Látszódjon a moderátori szerkesztés + egyéni szabályrendszer

Szerző
Üzenet
poket
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2005.10.24. 17:14    Hozzászólás témája: Látszódjon a moderátori szerkesztés + egyéni szabályrendszer
Hozzászólás az előzmény idézésével
azt kellene megoldani ha a moderátor szerkeszt vagy modosít egy hozzá szólást akkor nyomon követhető melyik moderátor modósítota és mi volt az eredeti üzenet.

Iletve kellene egy olyan oldal hogy minden elinduláskor az egyéni szabájy rendszer jöjjön be fő oldalként és ha le ok. zta csak akkor megy tovább.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2005.10.24. 18:26    Hozzászólás témája: Re: segítség kellene.

poket írta:

azt kellene megoldani ha a moderátor szerkeszt vagy modosít egy hozzá szólást akkor nyomon követhető melyik moderátor modósítota és mi volt az eredeti üzenet.

Iletve kellene egy olyan oldal hogy minden elinduláskor az egyéni szabájy rendszer jöjjön be fő oldalként és ha le ok. zta csak akkor megy tovább.
1. A téma címére reagálva: Igen, itt ált. mindenkinek a fórumban segítség kellenne... Esetleg ha valami konkrétabbat adnál meg címnek akkor később is azonosítható lenne a téma.
2. Ez egy mod kérés. Ennek megfelelő fórumba lett átmozgatva.

Az elsővel kapcsolatban: http://www.phpbb.com/phpBB/viewtopic.php?t=90693 - ez kell neked, de a következő címen található egy sokkal többet (esetleg túl sokat) túdó mod: http://www.phpbb.com/phpBB/viewtopic.php?t=28708

A másodikra: Ha jól tudom, van néhány ilyen mod, de szvsz felesleges. A regisztrációkor a szabályzatot ki kell egyszerűen egészíteni, vagy minden oldalra alulra odaírni, hogy csak akkor használhatja a fórumot, ha elfogadja a szabályokat (és itt egy link). Vagy azt is lehet csinálni, mint itt, hogy a hozzászólás küldésekor jelenjen meg egy felirat. De nem vagyok jogász :).

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
polgar
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.04.07. 15:21    Hozzászólás témája:
megcsinálltam a http://www.phpbb.com/phpBB/viewtopic.php?t=90693
2.hozzászólásban leírt módosítást.Az lenne a kérdésem hogy hogy mit kell átírjak ahhoz hogy piros egyen a színe.css be kesegéltem de nem találltam.Köszi

fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2006.04.07. 15:29    Hozzászólás témája:

polgar írta:

megcsinálltam a 2.hozzászólásban leírt módosítást. Az lenne a kérdésem hogy hogy mit kell átírjak ahhoz hogy piros egyen a színe. css be kesegéltem de nem találltam.
Minek legyen piros a színe?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
polgar
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.04.07. 15:34    Hozzászólás témája:
Ha szerkztem ezt főzi hozzá a hozzászóláshoz

Idézet:

A hozzászólás legutóbb Róbert által Pént. Ápr. 07, 2006 3:04 pm-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
És ennek kellene pirosnak lenni.

fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2006.04.07. 16:08    Hozzászólás témája:

polgar írta:

Ha szerkztem ezt főzi hozzá a hozzászóláshoz

Idézet:

A hozzászólás legutóbb Róbert által Pént. Ápr. 07, 2006 3:04 pm-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
És ennek kellene pirosnak lenni.
1. Megnyitod a templates/sablonod/viewtopic_body.tpl-t.
2. Megkeresed a következő részt (subSilverben a 39. sor):

Kód:

<span class="gensmall">{postrow.EDITED_MESSAGE}</span>

3. Kicseréled erre:

Kód:

<span class="gensmall" style="color: red">{postrow.EDITED_MESSAGE}</span>

4. Elmented és feltöltöd a fájlt.

polgar
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.04.07. 16:12    Hozzászólás témája:
Köszi

Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés