Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

phpbb.hu sablon letöltése

Szerző
Üzenet
KriS
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2007.08.01. 12:25    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok

A "Magyar phpbb közösség v1.2" -es temat lelehet tolteni valahonnan ?!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2007.08.01. 13:30    Hozzászólás témája: subSilver nem jó ?
A phpbb.hu témája megfelel a subSilver -nek, az pedig benne van az alap phpbb2, és phpbb3 csomagban.

Egyébként se tudnád használni, mert ez egy teljesen testreszabott ( gondolom erősen átalakított, továbfejlesztett ) sablon, és ez direkt erre az oldalra lett tervezve.

Egyébként ha tabokat akarsz csak, akkor kicsit átkellene alakítanod a sablonod, és ennyi ( nem azt mondom hogy könnyű, de ehhez kell html ismeret is ).

Segítség a tabok készítéséhez: http://www.alistapart.com/articles/slidingdoors/ és http://www.alistapart.com/articles/slidingdoors2/.

Az utóbbit a phpbb3 admin paneljének a css -ében találtam meg amikor olvasgattam.
Az előbbit pedig azon az oldalon találtam meg, ahol az utóbbi link van.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2007.08.01. 13:58    Hozzászólás témája: Re: subSilver nem jó ?

Thomas RC írta:

A phpbb.hu témája megfelel a subSilver -nek, az pedig benne van az alap phpbb2, és phpbb3 csomagban.
Ez azért nem igaz. Lehet, hogy a kinézet hasonló, de a phpBB2 összes sablon fájlját én magam írtam teljesen újra. Teljesen más szerkezetet, elvet használ. (A phpBB3 admin paneljának a régi subSilveres kinézetén alapul, de ezentúl kódilag nincs köze se a phpBB2-höz, se a 3-hoz.)

A többi viszont helyes, nem tölthető le, és nem is használható máshol.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2007.08.01. 14:01    Hozzászólás témája:
A kinézetét mondtam, hogy megfelel a subSilver -nek. Nem aztat, hogy a sablon kódja is megfelel :).

fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2007.08.01. 14:06    Hozzászólás témája:
OK, ez nagyjából így van. :D

Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés