Fórumnézet "furcsa" megjelenése

Szerző
Üzenet
Szoles
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.12.18. Hétfő 17:05
Hozzászólások: 378
Hozzászólás Elküldve: 2007.09.10. 15:36    Hozzászólás témája: Fórumnézet "furcsa" megjelenése
Hozzászólás az előzmény idézésével
Érdekes dologra lettem figyelmes. Ha a kezdőlapon valamelyik fórumnévre klikkelek, akkor az adott fórum jelenik meg, de szerintem "betegen".
Fejléc stimmel, fórumban lévő témák is jól jelennek meg, de nem értem az alatta megjelenő mezőt. (A csatolt képen pirossal keretezve.)
Kép

Ez a rész mire jó? Én nem tudom értelmezni. Egyébként nem csak nálam, hanem itt, a tesztfórumon is így néz ki:
Kép

Másik, hogy nálam itt nem jelenik meg a lábléc. (Mondjuk ez lehet, hogy az én matatásaim akaratlan következménye - magyarul elcseszésem. )

Ha ez a fórum megjelenés esetleg tényleg hiba, akkor melyik fájlban szerkeszthető?

(Ha már volt szó erről, akkor kérem hogy töröljétek a témát. Kösz.)
_________________
carvingski.hu

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Arnika
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.11.29. Szerda 15:59
Hozzászólások: 231
Hozzászólás Elküldve: 2007.09.10. 16:06    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
ez egy subsiler bug régebben olvastam róla ott az aktív topicokat mutatná csak a subsiler alapu megjelenések hajlamosak ezt úgy nem mutatni erre van javítás csak nem tom hol :P

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Szoles
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.12.18. Hétfő 17:05
Hozzászólások: 378
Hozzászólás Elküldve: 2007.09.10. 16:14    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Kösz. Ezek szerint jól sejtettem, hogy ez így nem jó. Hátha valakinek van ötlete a gyógyításra.

(És lehet, hogy ciki, de az aktív téma fogalmával sem vagyok egészen tisztában. Pontosabban gőzöm sincs, hogy mi az... :) )
_________________
carvingski.hu

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Arnika
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.11.29. Szerda 15:59
Hozzászólások: 231
Hozzászólás Elküldve: 2007.09.10. 17:47    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
azokat a topicokat mutatja ahova nem rég vagy sokat írtak
ha nem akarod hogy ez ott legyen az admin panelon a fórumkategória beállításoknál le tudod kapcsolni a funkciót a "Enable active topics" funkciót kell kikapcsolni és eltűnik ez a rész :wink:

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Szoles
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.12.18. Hétfő 17:05
Hozzászólások: 378
Hozzászólás Elküldve: 2007.09.10. 18:27    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Menten megőrülök! Nem találom. Mi a pontos elérési útja a beállításnak? Bocs, kösz.
_________________
carvingski.hu

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 1:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2007.09.10. 18:33    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
ACP ( AVP, kinek hogy tetszik ) > Fórumok > Kívánt fórum , vagy kategória, vagy akármi mellet a zöld gomb > General Forum Settings > Enable active topics > OIgen ONem

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Szoles
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.12.18. Hétfő 17:05
Hozzászólások: 378
Hozzászólás Elküldve: 2007.09.10. 18:40    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Kösz, Thomas RC, így már megvan.
Egy szép napon talán eljutok odáig, hogy a beállítások legalább egy részére még én is rájövök. :)

A beteges fórumkinézettel kapcsolatban pedig vevő vagyok jó ötletekre. (Bár ez egy abszolút nem lényeges dolog, csak ugye észrevettem, és böki a csőrömet.)
_________________
carvingski.hu

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2007.09.10. 20:29    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Ööö.. milyen furcsaságról beszélsz? A láblécről? Nekem megjelenik (igen, a jó fórumot nézem).
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Szoles
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.12.18. Hétfő 17:05
Hozzászólások: 378
Hozzászólás Elküldve: 2007.09.10. 22:00    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

fberci írta:

Ööö.. milyen furcsaságról beszélsz? A láblécről? Nekem megjelenik (igen, a jó fórumot nézem).
Nem a láblécre gondolok, (bár azt sem értem igazán, hogy nekem miért nem jelenik meg) hanem az első hozzászólásomban a képeken pirossal keretezett részre. Nekem teljesen értelmetlennek tűnik.
_________________
carvingski.hu

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2007.09.11. 14:04    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Az aktív témák beállítás nem erre vonatkozott?
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Szoles
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.12.18. Hétfő 17:05
Hozzászólások: 378
Hozzászólás Elküldve: 2007.09.11. 15:36    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Mikor felvetettem ezt a dolgot, akkor fogalmam sem volt róla, hogy annak az értelmezhetetlen (számomra) mezőnek az aktív témákhoz van köze.

Mivel nekem aktív téma funkció sem kell, ezért Thomas RC útmutatása alapján kikapcsoltam mindenhol. Az "érdekes" mező azonban maradt ugyanúgy ott.

Szóval itt két probléma keveredett (kevertem? :) ) össze, ez lehet a meg nem értésünk oka. De a mező még ott van... Vagy mégsem csináltam mindent jól? Vagy mégsincs köze az aktív témákhoz?
_________________
carvingski.hu

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés