Figyelmeztetés eltűntetése a felhasználóról. hogyan?

Szerző
Üzenet
clean
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2007.10.07. 12:45    Hozzászólás témája: Figyelmeztetés eltűntetése a felhasználóról. hogyan?
Hozzászólás az előzmény idézésével
Üdv! Egy tesztfórumon probálgattam az user figyelmeztetéseket, hogy mégis milyen alapon fog ez majd müködni élesben... Nagyon szépen ki is írja a figyelmeztett felhasználókat, de amikor törlöm a moderátori vezérlőpultban a figyelmeztetésekhez írt feljegyzéseket, nem törli vele együtt a figyelmeztetést. (sajnos) Kérdés: a figyelmeztetéseket hol lehet törölni? (eltűntetni a felhsználóról) A fórum beállítások között megtaláltam a figyelmeztetési időtartam beállítását, de ott csak a napok számát lehet magadni, amely eltelik, mielőtt a figyelmeztetés automatikusan eltűnik a felhasználóról. Lehet, hogy kiszúrja a szemem, de mégsem látom....

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2007.10.07. 14:38    Hozzászólás témája: Nem lehet
Sajnos nem lehet törölni a figyelmezetetéseket, ismert hiányosság.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
clean
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2007.10.07. 14:43    Hozzászólás témája:
Ohh... :shock: Akkor nem én vagyok a béna... ez megnyugtat... :lol: Viszont ez így ilyen formában egy kicsit bajos. Mindegy, majd megoldjuk valahogyan a figyelmeztetéseket, játszuk a napokkal... Köszönöm az infót fberci!

fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2007.10.07. 14:47    Hozzászólás témája: Véletlen figyelmeztetés
Nyilván nem arra szánták, hogy mindenkinek csak úgy osztogassák, aztán visszavonják. Ha valaki figyelmezetetve lett, akkor az a lejárati időig maradjon is ott nála. A baj inkább akkor van, ha véletlenül került egy figyelmeztetés kiosztásra.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
clean
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2007.10.07. 14:55    Hozzászólás témája:
Teljesen igazad van!!! Ezért is vagyok úgy vele, hogy nem érdekes!! Mármint, nem lényeges a törlés... Ezért is írtam, hogy teszt fórumon probálgattam, mert eddig nem kellett használni!! (csak gondoltam megkérdezem, hátha...) De tulajdonképpen, jó ez úgy ahogy van... nem okoz gondot!

Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés