Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

CBACK RPG Tools

Szerző
Üzenet
boldez
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2007.05.31. 20:17    Hozzászólás témája: CBACK RPG Tools
Hozzászólás az előzmény idézésével
Helló!

Van valaki aki telepítette már a CBACK RPG Tools modjait? Segítség kellene, elakadtam.
Illetve itt megbeszélhetnénk a tapasztalatainkat a moddal kapcsolatban.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2007.06.01. 07:57    Hozzászólás témája:
Esetleg egy link a MOD-hoz?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Marcee
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2007.06.01. 09:09    Hozzászólás témája:

boldez írta:

Segítség kellene, elakadtam.
Konkrét kérdésre tudunk konkrét választ adni, de az ilyen "nesze semmi, fogd meg jól" tipusú kérdésekkel nem tudunk mit kezdeni.
Erre a modra gondoltál (a verziószám is megegyezik)?

boldez
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2007.06.01. 10:34    Hozzászólás témája:
Első körben arra lennék kiváncsi van-e olyan aki ismeri, sikerült neki felrakni és tud tanácsokat adni.

boldez
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2007.06.01. 10:36    Hozzászólás témája:

Marcee írta:

boldez írta:

Konkrét kérdésre tudunk konkrét választ adni, de az ilyen "nesze semmi, fogd meg jól" tipusú kérdésekkel nem tudunk mit kezdeni.
Igen ez az. Telepítetted már?

és igen ugyanez a verzió.

Illetve vannak még kiegészítői és ebből az Advanced Battlemode-nem működik. A kiegészítői: http://www.oxpus.de/downloads.php?cat=22

boldez
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2007.06.01. 10:54    Hozzászólás témája:
Az advanced battlemode kód modosítások után nem töltődik le a fórum csak ez:

Idézet:

message_die() was called multiple times. This isn't supposed to happen. Was message_die() used in page_tail.php?
Az a probléma hogy van már hozzászólás a fórumon?

boldez
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2007.06.11. 14:57    Hozzászólás témája:

Marcee írta:

boldez írta:

Most már meg van a link, meg van a kérdés.
Vagy ez most ez egy "nem tudunk segíteni, ezért visszakérdezünk" típusú válasz volt? Nem várom el hogy akkor is választ kapjak a kérdésemre ha nem tudja senki, ezért kérdeztem először hogy ismeri-e valaki, hiszen ez nem egy túl elterjedt mod.

Mélytisztelettel, de akkor mi a helyzet:
1. Nem ismered a mod-ot, de tudod hogyan lehet megoldani a problémát mert ez egy általános php-s probléma.
2. Csak a verziójára voltál kiváncsi, és hogy helyesen találtad-e meg a linkjét, egyébként nem tudsz segíteni.
3. Várjak türelemmel, majd valaki talán tud segíteni, te nem tudsz, csak kérdezősködtél.
4. Ez egy nagyon egyszerű kérdés amit egy kezdőnek is tudni kéne alapban, olvass utánna, nem válaszolok csak felkérlek hogy kérdez konkrétan és ne keresgéld itt a mod-ot ismerő emberkéket, mert a topiknak nem célja hogy modokról beszélgessünk, csak kérdezz-felelek megy.

_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2007.06.11. 15:35    Hozzászólás témája:
Konkrétan Marcee szerintem arra gondolt, hogy amíg nem ismerjük a probléma gyökerét, sőt, azt sem, hogy miről van szó, senki nem fog tudni neked segíteni.

Most, hogy tudjuk már, nyilván az és akkor fog hozzászólni, aki ismeri, és tudja a választ. Szerintem ez eléggé egyértelmű kell hogy legyen: miért szaporítanánk a szót mindenféle ködösítéssel, ha nincs halovány dunsztunk se róla, hogy mi lehet a probléma?

Én spec ilyen esetekben ezért nem szoktam írni - és most is hasonló okokból nem írtam annál többet, mint amit az elején írtam. Ettől nem érzem kevésbé segítőkésznek magam, és nem éreztem kevésbé semmitmondónak az első kérdésfelvetésed.

Úgy tűnik, még így, hogy felvázoltad pontosabban a problémát sem tud senki konkrét választ adni neked.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
boldez
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2007.06.11. 15:48    Hozzászólás témája:

_zso2 írta:

Szerintem ez eléggé egyértelmű kell hogy legyen: miért szaporítanánk a szót mindenféle ködösítéssel, ha nincs halovány dunsztunk se róla, hogy mi lehet a probléma?
Szerintem akkor helyesebb lett volna annyit írni: Nem nem ismerjük, vagy igen ismerjük , kérdezz bátran vagy rakd már be a linkjét ki próbáljuk milyen ez a mod mert eddig nem találkoztunk vele. Hm?

Tehát akkor a kérdéseim a következők lennének (amennyiben az első kérdésre: Telepítette már valaki a mod-ot igenlő választ ad valaki): Hogyan telpítetted? Hogyan működik a harc pontosan?Az Advanced battlemodban a karkterlapon lévő jellemzőkből vonódik le a sebzés, és az regenerálódik? A többi kiegészítő modban van-e kereskedelem?

Ha nem ismeri senkia mod-ot akkor nincs semmi értelme feltennem ezeket a kérdéseket, remélem így már érthető miért kérdeztem meg azt a topik indító hsz.ben.

Marcee
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2007.06.12. 11:09    Hozzászólás témája:
Elnézést, hogy késtem a válasszal, de az előző napokban nem értem rá érdemben foglalkozni a problémáddal.

A MOD-ot nem ismerem, de sikeresen telepítettem a MOD telepítési útmutató alapján. A message_die() was called... hibaüzenet valószínűleg abból adódik, hogy rosszul módosítottad az egyik fájlt, próbáld meg újra feltelepíteni a MOD-ot.
A harc úgy működik, hogy miután mindenki beállította a karaktere adatait a Character Profile menüpontban valaki nyit egy fórumtémát, ahol bejelöli a Battle mode lehetőséget. Aki támadni akar, az a hozzászólás küldésénél szintén bejelöli a Battle mode opciót.
Az Advanced Battle Mod-ot már nem sikerült telepítenem, nem létező táblát szeretne használni, valószínűleg az azt létrehozó SQL parancs kimaradt a MOD leírásából, emiatt az ezzel kapcsolatos kérdéseidre nem tudok válaszolni.
Most már világos, hogy a "Segítség kellene, elakadtam." nem a MOD telepítésére, hanem a használatára vonatkozik. Mivel nem vagyok jártas a szerepjátékok terén, emiatt a használatában sajnos nem tudok segíteni, laikusként csak annyi rálátásom van, amennyit a kódból ki tudok bogarászni.

boldez
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2007.06.12. 11:55    Hozzászólás témája:
Köszi

boldez
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2007.06.12. 17:21    Hozzászólás témája:
Nagyon köszönöm. Most már akkor értem hogy miért nem sikerül az Advanced Battlemod telepítése sehogy sem.

A Character profilban kell, nyitni? És akkor a sebzés levonódik valamelyik karakter tulajdonságból?
Mert eddig a sima topikokban próbálgattam de színes a csíkon meg, aranyos a sebzésről szóló mondatokon kívül semmit sem csinált.

Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés