3.x-es sablonok átszabása

Szerző
Üzenet
atish
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2007.06.13. 15:10    Hozzászólás témája: 3.x-es sablonok átszabása
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!

2 - de talán már 3 éve is van, hogy phpbb fórumokat üzemeltetek, legutóbbi az aláírásomban található rádióé.

Sajnos az utóbbi időkben elég sok bot-tal volt dolgunk, és nem szeretnénk a már agyonmodolt fórumot újratelepíteni.

Ezért picit előre dolgoznánk - amíg kijön a 3as verzió stable, szeretnénk az új template szabályok szerint kialakítani a sajátunkat.

Viszont egyszerűen nem jöttem rá, hogy hogyan tudok belenyúlni, hiába olvastam utána az összes leírásban.

A prosilver ebből a szempontból az xhtml-es megoldások miatt abszolút szimpatikus, de hiába vettem ki pl a site description-t a megfelelő template-ből - nem változott semmi. Biztos, hogy ezt a könyvtárat használja, hiszen ha átnevezem, már kajabál érte..

Ha valaki tud egy linket, vagy pár mondatos a megoldás, szívesen várom :)
Elkélne egy kis segítség, előre is köszönöm a választ.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2007.06.13. 15:16    Hozzászólás témája: Cache
Frissíteni/törölni kell a cache-t, hogy a módosítások látszódjanak. Ezt megtheted úgy, hogy törlöd a cache/ könyvtár tartalmát, vagy az adminisztrátori vezérlőpulton (valamikor csak ez utóbbi jó).

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
atish
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2007.06.13. 15:23    Hozzászólás témája:
Valóban. Pedig erre is figyeltem, de elképzelhető hogy nem frissítettem a file listát a Total Commanderben, amikor megnéztem a cache könyvtár tartalmát - ezért nem láttam, hogy törölni kell a benne levő cuccokat. Köszönöm a helpet.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés