Megjelent a phpBB 3.0 RC5

Szerző
Üzenet
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2007.08.24. 21:27    Hozzászólás témája: Megjelent a phpBB 3.0 RC5
Hozzászólás az előzmény idézésével
Megjelent a phpBB 3.0 ötödik és egyben remélhetőleg utolsó(!) release candidate verziója. Az is jelzi már a végleges, Gold verzió jövetelét, hogy ebben a kiadásban már végső simítások is találhatók az eddig tömeges egyszerű hibajavítások helyett. Ebben a verzióban a fejlesztők egyszerűsítették a phpBB más alkalmazásba való beágyazását, biztonsági megelőző intézkedéseket tettek az egyéni BBCode-ok terén, és több a használhatóságot elősegítő változtatást is végeztek. Jellemző továbbá erre a kiadásra a specifikus környezetekre szóló hibajavítások.

Az adminisztrátori vezérlőpult magyar fordítása folyamatosan készül, ezzel a verzióval is tudunk valami újat nyújtani. A fórum beállításainak túlnyomó része immár le van fordítva, valamint a megjelenéseket és a jogosultságokat is magyarul kezelhetjük. Reméljük, hogy a phpBB 3.0.0-t már teljesen magyar kezelőfelülettel bocsájthatjuk rendelkezésetekre.

Továbbra is mindenkit bíztatunk a frissítésre, már csak azért is, mivel a korábbi verziókhoz nem nyújtunk támogatást. A frissítéskor ne felejtsétek el a nyelvi csomagot is frissíteni, ellenkező esetben PHP hibák léphetnek fel.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Arnika
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.11.29. Szerda 15:59
Hozzászólások: 231
Hozzászólás Elküldve: 2007.08.24. 22:24    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Ennek nagyon örülök :D . Legalább megoldódik a megjelnés próblémám és kissebb lesz a gondom a nem túl tökéletes angol tudásommal :P .

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
profi.hun
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2007.07.26. Csütörtök 19:28
Hozzászólások: 5
Hozzászólás Elküldve: 2007.08.25. 07:36    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Én is nagyon örülök. Minden nap kb. 10× néztem az RSS-t és most megjelent!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 1:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2007.08.25. 10:22    Hozzászólás témája: Re: Megjelent a phpBB 3.0 RC5
Hozzászólás az előzmény idézésével

fberci írta:

Megjelent a phpBB 3.0 ötödik és egyben remélhetőleg utolsó(!) release candidate verziója.
Remélem is, hogy az utolsó lesz ez, mert elég "sűrűen" kell frissítenem az utóbbi hetekben :D .
Majd ha megjelenik a Gold verzió, keresek valami tortát a Guglival, aztán beteszem a fórumba :lol: .

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
profi.hun
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2007.07.26. Csütörtök 19:28
Hozzászólások: 5
Hozzászólás Elküldve: 2007.08.29. 15:37    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Thomas RC, elég jó ötleteid vannak. Én például egy klán fórumát kezelem és elég nagy szívás, h kb. 3 hetente frissítenem kell. Én is remélem, hogy ez az utolsó kiadás:!:

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.25. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2029
Hozzászólás Elküldve: 2007.08.29. 15:50    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Én meg remélem, hogy nem ez lesz az utolsó...
Hiszen mint minden, amit emberek készítenek, még a Gold verzió is 100%, hogy tartalmazni fog hibákat, biztonsági réseket. Lehet, hogy olyanokat, amik ma még nem is számítanak annak, de a technika fejlődésével kijátszható rések keletkeznek.
És merem remélni, hogy a phpBB alkotói akkor is a helyükön lesznek, és megcsinálják a hibajavításokat, security-patch-eket. És akkor is frissíteni kell majd...
Pontosabban szólva: erősen ajánlott lesz!
_________________
Tapasztalást pénzért venni vagy hagyományképpen kapni nem lehet - fizetni kell azért mindég és mindegyiknek.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
csezarro
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2007.07.26. Csütörtök 15:13
Hozzászólások: 12
Hozzászólás Elküldve: 2007.08.30. 12:14    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Szerintem nem egy nagy nyűg frissíteni. Főleg már a sokadik után. 3 perc alatt lezavartam tegnap. És én is csatlakoznék, jöjjenek a frissítések, mert akkor mindig csak javul.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
kislab
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.03.23. Péntek 16:52
Hozzászólások: 574
Hozzászólás Elküldve: 2007.08.30. 13:25    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Frissíteni egyáltalán nem nehéz. Én is várom az újabb frisseket!
_________________
Üdv: KisLab - Kísérleti Laboratórium

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés