Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

Profil tuning

Szerző
Üzenet
Vesta
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2007.07.02. 21:09    Hozzászólás témája: Profil tuning
Hozzászólás az előzmény idézésével
Feltettem Birkuc tuningját és tökéletes, köszönet érte, de lenne két kérdésem:

1) Hogyan oldható meg, hogy a felhasználónak legyen helye az Interest rovatba több dolgot is írnia magáról? Átírtam és helyem van, de nem enged csak bizonyos karakterszámot beírni. Sajnos most max. három mondatot írhat magáról az illető és ez kevés. Hol tudom ezt átírni?

2) Szeretnék a taglistába még két oszlopot (csak kettőt!), kor, nem címmel. Hol tudom ezt megadni?

Köszönöm,

vestaklub.hu/forum IE 7.0

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Birkuc
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2007.07.04. 12:33    Hozzászólás témája:
mivel alapból nincs a phpbb2ben sem "kor", sem "nem" változó, így sztem nem elég az adatlapba és a taglistába belenyúlni, hanem az alapokba is belekéne, szal sejtésem szerint ez nem 1xü dolog.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Marcee
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2007.07.04. 13:12    Hozzászólás témája:
Nézd meg ezt a témát, ott is a mezőbővítésekről van szó.

Vesta
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2007.07.04. 14:54    Hozzászólás témája:

Marcee írta:

Nézd meg ezt a témát, ott is a mezőbővítésekről van szó.
Megnéztem ezt már előtte, de ebben semmi használható nincs, csak olyan MOD-okat ajánlanak, amelyik nekem nem jó... de köszi

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Vesta
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2007.07.04. 15:08    Hozzászólás témája: Re: Profil tuning

Vesta írta:

Feltettem Birkuc tuningját és tökéletes, köszönet érte, de lenne két kérdésem:

1) Hogyan oldható meg, hogy a felhasználónak legyen helye az Interest rovatba több dolgot is írnia magáról? Átírtam és helyem van, de nem enged csak bizonyos karakterszámot beírni. Sajnos most max. három mondatot írhat magáról az illető és ez kevés. Hol tudom ezt átírni?

2) Szeretnék a taglistába még két oszlopot (csak kettőt!), kor, nem címmel. Hol tudom ezt megadni?

Köszönöm,

vestaklub.hu/forum IE 7.0
Van erre ötlete valakinek, vagy csak pusztába kiáltott szó?

Vesta
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2007.07.05. 15:57    Hozzászólás témája:
Találtam egy MOD-ot, ami elvileg szépen kiírja a nemeket... http://www.phpbbhacks.com/download/7692

Mindent megcsináltam, amit kell, de hibaüzenetet kaőok és hiába nézem századszor, nemtom az okát... Segítetek?

Hibaüzenet:
Parse error: syntax error, unexpected ',' in /usr/home/vesta/public_html/forum/includes/usercp_register.php on line 637

line 637:
$sql = "INSERT INTO " . USERS_TABLE . " (user_id, username, user_regdate, user_password, user_email, user_icq, user_website, user_occ, user_from, user_interests, user_sig, user_sig_bbcode_uid, user_avatar, user_avatar_type, user_viewemail, user_aim, user_yim, user_msnm, user_attachsig, user_allowsmile, user_allowhtml, user_allowbbcode, user_allow_viewonline, user_notify, user_notify_pm, user_popup_pm, user_timezone, user_dateformat, user_lang, user_style, user_level, user_allow_pm, user_active, user_actkey)

hiába zárom le a sort, nem jó...

Ceriak
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2007.07.05. 17:09    Hozzászólás témája:
Bővebb környezetet is másold be (és, ha kódot írsz, akkor hazsnáld a code BBCode jelölőket).

Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés