Admin panel: Elküld után üres fehér lap.

Szerző
Üzenet
penzkeresoforum
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2007.05.24. Csütörtök 10:10
Hozzászólások: 37
Hozzászólás Elküldve: 2007.08.31. 11:44    Hozzászólás témája: Admin panel: Elküld után üres fehér lap.
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok

Az extrán van a fórumom és eddig csak kisebb gondjaim voltak. Most nem tudom hogy ez a mostani is az extra műve-e vagy nem.

Az admin panelon a Felhasználók - Jogosultságok menüben, amikor egy felhasználóhoz újabb fórumot akartam beállítani moderátori jogosultsággal akkor az elküldés után üres fehér lapot, kaptam azon a kereten belül.

Részletezném:
A Felhasználói engedélyek beállítása lapon beírtam annak a felhasználónak a nevét, akinél több fórumot akartam moderátori jogosultságokkal ellátni. Majd be is jött a lap látva a Fórumokat és a Moderátori státusz is. Majd a státusznál a legördülő menübe a nem moderátort átállítottam moderátorrá a kívánt fórumoknál és utána a lap alján az elküld gomb megnyomása után üres lap jelent meg az aktuális keretben.
A frissítés gomb megnyomásával az admin kezdőlap jelenik meg, de a jogosultságok nem változtak meg.
Más jogosultságok működnek, mint pl. a fórumok jogosultságai.

Hol lehet a hiba, mit tegyek?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
pr3dat0r
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.06.12. Kedd 16:07
Hozzászólások: 63
Hozzászólás Elküldve: 2007.09.03. 08:20    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Próbáltad már az admin mappába újra felmásolni a fájlokat (FTP)? Lehet, hogy a fájlok "sérültek" az admin mappában. :idea:
_________________
--== PREDATOR ==---

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
penzkeresoforum
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2007.05.24. Csütörtök 10:10
Hozzászólások: 37
Hozzászólás Elküldve: 2007.09.03. 09:11    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

pr3dat0r írta:

Próbáltad már az admin mappába újra felmásolni a fájlokat (FTP)? Lehet, hogy a fájlok "sérültek" az admin mappában. :idea:
Köszi az ötletedet, ezt most kipróbáltam, de nem változott semmi.
Lehet az adatbázisban van a hiba, de ott meg nem jöttem rá, hogy hol kell keresem és hogy mit nézzek.
Azt a táblát se találtam meg ahol ezek a felhasználói jogosultságok vannak rögzítve.
_________________
Poénos videós oldalam

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
penzkeresoforum
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2007.05.24. Csütörtök 10:10
Hozzászólások: 37
Hozzászólás Elküldve: 2007.09.08. 10:19    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Megmondaná valaki, hogy most ilyenkor mi a túrot csináljak? Se hibaűzenet se semmi változás. Az adatbázisban is fél órákat keresgéltem, de azt se találtam meg, hogy ezek a jogosúltságok hol szerepelnek.
Arra az 1re jöttem rá hogy az "admin_ug_auth.php" fájlnak van köze ezekhez a beállitásokhoz. Az adatbázisban már mindenféle user group, users, táblákat átnéztem, de hiába.
Olyasmit kerestem ahol a fórumhoz a felhasználó hozzá van rendelve moderátornak vagy a felhasználóhoz a fórum, de nem találtam olyat.
Mert még az is megoldás lenne ha az adatbázisban betudnám állítani az új fórumoknak a moderátorait.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Alfika
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.04.02. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 163
Hozzászólás Elküldve: 2007.09.08. 19:37    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

penzkeresoforum írta:

Megmondaná valaki, hogy most ilyenkor mi a túrot csináljak? Se hibaűzenet se semmi változás. Az adatbázisban is fél órákat keresgéltem, de azt se találtam meg, hogy ezek a jogosúltságok hol szerepelnek.
Arra az 1re jöttem rá hogy az "admin_ug_auth.php" fájlnak van köze ezekhez a beállitásokhoz. Az adatbázisban már mindenféle user group, users, táblákat átnéztem, de hiába.
Olyasmit kerestem ahol a fórumhoz a felhasználó hozzá van rendelve moderátornak vagy a felhasználóhoz a fórum, de nem találtam olyat.
Mert még az is megoldás lenne ha az adatbázisban betudnám állítani az új fórumoknak a moderátorait.
Használsz sablonokat? Próbáld az eredeti subsilver-el... Saját profilodban átállítod, és ugy próba... Meg kell annak lenni :)
_________________
Üdw: Alfika

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
penzkeresoforum
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2007.05.24. Csütörtök 10:10
Hozzászólások: 37
Hozzászólás Elküldve: 2007.09.09. 23:22    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Köszi az ötletet ezt még nem probáltam ki, de sajna ez sem segített. Lehet az extra a hibás avval, hogy kirakta a kis hülyeségét a sarokba.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
penzkeresoforum
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2007.05.24. Csütörtök 10:10
Hozzászólások: 37
Hozzászólás Elküldve: 2007.09.11. 09:24    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Az adatbázisban megtaláltam azt a táblát ami ezért felelős (phpbb_auth_access) és nem tudtam rajta végrehajtani szerkesztést mert szintén fehér lap jelent meg a phpMyAdmin-ban. Viszont tudok új sorokat bevinni és így a többi fórumhoz is tudok moderátorokat rendelni.
SQL parancs:

Kód:

INSERT INTO `penzkeresoforum`.`phpbb_auth_access` (`group_id`, `forum_id`, `auth_view`, `auth_read`, `auth_post`, `auth_reply`, `auth_edit`, `auth_delete`, `auth_sticky`, `auth_announce`, `auth_vote`, `auth_pollcreate`, `auth_attachments`, `auth_mod`) VALUES ('11', '253', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '1');

Ami 11 az nálam megegyezik az user_id vel és a 253 az meg a fórum_id ezeket kell csak megváltoztatnom.
Ezek a számok szerepelnek a felhasználó adatlapjánál is a böngészönk címsorában
"profile.php?mode=viewprofile&u=11"
Valamint, szintén a fórumoknál is
"viewforum.php?f=253"

Remélem érthető voltam és nem a helyesírási hibáim a lényegesek.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés