát most sem működik a képfeltöltés.hu. Napok óta nagyon gyakori ez. Már kezd gyanús lenni, hogy ezekkel valami baj lesz. Például egy laza csőd.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.25. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2029
Hozzászólás Elküldve: 2007.06.06. 06:39    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
kepfeltoltes.hu helyett javaslom a googlét. Sőt. Ajánlom, hogy ha bármi netes problémás, óhajod, sóhajod, gondod, bajod van, nézd meg a google saját szolgáltatásait.
Jobbára mind ingyenes, és olyan dolgokat találhatsz náluk, hogy nem is hinnéd.

A képes problémára mindjárt itt van a picasa. Én perpill itt tartok vele: You are currently using 33 MB (3%) of your 1024 MB. Látszik hát, hogy 1 giga helyet ad minden USER-nek - de elég egyszerű upgrade-olni is, még többre. És hogy mást ne mondjak: egyszrű vele képgalériákat szervezni, a galériákban egyszerű feliratozni a képeket, saját felület van, ahol lehet dumálni a képekről, és ha egy galéria megtetszik, ha jól emlékszem még egyben le is lehet tölteni őket.
Lehet jogokat adni (na nem túl sokat, de azért hogy public/nem public, de elérhető/privát a galéria).

Szóval csak ajánlani tudom.
_________________
Tapasztalást pénzért venni vagy hagyományképpen kapni nem lehet - fizetni kell azért mindég és mindegyiknek.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Szoles
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.12.18. Hétfő 17:05
Hozzászólások: 378
Hozzászólás Elküldve: 2007.06.06. 15:25    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Tényleg kösz, utánabogarászom ennek a guglis dolognak. A kepfeltöltes.hu pedig most sem elérhető, szerintem annak lőttek. Vagy ha ilyen lassú és megbízhatatlan marad, akkor sem lesz használható arra, amire való lenne. :(
Menekülök onnan. Még egyszer köszi!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés