phpbb.hu találkozó - második nekifutás

Eljönnél a találkozóra?

igen 36% 36% [ 8 ]
nem 18% 18% [ 4 ]
talán 45% 45% [ 10 ]
Összes szavazat : 22
Szerző
Üzenet
Ceriak
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.06.14. Kedd 1:00
Hozzászólások: 1080
Hozzászólás Elküldve: 2007.07.18. 23:56    Hozzászólás témája: phpbb.hu találkozó - második nekifutás
Hozzászólás az előzmény idézésével
A cím magáért beszél, időpont valahol a mai nap és szeptember elseje közt. Többek közt erről is szólhatna alant a diskurzus.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.25. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2029
Hozzászólás Elküldve: 2007.07.19. 07:06    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Időpont: jobbára akármikor lesz, én szabaddá teszem magam.
Helyszín: Budapest-Székesfehérvár tengelyen akárhol, ettől eltérve 100 km-es körzetben is szívesen utazok.

Extra: ha kell, szívesen szállítok oda-vissza embereket is (Budapest-Székesfehérvár tengelyen persze).

P.S.: Amikor rányomok a "szavazás" gombra, hibát jelez. Idézni nem tudom, mert mire lementettem volna, elklikkeltem :S De phpBB-s hibaüzenet volt, valami ilyesmi: A kért oldal nem található.
_________________
Tapasztalást pénzért venni vagy hagyományképpen kapni nem lehet - fizetni kell azért mindég és mindegyiknek.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Ceriak
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.06.14. Kedd 1:00
Hozzászólások: 1080
Hozzászólás Elküldve: 2007.07.19. 09:23    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Ami a helyszínt illeti, szvsz. egyértelműen Budapest. Ezen belül jöhetnek az ötletek. Annak idején a Margitszigetre gondoltunk, de ilyen időjárás mellett nem volna túl szerencsés. Helyette mondjuk sör/tea/kávé/bambi valamilyen vendéglátóipari egységben?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 1:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2007.07.19. 09:44    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Én szívesen elmennék, csak egyrészt Budapest az Kanizsától nagyon messze van ( + még nincs jogsim ). Másrészt meg a családdal kell mindenfele futkoznom ( mamám kórházba van oda is kell látogatóba menni, vasárnap nyaralás, stb.. )

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2007.07.19. 10:19    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Ceriak írta:

Helyette mondjuk sör/tea/kávé/bambi valamilyen vendéglátóipari egységben?
Szerintem ez jó és reális.

Az időpont valahol augusztus közepe felé lenne, nem (még van néhány tisztázandó kérdés, kell időt hagyni, de az augusztus vége már nem olyan szabad)? Hétköznap vagy hétvége? Nekem igazából mindegy, gondolom sokaknak jobb a hétvége.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.25. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2029
Hozzászólás Elküldve: 2007.07.19. 10:28    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Ha kicsit jobban el vagyunk engedve: Darshan Udvar
A hely kipróbált, nagyon jó, kellemes. Nem a drága kategória, de nem is olcsó - olyan középáras Budapesten. Van nekik fedett részük, és nyitott is.

Ha olcsóbb kell: Fanyűvő Étterem
Szintén kipróbált: megfelelően olcsó, hangulatos. Könnyen elérhető - lehet nálus is asztalt foglalni. Csak zárt helyük van.

Nekem is jó akár hét közben (délután) akár hét végén. Aug. közepe is.
_________________
Tapasztalást pénzért venni vagy hagyományképpen kapni nem lehet - fizetni kell azért mindég és mindegyiknek.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Marcee
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.17. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2921
Hozzászólás Elküldve: 2007.07.19. 12:28    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Nekem előreláthatólag augusztus 20-ig bármilyen időpont jó, utána már eléggé be vagyok táblázva. Budapesten nem vagyok annyira jártas, ezért a helyszín kiválasztását rátok bíznám (ez természetesen sok mindentől függ, először az időpontban állapodjunk meg).

A szervezéssel kapcsolatban lenne egy javaslatom: sokkal kellemesebb felutazni/eltévedni, ha nem egyedül megy az ember. Ezért arra gondoltam, hogy aki jelentkezne, megadhatna pár infót, ami alapján a leendő útitársak egymásra találhatnának. Ilyesmire gondoltam: "vonattal mennék, ilyennel és ekkor", "kocsival mennék, elviszlek ha beszállsz a benzinpénzbe", "beszállok a benzinpénzbe, ha valaki elvisz", "minden megoldás érdekel", stb. Így jobban tudnánk tervezni térben és időben is (mondjuk ne 7.30-ra rakjuk a találkozót, ha az emberek a 8.00-ás vonattal jönnek, stb.) és talán többen kapnának kedvet is, ha nem egyedül kellene menniük.
Ha jól emlékszem az előző találkozó szervezésekor Priby volt az, aki azt írta, hogy szívesen menne, ha többen is lennének, de egyedül nem akar felutazni.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ceriak
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.06.14. Kedd 1:00
Hozzászólások: 1080
Hozzászólás Elküldve: 2007.07.20. 08:12    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Részemről, ami kiesik az az elkövetkező hét, illetve augusztus 13-18. Ezen kívül megoldom.
Helyszínre jöhetnek még ötletek (nem mintha ezekkel baj lenne).

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zsolt1
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.01.19. Péntek 12:22
Hozzászólások: 29
Hozzászólás Elküldve: 2007.07.20. 13:30    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Budapesti vagyok de ha a közelbe lenne,én is elmenék,de öszintén megmondom nem vagyok gyakorlot phpBB és,de a társaság jó,és kinem hagynám hacsak nem zárt körben rendezitek.

üdv:zsolt
_________________
üdv:zsolt

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
zsolt1
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.01.19. Péntek 12:22
Hozzászólások: 29
Hozzászólás Elküldve: 2007.07.22. 16:28    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Én ezt tudnám ajánlani Budapesten,én régóta járok ide kulturált hely,van kerthelység is,és aki szeretne biliárdozni dárcozni is közbe az egy külön színt van erre a célra kialakitva ahol persze enni és inni is lehet.Az árak szerintem nem drágák,kaja jó.Pl:biliárd asztal 600ft óra.Darts gépek 100ft tal menek.Klimatizált belső helység.
http://www.club88.hu/
_________________
üdv:zsolt

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2007.07.25. 18:32    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Szóltak, hogy az utóbbi napokban nem volt túl aktív a téma, úgyhogy kicsit felfrissítem.

Helyszín: vannak további javaslatok?

Időpont: Nekem úgy tűnik 6-12-ei héten lehetne összehozni a találkozót. Ez már csak két hét, úgyhogy sietni kell. :) Hétköznap vagy hétvége? Itt úgy tűnik, hogy akik eddig hozzászoltunk, megoldunk mindent (aki mégsem, szóljon!), az a kérdés, hogy a többieknek melyik a jobb (hétköznap is megoldja, vagy feláldozza egy részét a hétvégéjének erre). Nekem személy szerint hétfő-csütörtök délelőttök kiesnek, de van egy olyan érzésem, hogy délután lesz a nyerő (többeknek fel kell jutni és vissza kell menni), bár a délelőtt is szóba jöhet (megfelelő találkozási helyen).

Írhattok arról is, hogy miről szeretnétek, hogy szóljon a találkozó: megismerkedés egymással a való életben, kötetletlen beszélgetés, beszélgetés a phpBB-ről, esetleg konkrét téma a phpBB-ről?
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
zsolt1
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.01.19. Péntek 12:22
Hozzászólások: 29
Hozzászólás Elküldve: 2007.07.26. 11:37    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Nekem jó a 6-12,és a közötti időpont,viszont ha lehet inkább kora délutántól késő estig,amíg a hangulat és a társaság jól érzi magát.De szerintem a hétvégék azok mindenkinek jobbak,hisz másnap nincs meló a többségnek.A helyet kéne akkor konkrétan lefikxálni,az az első szerintem.Vállalom a vonattal vagy távolsági busszal érkezőket a helyszínre fuvarozásba.Persze ahoz tudni kéne a helyszínt pontosan.A beszélgetés szempontjából szerintem az ismerkedés,és utána már bármiről lehet szerintem.Amit fontos eldönteni a családos részvétel akinek van,vagy konkrétan csak egyéni részvétel.Ha meg van a hely,akkor az asztalfoglalást kell lebonyolítani,de addigra azért tudni kéne hogy hányan is leszünk a találkozon.Nehogy a végén ne legyen mindenkinek helye mert az kelemetlen lenne.A helyfoglalást telefonon is le lehet bonyolitani,az nem gond.Tehát elsősorban a legfontosabb aki a talira jönni szeretne konkrét időponttal jelezze.
Tehát idáig:augusztus 6-12
fberci részéről 6-12 időpont
zsolt1 részéről6-12 megoldható de ajánlott idő pont 10-11 akár déltöl felfelé a vidékiek miatt,legyen kihasználva az idejük ha már felutaznak Bp re.
_zso2,marcee,ceriak,is jelezték hogy mindenféleképp jönnének.
Helységek idáig.Akár szavazni is lehet szerintem ki hova menne szívesebben és még lehetnek új ötletek is.

http://www.fanyuvo.hu/
http://www.darshan.hu/
http://www.club88.hu/
_________________
üdv:zsolt

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.25. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2029
Hozzászólás Elküldve: 2007.07.26. 13:11    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Nekem is teljesen jó a nevezett időpont, de szerintem mégis a legjobb egy olyan hétköznapi nap lenne, amikor másnap nincs meló - magyarul egy péntek délután-este.
Családosnak azért nem forszíroznám a talit, merthogy óhatatlanul lesz beszélgetés a phpBB-ről a számítástechnikáról - ki tudja, hogy fogadná ezt a "család"? :) Persze, el nem utasítom - aki akar, szerintem nyugodtan hozhat magával hozzátartozót.
Igazán "szakmai" találkozóra két okból nem számítanék: nem hiszem, hogy lesz megfelelő infrastruktúra, hogy problémás kérdéseket megvitassunk, lepróbáljuk ;) Másrészt meg így is úgy is szóba fognak jönni nem szorosan a fórummotorhoz tartozó dologok is. Szerintem a legjobb az lenne, ha ismerkedés, és kötetlen beszélgetés lenne, olyasmi, mint maga ez az off-topic, ami jön, arról dumálunk. Én elsősorban azért mennék, mert érdekelnek a "nick mögött lévő" emberek :)

A helyszínre jutásban én is szívesen segítek - akár meg lehetne osztani ezt a terhet: valaki a buszosokat, másikunk meg a vasutasokat viszi a helyszínre.

És akkor, hogy ne csak általánosságban beszéljek:
A legjobb szerintem: Augusztus 10, délután-este VAGY 11 napközbentől amíg látunk :) - Darshan

És a végén az összefoglalós lista:
fberci részéről 6-12 időpont
zsolt1 részéről 6-12 megoldható de ajánlott idő pont 10-11 akár déltöl felfelé a vidékiek miatt, legyen kihasználva az idejük ha már felutaznak Bp-re.
_zso2 részéről: Augusztus 10, délután-este VAGY 11 napközbentől amíg látunk :) - Darshan
_________________
Tapasztalást pénzért venni vagy hagyományképpen kapni nem lehet - fizetni kell azért mindég és mindegyiknek.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Ceriak
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.06.14. Kedd 1:00
Hozzászólások: 1080
Hozzászólás Elküldve: 2007.07.29. 19:02    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Szerintem az augusztus 10-e jó időpont, a helyet másokra bízom. Én is a kora délutánt tartom reálisnak, aztán addig, amíg tartjuk magunkat - ha nem jön közbe semmi, én maradok villanyt oltani.
_zso2 érvevel csak egyet tudok érteni: ha valaki hoz hozzátartozót, természetesen szívesen látjuk, de szerintem jobban járnak, ha nem keverednek ilyen társaságba :)
Téma: kötetlen beszélgetés, egymás megismerése, informatika és webfejlesztés, phpBB általában és konkrét problémák is akár, bármi. Ahogy alakul.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2007.07.29. 21:13    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Az a helyzet, hogy én is itt nagyjából mindenkivel és mindennel egyetértek. :) Az időpont jó, az ajánlott helyek nekem is megfelelnek.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés