Csatlakozás idejének szerkesztése

Szerző
Üzenet
Szoles
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2007.06.24. 00:51    Hozzászólás témája: Csatlakozás idejének szerkesztése
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok! A hozzászolásoknál, a szerző neve (esetleg avatarja) alatt olvasható "Csatlakozott:" dátum formátumát szeretném megváltoztatni. A cél, hogy csak az év, hónap és nap jelenjen meg, az óra-percre nincs szükségem.
Hol találom a megoldást? (A taglistában persze maradhatna órástul, percestül.)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
darkride2
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2007.06.24. 01:16    Hozzászólás témája:
Szerintem nem lehet de ha mégis akkor a viewtopic.php-ban kell állítani valamit.Hogy mit? Azt majd valaki okosabb megmondja:)
De szerintem ezen a környéken:

Kód:

$poster_joined = ( $postrow[$i]['user_id'] != ANONYMOUS ) ? $lang['Joined'] . ': ' . create_date($lang['DATE_FORMAT'], $postrow[$i]['user_regdate'], $board_config['board_timezone']) : '';

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2007.06.24. 10:38    Hozzászólás témája:
Darkride jól írta, a $lang['DATE_FORMAT']-ot kell megváltoztatni egy saját dátum formátumra, pl. 'Y.m.d.'-re.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Szoles
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2007.06.24. 10:57    Hozzászólás témája:
Köszi, nekiesem. Bár ez az egész nem olyan fontos, csak elkezdte bökni a csőrömet a dolog. (Megfertőztetek a "fórum tuningolással"... :evil: )

Szerk.: Köszönöm, sikerült! És hogy az utolsó hozzászólásoknál maradjon a percre pontos idő (szerintem csak itt lehet jelentősége), ezért a lang_main.php -ban csináltam egy ilyen sort:

Idézet:

$lang['DATE_FORMAT_ROVID'] = 'Y.m.d.';
Majd a viewtopic.php -ben pedig átírtam a DATE_FORMAT -ot DATE_FORMAT_ROVID -re. Még egyszer kösz!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés