Photo Album v2 for phpBB2 telepítési hiba

Szerző
Üzenet
TheSpawn999
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2007.05.30. 08:18    Hozzászólás témája: Photo Album v2 for phpBB2 telepítési hiba
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok megint lenne egy kis gondom végig mentem a telepítésén ( ezútal még a jó fájlokat is írtam át! :D )

De nem működik!

ezeket írja ki:
  1. Idézet:

Could not query Album Categories information

DEBUG MODE

SELECT * FROM ALBUM_CAT_TABLE ORDER BY cat_order ASC

Line : 100
    File : admin_album_cat.php
  2. Idézet:

phpBB : Critical Error

Could not query Album config information

DEBUG MODE

SELECT * FROM ALBUM_CONFIG_TABLE

Line : 46
    File : admin_album_config.php
  3. Idézet:

Could not get Category list

DEBUG MODE

SELECT cat_id, cat_title, cat_order FROM ALBUM_CAT_TABLE ORDER BY cat_order ASC

Line : 48
    File : admin_album_auth.php
  4. Idézet:

DEBUG MODE

SELECT * FROM ALBUM_CONFIG_TABLE WHERE config_name = 'personal_gallery_private'

Line : 67
    File : admin_album_personal.php

És nem tudom mi lehet a baj!

Itt vannak a fájlok is amibe hibát ír!
http://www.4shared.com/file/16921468/447b5574/phpbb.html
remélem tudtok segíteni!

Bocsi admin most látom, hogy van már ilyen topic! :(

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2007.05.30. 12:03    Hozzászólás témája: includes/constants.php
Felthetőleg az includes/constants.php-ben nem végezted el a megfelelő változtatásokat.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TheSpawn999
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2007.05.30. 12:26    Hozzászólás témája:
Húúúúú! Igazad van nem vettem észre a a lezáró } kapcsos zárójelt és oda illesztettem be! :D Nagyon szépen köszönöm! Már majd kigúvatt a szemem, de nem vettem észre!

Nagyon szépen köszönöm! Nem tudom mi lenne velem nélkületek!

FuReady
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2007.06.10. 12:01    Hozzászólás témája:
Sziasztok!!
Az lenne a problémám, hogy feltéve ezt a mod-ot, a következő hibaüzeneteket kapom fórumom adminisztrációs felületén: ha a Categories linkre kattintok, ezt:

Kód:

Warning: main(../language/lang_hungarian/lang_main_album.php): failed to open stream: No such file or directory in /phpBB2/admin/admin_album_cat.php on line 37

Clear Cache-nél ezt:

Kód:

Warning: main(../language/lang_hungarian/lang_main_album.php): failed to open stream: No such file or directory in /phpBB2/admin/admin_album_clearcache.php on line 37

A Beállításnál ezt:

Kód:

Warning: main(../language/lang_hungarian/lang_main_album.php): failed to open stream: No such file or directory in /phpBB2/admin/admin_album_config.php on line 37

A Jogosultságoknál ezt:

Kód:

Warning: main(../language/lang_hungarian/lang_main_album.php): failed to open stream: No such file or directory in /phpBB2/admin/admin_album_auth.php on line 37

És végül a Personal Galleries-nél ezt:

Kód:

Warning: main(../language/lang_hungarian/lang_main_album.php): failed to open stream: No such file or directory in /phpBB2/admin/admin_album_personal.php on line 37

Mi lehet a probléma? A fórumom 2.0.22 magyar, weblapom az extra.hu-n van, de próbáltam atw-n is, ott is ilyeneket írt ki.

Marcee
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2007.06.10. 12:12    Hozzászólás témája:
Hiányolja a lang_main_album.php fájlt a language/lang_hungarian könyvtárból. Az összes nyelvi fájlt, amit a MOD leírása alapján a lang_english könyvtárba kellene másolnod másold át a lang_hungarian-ba is.

FuReady
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2007.06.10. 15:06    Hozzászólás témája:

Marcee írta:

Hiányolja a lang_main_album.php fájlt a language/lang_hungarian könyvtárból. Az összes nyelvi fájlt, amit a MOD leírása alapján a lang_english könyvtárba kellene másolnod másold át a lang_hungarian-ba is.
Köszi a tippet, a lang_english könyvtárban csak 1 fájlba kellett extra infókat beleírni, ezt megtettem a lang_hungarian könyvtárban lévő lang_main.php-ben is (azért nem másoltam át, ahogy te is javasoltad, meg akkor angol lett volna a szöveg), de még így is ugyanezeket a hibaüzeneteket írja ki a rendszer. :cry:

FuReady
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2007.06.10. 15:16    Hozzászólás témája:

FuReady írta:

Marcee írta:

Köszi a tippet, a lang_english könyvtárban csak 1 fájlba kellett extra infókat beleírni, ezt megtettem a lang_hungarian könyvtárban lévő lang_main.php-ben is (azért nem másoltam át, ahogy te is javasoltad, meg akkor angol lett volna a szöveg), de még így is ugyanezeket a hibaüzeneteket írja ki a rendszer. :cry:
OK, az angolba bemásolt fájlokat bemásoltam a magyar könyvtárakba is, megoldódott, köszi a segítséget. :)

Daff
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2007.07.26. 18:09    Hozzászólás témája: album v2056a
Sziasztok!

Photo Album v2 for phpBB2
Megcsináltam mindem átalakítást a kötelező fájlokban, sql minden fenn van. De nem jelenik meg semmi. Ötlet?
már másodjára végigcsináltam és ugyan az. az index.php faq és login .. semmi nem jön be. Nagy fehér képernyő. Még hibaüzenet sincsen.
Lenen ötletetek?

clean
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2007.07.26. 20:24    Hozzászólás témája: Re: album v2056a

Daff írta:

Sziasztok!

Photo Album v2 for phpBB2
Megcsináltam mindem átalakítást a kötelező fájlokban, sql minden fenn van. De nem jelenik meg semmi. Ötlet?
már másodjára végigcsináltam és ugyan az. az index.php faq és login .. semmi nem jön be. Nagy fehér képernyő. Még hibaüzenet sincsen.
Lenen ötletetek?
Sajnos nincs hibaüzenet,igy nehéz megtudni a hiba pontos okát!! De bizti nem figyeltél oda kellőképpen,és nem jól modosítottad az egyik,netán több fájlt.... illetve kérdés,h mindegyiket modosítottad e...?! Szerintem essél neki újra,és pontosan kövesd az install fájlban leírtakat!

Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés