Parent forum megváltoztatási hiba

Szerző
Üzenet
darkride2
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2007.07.01. 11:31    Hozzászólás témája: Parent forum megváltoztatási hiba
Hozzászólás az előzmény idézésével
Miért írja ezt ki amikor egy már meglévő fórumnak akarom a szülőfórumát megváltoztatni???

Idézet:

Információ

mysql_query(): MySQL error: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'AND right_id >' at line 4 in /nfs/extra/d/da/darkride/wwwroot/adm/index.php: load_active on line 80

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ceriak
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2007.07.01. 12:31    Hozzászólás témája:
Nekem nem sikerült reprodukálni.
RC2-t használsz? Végrehajtottál bármilyen módosítást a kódban vagy az adatbázisban? Pontosan hogy néz ki a fórum szerkezet?

P.S.: fórumszabályzat->ékezetek, írásjelek.

darkride2
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2007.07.01. 12:56    Hozzászólás témája:
Igen RC2-t használok.
Nem írtam át semmilyen kódot sehol mivel még nincsenek normális megbízható modok.
Nekem is csak pár fórumban van ez.
Olyan gondom is van hogy ha létrehozok egy kategóriát vagy egy új fórumot akkor a régiek nem működnek.
A fórum szerkezete meg van hülyülve. Pl. létrehozok ugye egy fórumot és beállítom szülőfórumának egy kategóriát akkor minden elcsúszik és elállítódnak a jogosultsági beállítások is. Úgy csúszik el hogy ha a fórumok kezelésénél legördítem hogy látszódjon a fórum szerkezete ott úgy vannak hogy össze vissza a fórumokon belülre írja a kategóriákat stb.

fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2007.07.01. 13:00    Hozzászólás témája:
Valószínűleg valami elcsúszott egyszer, és annak a következményeit láthatod most.

Mindenesetre a hiba kiviszgálásában segíthet, ha a config.php-ben a define('PHPBB_DEBUG', true) és define('PHPBB_DEBUG_EXTRA', true) sor elől kiveszed a // komment jelet, így megjelenhet a teljes SQL parancs.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés