Fix szélességű prosilver és subsilver2 sablon

Szerző
Üzenet
Szoles
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2007.08.31. 21:30    Hozzászólás témája: Fix szélességű prosilver és subsilver2 sablon
Hozzászólás az előzmény idézésével
A kettesben már tudom, de itt még nem jöttem rá, hogy hogyan tehetném fix 800 szélessé a fórumot. Itt is az overall_header -ben lehet megadni? Ha igen, akkor hogyan kell ezt szabályosan beleírni?
A kettesem tökéletesen működik rengeteg változtatással, de nem túl szép (saját barkácsolású) kódokkal. Az új fórumot már szeretném szép kóddal megcsinálni.
(Bocs, de itt a 3-asban minden tök másképp néz ki. Legalábbis elsőre nekem nagyon furcsa az egész.)

A hozzászólás legutóbb Szoles által 2007.09.01. 18:28-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2007.08.31. 21:36    Hozzászólás témája: Tutorial
Set proSilver to Fixed Width (angolul van, de szerintem mindenki számára érthető)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Szoles
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2007.08.31. 22:12    Hozzászólás témája:
Köszönöm, tényleg érthető. (Így elsőre. Bár engem a subsilver2 érdekel igazán, de remélem meg tudom csinálni arra is...)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Marcee
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2007.09.01. 10:13    Hozzászólás témája:

Szoles írta:

Bár engem a subsilver2 érdekel igazán, de remélem meg tudom csinálni arra is...
Ez alapján biztosan: How do I make Subsilver2 fixed width?.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2007.09.01. 10:41    Hozzászólás témája:
Boccs, afelett elsiklottam, hogy subsilver2-ről lenne szó (na, ezért is jobb pl. a prosilver, jobban kiemeli a téma címét :)).

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Szoles
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2007.09.01. 18:27    Hozzászólás témája:
Uraim! Köszönöm. Egyébként amit belinkeltél, fberci, az tökéletes, bár tényleg csak a prosilverhez való. :)
(Ha már így alakult, érdemes lenne a téma címét átírni.)

Szerkesztve: Átírtam.

Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés