Frissítési probléma a megjelenéssel

Szerző
Üzenet
Arnika
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.11.29. Szerda 16:59
Hozzászólások: 231
Hozzászólás Elküldve: 2007.10.14. 10:03    Hozzászólás témája: Frissítési probléma a megjelenéssel
Hozzászólás az előzmény idézésével
Frissítettem a phpBB3-at RC6-ra de egy RC5-re készült megjelenés van rajata beállítva és ezért több hiba is előjött és nem tudom megváltoztatni.
Le tudnátok írni a MySQL parancsot amivel visszaállítja?
Előre is köszi.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Arnika
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.11.29. Szerda 16:59
Hozzászólások: 231
Hozzászólás Elküldve: 2007.10.14. 10:08    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
megoldottam a problémát a régebbi kérdésemmel de most ez kaptam

Kód:

fopen(): You are not allowed to open this file (/dev/urandom)! in /nfs/extra/a/ar/arnoldka/wwwroot/forum/includes/auth.php: login_db on line 784

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 2:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2007.10.14. 11:59    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
A korábbi probléma megoldása pontosan mit jelent?

Az RC5-höz készült megjelenés sajnos nem fog működni RC6-hoz, frissített megjelenést kell feltenni.

A második hiba elvileg nem szabadna, hogy előjöjjön, mivel a kódban @fopen(), ahol a @-nak el kéne nyomnia a hibaüzenetet. Hogyan frissítettél? Vagy egyáltalán most milyen verziójú fórumod van fönn?
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 2:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2007.10.14. 18:25    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

fberci írta:

Az RC5-höz készült megjelenés sajnos nem fog működni RC6-hoz, frissített megjelenést kell feltenni.
Ez azt akarja jelenteni, hogy amit én eddig csináltam sablont a subSilver2 -ből, aztat RC6 -nál ( vagy RC7 -nél ) újra megkell csinálnom ??!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 2:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2007.10.14. 19:06    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Az attól függ mit csináltál, új megjelenést hoztál létre vagy a subsilvert módosítottad.

Ha teljesen új megjelenést készítettél benne új sablonnal, akkor a sablonodat frissítened kell.
Ha új megjelenést készítettél, de a sablont beállítottad, hogy a subsilver2-ből vegye (a template könyvtárat), akkor minden OK.
Ha a subsilver2-t módosítottad, akkor használd az automatikus frissítőt, azzal működni fog.

Egyébként a második megoldás a jó és az ajánlott (mármint, hogy új megjelenést hozol létre, de a sablonnak beállítod, hogy egy másik (alap) megjelenését használja).
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 2:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2007.10.14. 19:15    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
A subSilver2 css fájlát módosítottam + néhány képfájlt betettem ( row1 hátterét megváltoztattam, stb. ).

Itt van a fórum. Még most sem vagyok benne biztos, hogy megkell-e újra csinálnom azt a sablont ( mellesleg még nincs is kész az egész. )... Vagy így ránézésre nem lehet megmondani ?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 2:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2007.10.14. 19:29    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Mondom, attól függ melyik fájlokat módosítottad, miket hoztál létre.

Tehát neked - mivel módosítottad az alap fájlokat - az automatikus frissítővel kell frisítened, de azzal megmaradnak a változtatásaid.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Arnika
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.11.29. Szerda 16:59
Hozzászólások: 231
Hozzászólás Elküldve: 2007.10.14. 20:22    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
most phpBB RC6 megy és ezt a frissített prosilver megjelenés írja ki
ugye az eredetio problémám az volt hogy az RC5ös megjelenés hát nem működött de nálam lehet módosítani a megjelenést mint anno a régi kérdésemben volt ezért átállítottam prosilverre és onnan állítottam alapértelmezettre és ezt a hibaüzenetet az admin panelra való belépéskor miután beírtam a jelszót

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 2:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2007.10.14. 21:25    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Milyen módon frissítettél?
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Arnika
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.11.29. Szerda 16:59
Hozzászólások: 231
Hozzászólás Elküldve: 2007.10.15. 19:09    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
megváltozott fájlok (természetesen használtam a database_update.php-t is)
ugyanilyen módon frissítettem RC7-re de sajnos nem történt semmi ugyanaz a hiba :(
Megnéztem ez van a 784. sorba:

Kód:

if (function_exists($method))

És ez van a kösrnyéken:

Kód:

      if (function_exists($method))
      {
         $login = $method($username, $password);

         // If the auth module wants us to create an empty profile do so and then treat the status as LOGIN_SUCCESS
         if ($login['status'] == LOGIN_SUCCESS_CREATE_PROFILE)
         {
            // we are going to use the user_add function so include functions_user.php if it wasn't defined yet
            if (!function_exists('user_add'))
            {
               include($phpbb_root_path . 'includes/functions_user.' . $phpEx);
            }

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés