IE6-tal nagy margó jobb oldalon a ProSilver-nél

Szerző
Üzenet
MyR
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2007.07.04. 17:12    Hozzászólás témája: IE6-tal nagy margó jobb oldalon a ProSilver-nél
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok, nézzetek meg IE6-tal egy prosilver-es fórumot. Miért van az a hatalmas margó a jobb oldalon? :? Azon kívül, hogy az IE hülyeségei miatt. :) Érdekes módon más böngészővel jó.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2007.07.08. 11:49    Hozzászólás témája:
Ez valószínűleg szándékos (vagyis ez volt a mód, ahogyan ki lehetett javítani az IE hülyeségeit). Elvileg nem látod, csak ha arrébbgörgetsz.

Ha nagyon úgy gondolod, hogy hiba, jelentsd a phpbb.com hibajelentőjébe, akkor megláthatod a fejlesztők mit mondanak rá. :)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
MyR
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2007.07.09. 00:44    Hozzászólás témája:
Elég feltűnő jelenség, úgyhogy ha lehet javítani, vagy javítani szerették volna, akkor biztos javították volna már. Végülis ez a legkevesebb. Én már csak tudom, ugyanis elég rendesen belenyúltam a fórum CSS-ébe, mindenhol a szabvány szerint jártam el, FF-al tökéletesen működik is, IE-vel meg összeborul az egész. :? :D

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés