Új magyar phpBB+ portál

Szerző
Üzenet
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2005.08.27. 19:37    Hozzászólás témája: Új magyar phpBB+ portál
Hozzászólás az előzmény idézésével
Oldalunk újabb részleggel bővült, méghozzá egy phpBB alapú portállal. A portált wix hozta létre, tartja karban, frissíti, és fejleszti. A címe: plus.phpbb.hu

Fontosabb tudnivalók a phpBB+-ról: A phpBB+ a phpBB2 fórumrendszer kibővített verziója rengeteg moddal felruházva, ezek közül a legfontosabb az ezPortal, mely a portál felületért felelős. A phpBB+ segítségével híreket írhatunk az oldalra, rakhatunk fel letöltéseket, de beépített képgaléria is szerepel a bővítmények között. Ezen kívül számos apróbb egyéb mod segít oldalunk (már nem csupán fórumunk) fejleszétsében, jobbá tételében.
Ha még nem halottál róla, próbáld ki te is az új oldalon!
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
geri094
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2007.08.04. Szombat 9:57
Hozzászólások: 34
Hozzászólás Elküldve: 2007.09.22. 18:54    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Halihó!!!

Nagyon jó az oldal, csak a link rossz..javítaná valaki?? naon kíváncsi vagyok rá!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Marcee
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.17. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2921
Hozzászólás Elküldve: 2007.09.22. 19:13    Hozzászólás témája: Ez már egy több, mint 2 éves hír...
Hozzászólás az előzmény idézésével
Az aktuális címük: http://phpbbplus.smegyesulet.hu/

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2007.09.22. 19:16    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Az oldal már nem üzemel, mellesleg már korábban különvált, és elköltözött. A phpBB+-t, mint rendszert én nem ajánlom, márcsak azért sem, mert súlyos biztonsági problémákkal küszködik.

Szerk.: Marcee leírta az url-t, de mint lehet látni, nem működik. Korábban orkenyip felajánlotta, hogy más folytathatja az oldalt, de én a phpBB+-t nem tartom erre érdemesnek.

(Ha jól látom a phpbb2.de-t is feltörték...)
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
geri094
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2007.08.04. Szombat 9:57
Hozzászólások: 34
Hozzászólás Elküldve: 2007.09.23. 07:51    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Értem...Mind1, de azért köszi a gyors választ. És ha tényleg problémás a motor, akkor ki se próbálom :P

Ja és megint mondom: Jó az oldal...:D

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 1:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2007.09.23. 10:47    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Ha már itt tartunk:

Az az oldal tele volt spammal, ráadásul bugos is volt az a portálrendszer ( nem egy hibát találtam az oldalon ). Hogy most a tárhely miatt, vagy a nem szakszerű telepítés miatt volt hibás az oldal nem tudom, és nemis érdekel.

Az még oké volt hogy napi 5-15 spamot töröltem, és tiltottam még mikor működött az oldal, de amikor 10napig nem tudtam látogatni az oldalt bizonyos okokból, akkor felhagytam a spamok törlésével. Magyarul: 10nap "kihagyás" után meglátogattam az oldalt, erre mit találok ?! Több száz spam hozzászólást. Akkor hagytam végleg ott az oldalt.

És tapasztalatom szerint a phpBB+ egyáltalán nem biztonságos, és televan olyan MODokkal, amik ( legalábbis nekem ) feleslegesek. Az admin felület magyarítása meg egyszerűen pocsék.

Röviden összefoglalva: Szerintem megérdemelte a magyar phpBB+ portál a sorsát, és szerintem végleg elkéne tüntetni az egész webről ezt a portált.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés